Irina Shayk

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się? Modelka zareagowała na plotki!

Irina Shayk

O rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera zrobiło się głośno zaledwie kilka dni temu, mimo że już do miesięcy mówiło się o poważnym kryzysie w ich relacji, który miał zaczął się od filmu "Narodziny gwiazdy". To właśnie wtedy Bradley Cooper poznał Lady Gagę, z którą ponoć miał romans. Plotki te nigdy nie zostały potwierdzone, mało tego, ponoć wypuściła je w świat sama Irina Shayk. Teraz jednak zagraniczne media informują o ostatecznym rozstaniu aktora i modelki. Irina Shayk postanowiła zareagować na te doniesienia i pokazała wymowne zdjęcia!

Irina Shayk zareagowała na plotki o rozstaniu

Bradley Cooper i Irina Shayk są ze sobą od 4 lat i mają córeczkę Leę. Ponoć o swoim rozstaniu para chce oficjalnie poinformować za kilka dni.

Bradley zawsze chciał zachować swoje prywatne życie tylko dla siebie, Irina natomiast uważa, że powinni wydać oświadczenie dla mediów –  powiedział informator.

Niektórym jednak za oficjalne oświadczenia i komentarze wystarczą nowe zdjęcia Iriny Shayk na Instagramie. Piękna modelka zaczęła publikować dużo zdjęć z kampanii The Kooples, ale przede wszystkim pokazała bardzo seksowne selfie w lustrze. Na zdjęciu modelka pozuje w samej bieliźnie! Według fanów gwiazdy, to jawny dowód, że nie jest już z Bradleyem, który był przeciwny dużej aktywności w social mediach i cenił sobie ochronę prywatności. 

Bradley nigdy nie chciał mówić o życiu prywatnym, a Irina uważała, że powinni być znacznie bardziej „medialnym” związkiem – dodaje informator. 

Myślicie, że para faktycznie się rozstała? 

 

Irina Shayk pokazała się w seksownej bieliźnie na Instagramie

Irina Shayk w bieliźnie
Instagram

Modelka i aktor ponoć nie są już razem

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

 

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08