Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał jak wygląda jego partnerka
Instagram

Internauci nie poznali Adama ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! "To twój brzuch?!"

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał jak wygląda jego partnerka
Instagram

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowanie jest najmniej aktywny w sieci, ze wszystkich uczestników czwartej edycji. Jego zachowanie oraz wybory życiowe nie do końca spodobały się widzom programu. Adam właśnie opublikował nagranie, w którym pokazał, jak spędza czas, a internauci... ledwo go poznali! Zobaczcie, jak się zmienił. 

Zobacz także: Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada chwila rodzi! Krzysztof pochwalił się piękną sesją zdjęciową z ciężarną żoną

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest nie do poznania 

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno został ojcem. Z aktualną partnerką związał się tuż po zakończeniu eksperymentalnego miesiąca w programie. Joanna, jego programowa żona, już wówczas czuła, że Adam nie jest zainteresowany dalszą znajomością. 

Adam spotkał się z dużym hejtem po udziale w programie. Początkowo zablokował swoje profile społecznościowe, jednak teraz sporadycznie informuje co się u niego dzieje. Na ostatnim nagraniu pokazał, jak spędza swój wolny czas. Internauci zwrócili jednak uwagę na jego sylwetkę. Uczestnik wygląda zupełnie inaczej niż, kiedy mogli oglądać go na antenie TVN7! 

 

- To Twój brzuch Adaś???🙄😵
- Tak to jest zostać Tata 😉

Zobaczcie, jak dziś wygląda Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Faktycznie przybyło mu kilogramów? 

Zobacz także: Małgorzata Ohme poprowadzi nowy program w TVN 7 - "Kto odmówi pannie młodej?"

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał jak spędza czas. Internauci zwrócili uwagę na jego sylwetkę. Faktycznie się zmienił? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

Adam wziął udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak nie zdecydował się na kontynuację małżeństwa z Joanną. Znalazł miłość poza programem. Niedawno został ojcem!

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej partnerce
Instagram

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22