Iwona Pavlović odpowiada Paulinie Smaszcz
EAST NEWS VIPHOTO ARTUR ZAWADZKI
Newsy

Iwona Pavlović reaguje na słowa Pauliny Smaszcz. Wymowny komentarz!

Paulina Smaszcz ostatnio nie szczędziła gorzkich słów Izabeli Janachowskiej i... Iwonie Pavlović! Teraz jurorka "Tańca z gwiazdami" postanowiła zareagować na słowa dziennikarki.

Polski show biznes żyje medialnym konfliktem, jaki zrodził się po słowach Pauliny Smaszcz, które padły w podcaście Anny Zejdler "Porażka, czyli sukces". Dziennikarka w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Izabeli Janachowskiej i Iwony Pavlović. Janachowska nie zwlekała zbyt długo, aby opublikować swoje oświadczenie w tej sprawie, a z kolei jurorka "Tańca z gwiazdami" postanowiła zamieścić jedynie krótki, ale bardzo wymowny komentarz. Zobaczcie, jak do całej afery odniosła się Iwona Pavlović. 

Iwona Pavlović o aferze z Pauliną Smaszcz. Mocny komentarz jurorki "Tańca z gwiazdami"!

Iwona Pavlović reaguje na słowa Pauliny Smaszcz

Ostatnio o Paulinie Smaszcz jest naprawdę głośno. Wszystko zaczęło się od kąśliwych komentarzy na temat związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jakiś czas temu postawę Pauliny Smaszcz w tej sprawie skomentowała Iwona Pavlović, która w jednym z wywiadów stwierdziła:

- Jeżeli ktoś jest szczęśliwym człowiekiem, to chyba nie wraca do tego, co było. Także Paulino, odpuść. Żyj swoim życiem. Też na pewno jesteś szczęśliwa - mówiła w rozmowie z JastrząbPost, Iwona Pavlović.

Paulina Smaszcz w podcaście Anny Zejdler postanowiła wyrazić swoją opinię na temat krytycznych słów, jakie padły w jej kierunku ze strony m.in. Iwony Pavlović. Dziennikarka w mocnych słowach powiedziała:

- Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? - stwierdziła Paulina Smaszcz i po czym dodała jeszcze ostry komentarz w kierunku Izabeli Janachowskiej - Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? - zaznaczyła.

Paulina Smaszcz w futrze
EOS

O ile Janachowska i Jabłoński od razu zareagowali na atak Pauliny Smaszcz, grożąc jej pozwem sądowym, tak Iwona Pavlović milczała. Jedna z internautek postanowiła jednak zapytać jurorkę "Tańca z Gwiazdami" o aferę. Gwiazda polsatowskiego show jest obecnie na wakacjach, odpisała więc krótko:

- To nie moje zmartwienie, ja mam swoje piękne życie, na które ciężko pracowałam i pracuję.... Pozdrawiam serdecznie....

Zobacz także: Paulina Smaszcz odgraża się mężowi Izabeli Janachowskiej: "Niech on mnie nie straszy, bo..."

Póki co, nie wiadomo jak rozwinie się ta sytuacja - Paulina Smaszcz nie żałuje jednak wypowiedzianych słów. Choć z sieci zniknęły jej najbardziej kontrowersyjne wpisy, była żona Macieja Kurzajewskiego twierdzi, że nikogo i niczego się nie boi i ma zamiar walczyć o swoje dobre imię.

Paulina Smaszcz
EOS

Paulina Smaszcz uderza w Izabelę Janachowską
VIPHOTO/East News
Newsy
Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej: "Wychodzi za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia"
Paulina Smaszcz uderzyła nie tylko w Izabelę Janachowską, ale i Iwonę Pavlović. "Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce?".

Paulina Smaszcz znalazła się w centrum uwagi mediów po tym, jak publicznie rozliczyła się z Maciejem Kurzajewskim. To dziennikarka ujawniła, że Katarzyna Cichopek wybrała się do Izraela z jej byłym mężem. Po jej komentarzach prowadzący "Pytanie na śniadanie" potwierdzili na Instagramie, że są razem. Na tym się nie skończyło. Później jeszcze wielokrotnie uderzała w parę, wytykając jej liczne kłamstwa i zdrady. Przy okazji stanęła w obronie Marcina Hakiela. Nie wszystkim gwiazdom spodobała się reakcja Pauliny Smaszcz. Jej zachowanie krytycznie oceniły m.in. Izabela Janachowska i Iwona Pavlović. W najnowszym odcinku podcastu "Porażka, czyli sukces" dziennikarka odpowiedziała tym paniom bardzo gorzkimi słowami. Paulina Smaszcz ostro o Janachowskiej, "która wychodzi za mąż za milionera" i Pavlović, "która rozbiła rodzinę" Choć minął miesiąc od tego, jak prowadzący "Pytanie na śniadanie" ujawnili swój związek, Paulina Smaszcz nie przestaje dogryzać Maciejowi Kurzajewskiemu . Dziennikarka gorzko wypowiada się na temat byłego męża, wywołując mieszane reakcje w mediach społecznościowych. Jedni rozumieją jej ból, drudzy krytykują za to, że nie może z klasą pogodzić się z tym, że ojciec jej dzieci jest szczęśliwy z inną kobietą. Zobacz także:   Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim: "Straciłam miłość mojego życia" Kilka razy Paulina Smaszcz nie wytrzymała i pokłóciła się z internautami, nie unikając ostrych słów. Nie gryzła się w język także w podcaście Anny Zejdler. Rozmawiając z prowadzącą, powiedziała wprost, co myśli na temat Iwony Pavlović i Izabeli Janachowskiej , które skrytykowały jej zachowanie. Nie zabrakło bardzo osobistych przytyków, które dotyczyły przede wszystkich związków jurorki "Tańca z gwiazdami" i prezenterki. Co to są za ekspertki?...

