Iron Majdan - oglądalność Iron Majdan odcienk 1, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show Iron Majdan - Radek Majdan walczy na ringu Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na prezentacji programu „Iron Majdan"
Iron Majdan - oglądalność
Ile osób obejrzało nowy program?
1/5
Iron Majdan - oglądalność

 

Ile osób obejrzało pierwszy odcinek "Iron Majdan" z udziałem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? Za nami premierowa odsłona show, które miało być największym hitem wiosennej ramówki TVN. W pierwszym odcinku fani pary mogli zobaczyć, jak słynna para wciela się w gwiazdy wrestlingu.

 

Czy jeden z najdroższych programów w historii stacji rzeczywiście jest hitem i przyciąga miliony widzów przed telewizory? My już wiemy! Zobaczcie, ile osób oglądało premierowy odcinek "Iron Majdan" i jak wyniki oglądalności komentuje Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN? Zobaczcie sami na kolejnych slajdach!

 

Zobacz także: „Nigdy w życiu nie odczuwałam tak swojego wieku”, czyli najlepsze teksty z Iron Majdan

2/5
Iron Majdan odcienk 1, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
x-news.pl

 

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek "Iron Majdan" oglądało średnio milion osób- a przynajmniej przez jedną minutę program wybrało 2,21 mln widzów (4+)

(...) jeśli program osiąga ponad 18 proc. udziału w swoim paśmie to jest to wynik więcej niż zadowalający- przyznał Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. 

Bogdan Czaja zwraca również uwagę, żeby nie porównywać wyników oglądalności "Iron Majdan" do "Azji Express". Dlaczego? Zobaczcie sami! 
 

Zobacz także: Rozenek i Majdan bali się sami oglądać "Iron Majdan"! Wiemy, do kogo pojechali po wsparcie!

3/5
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show
TVN

To jest jednak inna skala produkcji i inny budżet. Również pora emisji jest inna, w poniedziałek o 22.30 nie możemy się spodziewać trzech milionów widzów- Bogdan Czaja przyznał w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. (...) to nie jest program o podróżach, tylko o relacjach tej pary, postawionej wobec mniej lub bardziej ekstremalnych wyzwań. Przecież nie o to w tym programie chodzi, żeby pokazać widzom inne kraje, tylko zobaczyć jak bez wątpienia kochająca się para radzi sobie w sytuacjach, które mogłyby wystawić ich związek na próbę. 

 

4/5
Iron Majdan - Radek Majdan walczy na ringu
TVN

A co o oglądalności pisze Małgorzata Rozenek?

 

Kochani dziękujemy! Dzięki Wam pobiliśmy wczoraj rekord oglądalności @ironmajdantvn ! 🌟☄️🔥Bardzo się cieszymy, że byliście z nami ❤️ Kochamy, ściskamy i pozdrawiamy ➡️ Pysiula i Pączuszek 🍩 

 

Zobacz także: Małgorzata i Radosław Majdanowie zdradzają sekrety nowego programu!

5/5
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na prezentacji programu „Iron Majdan"
ONS.pl