Kilka dni temu Doda przyznała, że znowu jest zakochana! Gwiazda, mimo że na oczach tysięcy widzów randkowała z 12 mężczyznami, nie zdecydowała się ujawnić, kim jest jej nowy ukochany! Jakiś czas temu media obiegła informacja, że wokalistka spotyka się z... byłym partnerem Doroty Gardias. To on jest bratnią duszą artystki?

Reklama

Kim jest wybranek Dody? Czy to Dariusz Pachut?

Kilka dni temu na antenie telewizji Polsat wyemitowano ostatni odcinek show "Doda. 12 kroków do miłości", w którym gwiazda spotkała się z 12 kandydatami. Już teraz wiadomo, że wokalistka nie poznała w programie wymarzonego mężczyzny, jednak szczęście uśmiechnęło się do niej po wyłączeniu kamer. Doda przyznała, że jest zakochana, jednak nie chce zdradzać, kim jest jej ukochany!

Jakiś czas temu Doda opublikowała wymowne zdjęcie, na którym fani dostrzegli case na telefon. Na obudowie widoczne było zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem, a internauci wciąż dopytywali, czy jest to któryś z kandydatów z programu.

Zobacz także: Dlaczego Doda, a nie Dorota? Doda tłumaczy viralowy filmik, który szaleje na Tiktoku!

Zobacz także

W wakacje media obiegły zdjęcia Dody z tajemniczym mężczyzną. Wówczas okazało się, że to Dariusz Pachut, który na początku roku rozstał się z Dorotą Gardias. W mediach społecznościowych byłego partnera prezenterki kilkukrotnie pojawiały się zdjęcia, na których fani rozpoznali Dodę. Do tej pory para nie zdecydowała się potwierdzić plotek.

Kim jest Dariusz Pachut?

Dariusz Pachut ma 36 lat, jest ratownikiem medycznym, a z pasji podróżnikiem i sportowcem. Uwielbia wspinaczkę górską, skoki ze spadochronem czy też nurkowanie. Co ciekawe, jego profil na Instagramie jakiś czas temu został zawieszony, mimo że był bardzo aktywnym użytkownikiem. Czyżby obawiał się zamieszania związanego z Dodą?

Instagram @dariuszpachut

Zobacz także: Doda pokonała... Taylor Swift: "Przez 20 lat nie miałam takiej sytuacji"

W komentarzach wybuchła prawdziwa burza, a internauci nie mają wątpliwości, kim jest nowy ukochany Dody!

- Jest i Dareczek ????

- były Gardiasowej...

Gwiazda nie zdecydowała się odpowiedzieć na komentarze, jednak fani nie mają wątpliwości, że Doda już niedługo pochwali się nowym ukochanym! Kibicujecie im?

Reklama

Zobaczcie najnowszy teledysk Dody do utworu "Wodospady".

Reklama
Reklama
Reklama