Kuba Wojewódzki opublikował na Facebooku zapis wywiadu z Dodą, ale takiej reakcji internautów chyba się nie spodziewał. W sieci pojawiło się mnóstwo gorzkich komentarzy, w których fani stanęli w obronie piosenkarki i skrytykowali dziennikarza za to, jak potraktował swojego gościa. W sieci zawrzało, a internauci piszą wprost, że nie dziwią się, że Doda wyszła ze studia.

Reklama

Internauci krytykują wywiad Kuby Wojewódzkiego z Dodą

Na wywiad Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego z Dodą czekali chyba wszyscy. Piosenkarka pojawiła się na nagraniu podcastu, jednak dość szybko przerwała rozmowę i wyszła ze studia. Od tamtej chwili wszyscy zastanawiali się, dlaczego gwiazda podjęła taką decyzję.

Ostatnio artystka zdradziła, dlaczego przerwała wywiad, a w odpowiedzi Kuba Wojewódzki opublikował zapis rozmowy z Dodą. Na Facebooku pojawił się wywiad z gwiazdą, która ostatecznie opuściła studio i nie zgodziła się na publikację podcastu ze swoim udziałem. W komentarzach zawrzało, a ogromna część internautów stanęła w obronie Dody.

Zobacz także: Doda o nowym partnerze: "Nie zdawałam sobie sprawy, jakie to emocje będzie wywoływać"

TRICOLORS/East News

Pod spisanym wywiadem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani bardzo gorzko ocenili wywiad Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego z Dodą.

Zobacz także

- Miała racje że wyszła ile można wałkować te same tematy. Strasznie negatywny ten wywiad.
- Słaby ten wywiad,ukierunkowany negatywnie. Nie rozmawiacie tak z każdym gościem, szkoda, że Królikowskiego z sympatii głaskaliście. Jak chcecie prowadzić wywiad w ten sposób to z każdym.
- no to teraz się nie dziwię że wyszła, lubię wywiady z wami ale tutaj serio na ostro.. zbyt ostro.
- Bardzo niesmaczna była ta rozmowa. Pod przykrywką premiery płyty kolejny raz wyciągane tematy sprzed ponad 10 lat i kierowane do kobiety, która głośno mówi o depresji, problemach ze zdrowiem… dobrze zrobiła wychodząc z tego studia ????????- komentują internauci.

Zobacz także: Doda jest zakochana i nie ukrywa swojego szczęścia! Kim jest jej nowy partner?

Party.pl

Zgadzacie się z opinią internautów? A może Waszym zdaniem Doda przesadziła i nie miała powodu żeby przerwać wywiad i opuścić studio?

Zobacz także: Doda o trudach powstawania teledysku "Wodospady": "Wytrzymałam w czterostopniowej górskiej wodzie"

Pawel Wodzynski/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama