Iwona Pavlović komentuje porażkę Jarosława Kreta w Tańcu z Gwiazdami Jarosław Kret i Lenka Klimentowa w 2. odcinku TZG Jarosław Kret Jarosław Kret Jarosław Kret
Iwona Pavlović komentuje porażkę Jarosława Kreta w Tańcu z Gwiazdami
ONS
1/5
Iwona Pavlović komentuje porażkę Jarosława Kreta w Tańcu z Gwiazdami
ONS

 

Iwona Pavlović żałuje, że Jarosław Kret odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? Prezenter pogody pożegnał się z tanecznym show już w drugim odcinku. Niestety, jego występy nie zachwycały jury programu. Jarosław Kret już w premierowej odsłonie "TzG" usłyszał od Michała Malitowskiego, że był to "najgorszy występ w historii Tańca". Równie krytyczna była Iwona Pavlović.

 

Facet z tancerką to jeszcze nie tancerz. Na pocieszenie powiem, że większość facetów będzie się z tobą identyfikować- komentowała jurorka. 

 

Występy Jarosława Kreta w "Tańcu z Gwiazdami" nie zachwyciły również widzów, dlatego ostatecznie prezenter pogody musiał pożegnać się z programem. Teraz Iwona Pavlović skomentowała porażkę Jarosława Kreta! Żałuje, że odpadł z programu?

 

Zobacz także: Beata Tadla komentuje sytuację z Jarosławem Kretem. Tak szczera jeszcze nie była!

2/5
Jarosław Kret i Lenka Klimentowa w 2. odcinku TZG
East News

 

Iwona Pavlović w rozmowie z portalem Plejada.pl skomentowała porażkę Jarosława Kreta w "Tańcu z Gwiazdami". Jurorka przyznaje, że Kret i Lenka Klimentowa oraz Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska to były najsłabiej tańczące pary w programie. Pavlović nie ukrywa jednak, że lubiła patrzeć na występy pogodynka i żałuje, że odpadł już z tanecznego show! "Czarna mamba" żałuje, że nie będzie już rywalizacji pomiędzy Kretem a Tadlą. 

Tego chyba szkoda, bo fajnie tak dwa małżeństwa przydzielone do siebie- przyznała Iwona Pavlović. Żałuje, że Jarek odpadł bo uważam,  że był taką perełką w tym programie, z tak dużym dystansem do siebie, do tego co robi, uśmiechnięty, zadowolony.

Co jeszcze powiedziała o występach Jarosława Kreta?

Zobacz także: Beata Tadla ma problem z kretem! Pokazała wymowne wideo! "Marnie to wygląda..."

 

3/5
Jarosław Kret
East News

Szkoda mi, że on odpadł bo bardzo ubarwiał, przynajmniej ja nie ukrywam, że i w pierwszym odcinku i w drugim naprawdę z przyjemnością go oglądałam i się uśmiechałam- dodała jurorka. 

4/5
Jarosław Kret
East News

Wy również żałujecie, że Jarosław Kret odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? Zagłosujcie w naszej sondzie! 

5/5
Jarosław Kret
East News