Paulina Smaszcz nie przeprosi Izabeli Janachowskiej
Damian KLAMKA/TRICOLORS/East News
Newsy
Paulina Smaszcz nie przeprosi Izabeli Janachowskiej i Iwony Pavlović: "Chyba one mnie"
Paulina Smaszcz ostro zareagowała na komentarz fanki, która zasugerowała, że powinna przeprosić Izabelę Janachowską i Iwonę Pavlović.

Konfliktem Pauliny Smaszcz z Izabelą Janachowską i Iwoną Pavlović w ostatnim czasie żył cały internet. Chociaż panie wyrzuciły już sobie, co mają sobie wzajemnie do powiedzenia, internauci domagają się kolejnych interakcji. Jedna z fanek napisała byłej żonie Macieja Kurzajewskiego, że powinna "przeprosić panią Izabelę i Iwonę Pavlović":  Chyba one mnie - odpisała dosadnie Paulina Smaszcz.  Będzie kolejna część afery?  Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej i Iwonie Pavlović Po tym, jak Izabela Janachowska i Iwona Pavlović zdecydowały się wypowiedzieć na temat zachowania Pauliny Smaszcz względem Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek, w mediach wybuchła afera. Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Zeidler-Ibisz zapytała: "Co to są za ekspertki?". By chwilę później rzucić kilka gorzkich słów, które skończyły się mocną awanturą.  Panie nie szczędziły sobie naprawdę mocnych uszczypliwości. Paulina Smaszcz zarzuciła Izabeli Janachowskiej, że ta "wyszła za milionera, by strzelić sobie z nim dzidziusia". Prezenterka Polsatu nie wytrzymała i od razu odbiła piłeczkę. "Napisałaś SMS-a: "Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma kolegów?". Jedynie Iwona Pavlović nie zdecydowała się nakręcać spirali a na słowa Pauliny Smaszcz, że "rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci" odpowiedziała, że "to nie jej zmartwienie i ma szczęśliwe życie". Okazuje się jednak, że niektórzy fani domagają się od Pauliny Smaszcz przeprosin dla koleżanek z branży. Dziennikarka nie pozostawiła tego bez komentarza.  Zobacz także:  Paulina Smaszcz wyznała, że jest w związku. Kim jest jej partner? "Rozumie i wspiera" Paulina Smaszcz mimo głośnej afery nie przestaje działać. Właśnie poinformowała, że jedzie na nagranie nowego wywiadu dla TVN,...

Paulina Smaszcz i Izabela Janachowska
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Newsy
Izabela Janachowska odpowiada na atak Pauliny Smaszcz: "Rzygać mi się chce"
Izabela Janachowska bardzo stanowczo zareagowała na ostrą wypowiedź Pauliny Smaszcz, która publicznie poruszyła temat jej małżeństwa z Krzysztofem Jabłońskim!

Izabela Janachowska podczas relacji na InstaStories opublikowała list otwarty, w którym odpowiedziała na zaczepki Pauliny Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego w mocnych słowach zarzuciła Izabeli Janachowskiej to, że skomentowała jej zachowanie po ujawnieniu związku dziennikarza z Katarzyną Cichopek. Paulina Smaszcz w gorzkich słowach wypowiedziała się o Izabeli Janachowskiej, a ta jej stanowczo odpowiedziała!  Izabela Janachowska ostro do Pauliny Smaszcz Takiej awantury nie spodziewał się chyba nikt! Po tym, jak Paulina Smaszcz publicznie komentowała nowy związek Macieja Kurzajewskiego,  niektóre gwiazdy w rozmowie z mediami zabierały głos w sprawie zamieszania wokół byłych małżonków. Wśród takich osób znalazła się Izabela Janachowska, która jednak bardzo delikatnie i dyplomatycznie odpowiedziała na pytanie o zachowanie Pauliny Smaszcz. Już się rozstałeś, był rozwód, minął czas… Bez sensu jest wracać do sytuacji z przeszłości. Żyjmy tu i teraz i ewentualnie przyszłością i patrzmy do przodu, a nie za siebie. Było, minęło, dziękuję- Izabela Janachowska oceniła w rozmowie z reporterem portalu Pomponik.pl. Paulina Smaszcz bardzo ostro zareagowała na wypowiedź Izabeli Janachowskiej - celebrytka w podcaście "Porażka, czyli sukces" wbiła szpilę koleżance z show-biznesu. Teraz z kolei Izabela Janachowska bardzo stanowczo odpowiedziała Paulinie Smaszcz!  Droga Paulino, po pierwsze chciałabym napisać Ci, że jest mi niezmiernie przykro, że postanowiłaś publicznie oczerniać i kłamać na mój temat rozsiewając ziarno, a wręcz sadząc wielkie drzewa z owocami pełnymi nienawiści. Te zgniłe jabłka (nomen omen) spadają teraz na mój ogródek. Ogródek, który od 10 lat w ciszy i spokoju pielęgnuję, kocham i dbam- zaczęła Izabela Janachowska. Zobacz także:   Paulina Smaszcz znów dogryza...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik