Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Znamy powód!

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Bradley Cooper i Irina Shayk jednak się rozstali?! O tym mówi się już od miesięcy, a dokładnie od momentu, gdy przystojny aktor zagrał w "Narodzinach gwiazdy" u boku Lady Gagi. Wszyscy wtedy zauważyli, że Bradleya i Gagę łączy coś więcej - chemię dało się wyczuć nawet poprzez szklane ekrany! Wtedy jednak para nie komentowała tych doniesień, a potem okazało się, że plotki o romansie wymyśliła sama Irina, by podsycić zainteresowanie mediów wokół "Narodzin gwiazdy".

Czy jednak na pewno? Teraz wszystko wskazuje bowiem na to, że medialne doniesienia o romansie Bradleya i Gagi nie wyszły parze na dobre! 

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?!

Jak informują bowiem zagraniczne media z "MTO News" na czele, Bradley Cooper i Irina Shayk właśnie się rozstali! Para była ze sobą 4 lata i ma córeczkę Leę. O rozstaniu aktor i modelka poinformują prawdopodobnie oficjalnie, ale dopiero za kilka dni. 

Bradley zawsze chciał zachować swoje prywatne życie tylko dla siebie, Irina natomiast uważa, że powinni wydać oświadczenie dla mediów –  powiedział informator.

Ponoć rozstanie pary nie ma nic wspólnego z Lady Gagą, bo między Bradleyem i Iriną już od dawna nie układało się najlepiej. Można to było oczywiście zauważyć na zdjęciach zrobionych przez paparazzi. Para często kłóciła się bowiem publicznie na ulicach. 

 

Irina i Bradley nie są już razem?

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Bradley był podejrzewany o romans z Iriną

Lady Gaga i Bradley Cooper
EastNews

 

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51