Izabela Janachowska
East News

Izabela Janachowska o ciężkich chwilach w macierzyństwie! "Mały ma trudny czas"...

Izabela Janachowska
East News

Izabela Janachowska niedawno została mamą. 10 maja 2019 na świat przyszło jej pierwsze dziecko, Christopher Alexander. Od tego czasu gwiazda nie zwalnia tempa, opiekuje się dzieckiem i pracuje, a zdjęcia, na których widzimy, jak spędza czas, często publikuje w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała filmik, w którym szczerze przyznaje, że macierzyństwo nie zawsze jest łatwe. Co się stało?

Izabela Janachowska o trudach macierzyństwa!

Do niedawna gwiazda chwaliła się głównie uroczymi zdjęciami z synkiem, ale ostatnio zwróciła uwagę też na cienie macierzyństwa. Izabela Janachowska przyznała, że jej synek przechodzi teraz „trudny czas” i jest ciężko, ale po chwili sama się pociesza i stwierdza, że da radę!

Słuchajcie, to zdecydowanie nie jest dobry dzień i chyba to widać. Jestem ledwo żywa, mały ma trudny czas. Właśnie zasnął pierwszy raz od 7 – powiedziała Janachowska o 13.22

Widać, że młoda mama jest naprawdę zmęczona, a na dowód tego na zdjęciu dopisała "nawet filtr nie pomaga". Jak wiadomo Instagramowe filtry czynią cuda, zmienią każde zdjęcie, jednak nie tym razem i celebrytka mówi o tym ze śmiechem. Zresztą Izabela Janachowska nie boi się podejmowania trudnych tematów związanych z macierzyństwem. Ostatnio podzieliła Internautki wypowiedzią na temat karmienia piersią. Dobrze, że gwiazdy pokazują prawdziwy obraz tego, jak wygląda życie z niemowlakiem i podejmują tematy, które wymagają publicznej dyskusji! Zgadzacie się?

Zobacz także: Izabela Janachowska z synem i mężem na spacerze. Pokazała drugi wózek dla dziecka! Jeszcze droższy?

 

Izabela Janachowska o macierzyństwie
Instagram

 

Izabela Janachowska z mężem i synkiem na spacerze

Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09