Beata Tadla ma problemy z kretem
East News, Instagram

Beata Tadla ma problem z kretem! Pokazała wymowne wideo! "Marnie to wygląda..."

Beata Tadla ma problemy z kretem
East News, Instagram

Beata Tadla i Jarosław Kret nie są już razem? Od ramówki Polsatu, która odbyła się prawie dwa tygodnie temu, mówi się tylko o tym! To wtedy światło dzienne ujrzał kryzys w ich związku...

 

Zobacz: Za nami 2.odcinek "Tańca z gwiazdami"! Tadla zachwyciła, Kret odpadł - zobacz zdjęcia!

 

Tadla i Kret - co tak naprawdę dzieje się w ich związku?

Jak podaje "Super Express", ponoć w związku Beatu i Jarosława nie działo się dobrze już od jakiegoś czasu... Oboje na razie nie chcą komentować otwarcie tego jaka jest prawda. Pewne jest jedno - to jak zachowywali się podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami", z którego ostatecznie odpadł Kret, mówi wszystko... Kiedy Jarosław Kret razem z Lenką Kliment odpadli z 2. odcinka "Tańca z gwiazdami", do Lenki od razu podbiegł jej mąż Janek Kliment - uściskał ją i ucałował. Widać było, że bardzo przeżywa odejście ukochanej z programu. My czekaliśmy na to, aż u boku Jarka Kreta pojawi się Beata Tadla i zrobi to samo, ale... to się nie stało! Tadla nie podeszła do Kreta, kiedy ten dowiedział się, że to już koniec jego przygody z programem.

 

Zobacz też: Jest pierwszy komentarz Beaty Tadli na temat rozstania z Jarosławem Kretem: "Proszę o to, by oceniano wyłącznie..."

 

Beata Tadla nie chce wprost wypowiadać się o tym, co dzieje się między nią a Jarosławem Kretem. Pytana o Kreta unika tematu jak ognia!  Teraz jednak sama postanowiła w bardzo wymowny sposób odnieść się do plotek na temat ich rozstania. Na Instagram wstawiła krótki materiał wideo, na którym widać kopce kretów:

Marnie to wygląda... Czas na wiosenne porządki nie tylko w domu💪 #ogródek #wiosna #porzadki#bedziepieknie - napisała Beata Tadla pod wideo.

 

 

Fani bardzo wspierają Beatę, ci spostrzegawczy dostrzegli jej żart:

Hmm... Wyczuwam subtelny podtekst. 😂 Ale będzie dobrze. I pięknie przede wszystkim. 💪🌷🌹 Pozdrawiam i życzę powodzenia i odwagi w robieniu porządków - tych w ogrodzie i nie tylko. 😉

 

zaorałaś 😂 Padłam, wstac nie moge 😂 Od dzis jestem Twoja fanka 😘 BRAWO!!! 😍

 

Mistrzyni ciętej riposty! Brawo! Tak trzymać 🌞😁 - piszą fani.

Tak oto w przewrotny, ale jakże wymowny sposób wbiła szpilę Kretowi! Brawo, Beata! ;)

 

Beata Tadla w "Tańcu z gwiazdami".

Beata Tadla
East News

 

Jarosław Kret odpadł.

Jarosław Kret
East News

Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36