Iwona Węgrowska, siostry Godlewskie siostry Godlewskie Siostry Godlewskie śpiewają wielki hit Danuty Rinn siostry godlewskie Siostry Godlewskie
Iwona Węgrowska, siostry Godlewskie
Instagram/ons.pl
1/5
Iwona Węgrowska, siostry Godlewskie
Instagram/ons.pl

 

Siostry Godlewskie, czyli Małgorzata i Esmeralda, z dnia na dzień stały się celebrytkami i podbiły polski show-biznes. I o ile wcześniej wydawało się, że sława dziewczyn ograniczy się jedynie do internetu i potrwa  przysłowiowe 5 minut, to jednak Godlewskie kuły żelazo i teraz nie dość, że pracują nad swoim pierwszym singlem, to jeszcze zostały "śpiewającymi pogodynkami" stacji telewizyjnej 4FUN DANCE. A wszystko to przy wątpliwym talencie wokalnym. Dla sióstr pojawiła się jednak iskierka nadziei - Iwona Węgrowska zaprasza je na lekcje śpiewu! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: 'POLSKIE KARDASHIANKI' SĄ HITEM INTERNETU - KIM SĄ SIOSTRY GODLEWSKIE?

2/5
siostry Godlewskie
Instagram

Iwona Węgrowska na łamach "Super Expressu" oceniła wokalne popisy sióstr Godlewskich. 

 

- Stękać przy śpiewie trzeba umieć profesjonalnie. Brzmi to jak jęki w łóżku i zabawy seksualne. Mają zbyt zmanierowany głos. To trudne do wyczyszczenia, ale jestem w stanie to zrobić. Śpiew to nie tylko pasja, ale też ciężka praca - powiedziała Iwona Węgrowska.

 

Zobacz: To brzmi jak... bitwa na głosy! Siostry Godlewskie śpiewają hit Ewy Farnej, wcześniej Ewa parodiuje siostry 

3/5
Siostry Godlewskie śpiewają wielki hit Danuty Rinn

Wokalistka przyznała też, że jest w stanie nauczyć siostry Godlewskie śpiewać i podkreśliła, że tylko ona i Edyta Górniak jest obdarzona odpowiednimi warunkami wokalnymi.

 

- Wystarczy jedna lekcja, bym stwierdziła, czy się do tego nadają. Śpiewają w miarę czysto. Ale to praca długoterminowa. Tylko ja i Edyta Górniak technicznie robimy to dobrze. By iść na szą drogą, muszą być zdeterminowane. Ćwiczyć po parę godzin dziennie. Zapraszam na lekcje - powiedziała Iwona Węgrowska.

 

Zobacz: Zobacz, jak wyglądała Małgorzata Godlewska przed operacjami plastycznymi! Gwarantujemy - nie poznalibyście jej na ulicy! 

4/5
siostry godlewskie
Instagram

Warto dodać, że Iwona Węgrowska może się pochwalić czeterooktawową skalą głosu, co jest rzadkością. 

 

Zobacz: A jednak! Siostry Godlewskie dostaną własny program w telewizji! Znamy szczegóły

5/5
Siostry Godlewskie
Facebook

Myślicie, że siostry Godlewskie powinny skorzystać z propozycji Iwony? 

 

Zobacz: Siostry Godlewskie nie żartowały! Naprawdę nagrywają swój pierwszy singiel i teledysk!