Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z Adrianem! Fani długo na to czekali. "Życzę Wam dużo szczęścia" komentują

	Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ilona z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" opublikowała romantyczne zdjęcie z Adrianem! Fani pary czekali na to już od kilku tygodni.  Internauci są zachwyceni nową fotką uczestników hitu Telewizyjnej Jedynki o poszukujących miłości rolnikach. Spójrzcie tylko na urocze zdjęcie z randki Ilony i Adriana. Ależ oni się kochają!

Ilona pokazała zdjecie z randki

Adrian i Ilona to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu "Rolnik szuka żony". Zakochani wzięli udział w ostatniej, szóstej edycji hitu TVP. Od ostatniego odcinka show minęło już kilka miesięcy, ale teraz fani mogą śledzić ich dalsze losy za pośrednictwem Instagrama, gdzie chętnie pokazują, jak dziś wygląda ich życie. Niestety, od początku maja para nie publikowała w sieci wspólnych zdjęć, co zaniepokoiło internautów. Fani zastanawiali się, czy Ilona i Adrian wciąż są razem, a może zakochani przechodzą kryzys. Kilka dni temu Ilona zdementowała plotki o kryzysie i zapewniła, że wciąż jest w związku z Adrianem. 

Teraz, Ilona opublikowała na swoim profilu na Instagramie piękne i romantyczne zdjęcie z Adrianem. Internauci są zachwyceni ich wspólną fotką z randki, którą mogliśmy zobaczyć w programie "Rolnik szuka żony".

- Życzę Wam dużo szczęścia 😘😘
- Wszyscy tęsknią za Wami😘💚❤️
- Cudnie 😍😍😍😍- komentują fani.

Zobaczcie zdjęcie opublikowane przez Ilonę! Kibicowaliście tej parze w programie "Rolnik szuka żony"?

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek! Zdradziła, jak znosi ciążę

Ilona pochwaliła się fotką z randki z Adrianem.

 

Ilona i Adrian wystąpili w 6. edycji programu "Rolnik szuka zony".

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01