Ania Lewandowska nie ma łatwo, bo chociaż stara się skupiać wyłącznie na swojej pracy i najbliższych, jej działania wciąż są oceniane przez opinię publiczną... nie zawsze pozytywnie. Zdaje się nawet, że nie ma rzeczy, której ktoś z jej obserwatorów nie chciałby ocenić. Tym razem jest podobnie, jednak ku zdumieniu wszystkich, poszło o... zdjęcie w górach! Trenerka szybko się odgryzła.

Reklama

Ania Lewandowska ostro zareagowała na uszczypliwy komentarz

Od 2013 roku Ania Lewandowska jest szczęśliwą żoną piłkarza - Roberta Lewandowskiego. Już wtedy jego kariera nabierała nieprawdopodobnego rozpędu, ale w tym samym czasie jego ukochana starała się rozwijać własną. Chociaż przez wielu ta wciąż jest postrzegana wyłącznie jako "partnerka kapitana naszej reprezentacji" w piłkę nożną, może pochwalić się wieloma własnymi biznesami.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara
Instagram@AnnaLewandowska

35-latka ma własną markę kosmetyczną, aplikację do ćwiczeń, catering dietetyczny, a poza tym regularnie organizuje obozy fitness. To wciąż jednak tylko kropla w morzu, bo lista jej zajętości zdaje się nie mieć końca. Oprócz tego Ania dość często podróżuje, nie zawsze wyłącznie w celach biznesowych. Tym razem udała się w góry, czym oczywiście pochwaliła się na Instagramie.

Reset
- podsumowała krótko.

Post w chwilę zalała fala komentarzy, a pośród nich jeden okazał się szczególnie nieprzyjemny. Internauta najwyraźniej nie był zbyt zadowolony, widząc... kolejną fotkę Ani.

Ale po co te popisy? Kiedyś tego nie było

Ta wcale nie pozostała mu dłużna. Chociaż Ania nie ma w zwyczaju odpowiadać hejterom i stara się unikać afer, tym razem zrobiła wyjątek. Hejterowi pójdzie w pięty!

Zobacz także
Haha, patrząc na Twój Instagram, zadam to samo pytanie

Niektórzy fani "Lewej" błyskawicznie stanęli za nią murem, okazując poparcie. Trzeba przyznać jednak, że komentarze, jak ten wspomniany wyżej, często pojawiają się na jej profilu i nierzadko są o wiele ostrzejsze. Wygląda na to, że Ania przez lata medialnej działalności do tego przywykła i wie, jak reagować na uszczypliwości internautów.

Reklama

Zobacz także: Radosna nowina u Lewandowskich. Posypały się życzenia i gratulacje

Ania Lewandowska odgryza się hejterowi
Ania Lewandowska odgryza się hejterowi Instagram@annalewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska instagram.com/annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama