Małgorzata Ohme poprowadzi nowy program w TVN7

Małgorzata Ohme poprowadzi nowy program w TVN 7 - "Kto odmówi pannie młodej?"

Małgorzata Ohme poprowadzi nowy program w TVN7

Jak podają wirtualnemedia.pl TVN 7 pracuje nad nowym, ślubnym formatem programu „Marry me now”, który w Polsce będzie nosić nazwę „Kto odmówi pannie młodej?”. Według informacji portalu nowe show poprowadzi Małgorzata Ohme - prowadząca „Dzień Dobry TVN”, a wcześniej „Big Brother”. Kiedy premiera? 

Nowe show w TVN 7! Kiedy premiera programu "Kto odmówi pannie młodej?"

Na czym polega format „Kto odmówi pannie młodej?”? W każdym odcinku ma wystąpić panna młoda, która w ciągu tylko trzech dni ma zorganizować swój ślub - od podstaw. Co ciekawe, swojego partnera ma postawić przed faktem dokonanym i oświadczyć mu się na trzy dni przed ceremonią. Mężczyzna musi podjąć decyzję, czy wstępuje w związek małżeński! 

„Kto odmówi pannie młodej?” to pełen emocji format, w którym przełamujemy schematy i zrywamy z tradycyjnymi rolami w związku. To niezwykły program o relacjach, uczuciach i nadziei. Przejmujące historie bohaterów, odważne dziewczyny i ich bliscy. Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają ten format za jego autentyczność i dramaturgię każdego odcinka. Nasze bohaterki to bardzo silne i odważne kobiety! Osobiście mam nadzieję, że nikt nie odmówi pannie młodej - mówi w rozmowie z wirtualnemedia.pl Kasia Mazurkiewicz, dyrektor programowa TVN 7.

Prowadzącą zostanie Małgorzata Ohme. Według informacji serwisu program trafi na antenę jesienią 2020 roku i będzie emitowany w piątki w prime-timie. Co więc z emisją kolejnej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Jak udało nam się dowiedzieć, stacja jesienią na pewno nie pokaże nowej odsłony show.

Małgorzata Ohme poprowadzi nowy program w TVN7!

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
East News

Czy program stanie się hitem TVN 7? Nie mamy wątpliwości! 

Małgorzata Ohme
EastNews

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22