Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada chwila rodzi! Krzysztof pochwalił się piękną sesją zdjęciową z ciężarną żoną

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada chwila zostaną rodzicami! Para za moment powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Krzysztof na swoim Instagramie postanowił pochwalić się efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której wziął udział wraz z ciężarną żoną. Paulina w ciąży wygląda naprawdę rewelacyjnie! Zobaczcie jak pięknymi fotografiami podzielił się Krzysztof.

Zobacz także: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali szaloną sesję ślubną. Internauci są zachwyceni

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada chwila rodzi! Krzysztof pochwalił się piękną sesją zdjęciową z ciężarną żoną

Paulina i Krzysztof, którzy poznali się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w marcu poinformowali, że spodziewają się dziecka. Radosną nowinę przekazał szczęśliwy, przyszły tata. 

Ależ w tymże związku było wojen 🤗😁 Podsumowując te 3 lata mogę stwierdzić, że w małżeństwie trzeba mieć piekielną wytrwałość i anielską cierpliwość.. 🤗🙃😍 [...] Dziękujemy za miłe słowa i wsparcie od przyjaznych duszyczek 🤗❤️.. Do zobaczenia niebawem w powiększonym gronie 💕🙃😇 Górna Piontecza 🖐️ Ściskamy mocno, bądźcie zdrowi 😉😘 - napisał na Instagramie Krzysztof. 

Każdy fan "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pewno doskonale pamięta, że na początku nikt nie dawał tej dwójce szans na zgrany związek. Ale Paulina i Krzysztof udowodnili, że przeciwieństwa się przyciągają! Od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, które lada moment powita na świecie pierwsze dziecko. 

Teraz na Instagramie Krzysztofa pojawiły się piękne zdjęcia, na których możemy zobaczyć przyszłych rodziców. Paulina w ciąży promienieje! To już ostatnie chwile, kiedy na fotografiach para jest tylko we dwójkę. 

Delikatnym gestem pocałunku ❤️😘, ciesząc się każdą minutą oczekiwania na Nasz Mały Cud 💖🍬🤩 spędzamy bardzo miłe i urocze chwile 💘🤗.. - napisał Krzysztof pod zdjęciami. 

Zobaczcie zatem jak wspaniale wygląda Paulina na chwilę przed porodem. Para do tej pory nie zdradziła jednak czy przywita na świecie chłopca, czy też dziewczynkę. 

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się pięknymi zdjęciami z ciężarną żoną. 

Paulina i Krzysztof dołączą niedługo do Anity i Adriana oraz Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy także odnaleźli miłość w programie i są już szczęśliwymi rodzicami! 

 

 

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00