Iwona Węgrowska

"Najgorszy playback", "To było żenujące" Iwona Węgrowska w ogniu krytyki po występie w "Dzień Dobry TVN"

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN" w towarzystwie Dominiki Zamary, z którą wykonała operowy utwór. Niestety, obie artystki nie spotkały się z przychylnością widzów, wręcz przeciwnie. Teraz internauci krytykują ich występ i śmieją się, że Iwona i Dominika korzystały z playbacku. 

 

Zobacz:  Uwaga, Iwona Węgrowska ocenia siostry Godlewskie: "Brzmi to jak jęki w łóżku". Zaprasza je na lekcje śpiewu!

 

Iwona Węgrowska w ogniu krytyki

 

Iwona Węgrowska i Dominika Zamara zaśpiewały włoski operowy utwór "Con le ali del tempo". Mogłoby się wydawać, że widzowie pochwalą artystki za wybór bardzo trudnego utworu, który obnażyłby bezlitośnie brak talentu, a jednak nic bardziej mylnego! Widzowie zwrócili bowiem uwagę na fakt, że Iwona i Dominika wykazały się brakiem profesjonalizmu, występując z playbacku a nie na żywo!

 

To jakiś żart? To wyglądało komicznie!

Najgorszy playback, jaki kiedykolwiek widziałam!

Co za prowizorka... 

To było żenujące...

Uśmiałam się po pachy - piszą internauci. 

 

Widzowie podejrzewali również, że artystki nie znały tekstu. Serwis Plejada.pl poprosił Dominikę o komentarz w tej sprawie. Czy śpiewała z playbacku?

- Nigdy w życiu nie śpiewałam z playbacku. Nie lubię playbacku. Ja się tego brzydzę. Śpiewam zawsze z orkiestrami symfonicznymi, fortepianami. Takie są niestety realia w polskich telewizjach. TVN powiedział, że występ musi się odbyć z playbacku. A ja nie potrafię śpiewać z playbacku. Nie wiem, jak to się robi. Tutaj natomiast powiedziano nam, że nie ma warunków w studiu, aby śpiewać na żywo - wyznała nam śpiewaczka operowa.

 

Widzieliście występ Iwony i Dominiki? Co o tym sądzicie?

 

Przeczytaj też: Maja Frykowska zdradza kulisy głośnego wywiadu w "Dzień Dobry TVN"! Co pomogło jej przetrwać atak Rusin i Kraśko?

 

Zobacz: Prokop do męża Kaczorowskiej w "DDTVN": "Zostaw ją zboczeńcu!" Przesadził? Fani oburzeni!

 

Iwona Węgrowska skrytykowana po występie w "Dzień Dobry TVN"

Iwona Węgrowska

Artystka znów musi mierzyć się z hejtem

Iwona Węgrowska na otwarciu Cinema City w Galerii Północnej
ONS

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13