Izabela Janachowska niedawno została mamą. 10 maja 2019 na świat przyszło jej pierwsze dziecko, Christopher Alexander. Od tego czasu gwiazda nie zwalnia tempa, opiekuje się dzieckiem i pracuje, a zdjęcia, na których widzimy, jak spędza czas, często publikuje w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała filmik, w którym szczerze przyznaje, że macierzyństwo nie zawsze jest łatwe. Co się stało?

Reklama

Izabela Janachowska o trudach macierzyństwa!

Do niedawna gwiazda chwaliła się głównie uroczymi zdjęciami z synkiem, ale ostatnio zwróciła uwagę też na cienie macierzyństwa. Izabela Janachowska przyznała, że jej synek przechodzi teraz „trudny czas” i jest ciężko, ale po chwili sama się pociesza i stwierdza, że da radę!

Słuchajcie, to zdecydowanie nie jest dobry dzień i chyba to widać. Jestem ledwo żywa, mały ma trudny czas. Właśnie zasnął pierwszy raz od 7 – powiedziała Janachowska o 13.22

Widać, że młoda mama jest naprawdę zmęczona, a na dowód tego na zdjęciu dopisała "nawet filtr nie pomaga". Jak wiadomo Instagramowe filtry czynią cuda, zmienią każde zdjęcie, jednak nie tym razem i celebrytka mówi o tym ze śmiechem. Zresztą Izabela Janachowska nie boi się podejmowania trudnych tematów związanych z macierzyństwem. Ostatnio podzieliła Internautki wypowiedzią na temat karmienia piersią. Dobrze, że gwiazdy pokazują prawdziwy obraz tego, jak wygląda życie z niemowlakiem i podejmują tematy, które wymagają publicznej dyskusji! Zgadzacie się?

Zobacz także: Izabela Janachowska z synem i mężem na spacerze. Pokazała drugi wózek dla dziecka! Jeszcze droższy?

Zobacz także
Instagram

Izabela Janachowska z mężem i synkiem na spacerze

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama