Party Stories
Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" nadal są parą. Wiemy, dlaczego ostatnio publikują mniej wspólnych zdjęć!

Ilona z "Rolnik szuka żony" potwierdza, że nadal spotyka się z Adrianem. Wyjaśnia też, dlaczego rzadziej się widują!

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" nadal są parą! Uczestniczka programu rozwiała wszelkie wątpliwości i opublikowała w relacji na Instastories odpowiedzi na pytania od Internautów, w których  potwierdza, że jest w związku z Adrianem. Wyznaje też dlaczego ostatnio publikują tak mało wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Powód jest bardzo prosty! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Ilona z "Rolnik szuka żony" potwierdza, że nadal spotyka się z Adrianem!

Ilona postanowiła ostatecznie rozwiać domysły na temat kryzysu w jej związku z Adrianem i potwierdziła, że są parą. Dodała też, że ostatnio rzadziej publikują wspólne zdjęcia, bo duża odległość, która ich dzieli sprawia, że nie zawsze mogą być razem:

Niestety nie da się być zawsze razem. Dzieli nas jednak 300 km... - napisała Ilona na Instastories.

Trzeba pamiętać, że Adrian jest rolnikiem, a wiosna to intensywny czas prac w gospodarstwie. Jednak jeszcze niedawno Ilona często pomagała mu w gospodarstwie, publikując wspólne zdjęcia ze szklarni, gdzie razem zajmowali się roślinami. Być może już niedługo znów zobaczymy ich razem! 

Zobacz takżeNatalia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem... To wygląda coraz poważniej!

Ilona z Rolnik szuka żony
Instagram

Uczestniczka "Rolnika" zdradziła też, że bez koni nie wyobraża sobie życia. 

Ilona z Rolnik szuka żony o swojej pasji
Instagram

Niedawno Ilona spędziła wspólny weekend nad morzem z Natalią i jej partnerem. Fakt, że nie było z nią Adriana zaniepokoił fanów programu. Teraz uczestniczka "Rolnika" wyjaśniła tę sytuację i już wiadomo, że Ilona i Adrian nadal są parą.

Ilona Natalia Rolnik szuka żony
Instagram/imielinka

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała piękny prezent. A co się dzieje z Adrianem?!
Ilona z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się pięknym bukietem. Adrian bardzo o nią dba!

Ilona z " Rolnik szuka żony "  często publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z Adrianem. Jeszcze niedawno oboje deklarowali, że odwiedzają się kiedy tylko mają taką możliwość. W ostatni weekend Ilona jednak sama wyjechała nad morze i tam spotkała się z Natalią i jej nowym partnerem. Pod wspólnymi zdjęciami z wyjazdu pojawiły się pytania: co z Adrianem? Inni żartowali, że to pewnie "problemy logistyczne", nawiązując do zabawnej wypowiedzi rolnika z finałowego odcinka programu. Teraz Ilona pochwaliła się na Instagramie bukietem kwiatów. Czy dostała je od Adriana? Ilona z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się pięknym bukietem Ilona z "Rolnika" opublikowała filmik na Instagramie, na którym prezentuje piękny bukiet kwiatów. Jak wiadomo Adrian w swoim gospodarstwie zajmuje się hodowlą kwiatów, stąd podejrzenie, że obdarował swoją partnerkę pięknym bukietem. Jednak z racji wczorajszego Dnia Matki może to być prezent od Ilony dla jej mamy. Uczestniczka "Rolnika" nie zdradziła w relacji od kogo lub dla kogo są kwiaty, a fani programu są coraz bardziej zaniepokojeni faktem, że ostatnio Adrian nie pojawia się na zdjęciach Ilony. Czyżby para przeżywała kryzys? Zobacz także:  Diana z "Rolnik szuka żony" zdradziła, czy ma partnera! Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" tworzą świetną parę. Fani programu trzymają za nich kciuki! Para jeszcze nie podjęła decyzji o wspólnym zamieszkaniu.     

Ilona rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" od początku maja nie publikuje zdjęć z Adrianem! Co się dzieje?
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" rozstali się? Przestali publikować wspólne zdjęcia!

Ilona i Adrian z " Rolnik szuka żony " to jedyna para, która po zakończeniu emisji programu nie rozstała się. Do niedawana w mediach społecznościowych obojga uczestników regularnie pojawiały się wspólne zdjęcia, jednak od jakiegoś czasu na profilach Ilony i Adriana brakuje takich zdjęć. Ostatnie pochodzi z początku maja. Czy to oznacza, że para przechodzi właśnie kryzys?  Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" przechodzą kryzys? Ilona i Adrian miłość znaleźli w programie "Rolnik szuka żony", chociaż rolnik do końca trzymał widzów w napięciu i nie sugerował wcześniej kogo wybierze: Ilonę czy Agatę. Ostatecznie wybrał piękną blondynkę, która od początku go zauroczyła.  Po zakończeniu emisji okazało się, że to był dobry wybór i ich relacja pięknie się rozwijała. Teraz jednak przestały się pojawiać ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a Ilona spędziła weekend nad morzem z Natalią z "Rolnika" i jej partnerem.  Pod zdjęciami Ilony zaczęły się pojawiać pytania od zaniepokojonych fanów programu, którzy chcą się upewnić, że para nadal jest razem? Co z Adrianem? A gdzie Adrian? Ilona jeszcze niedawno na pytania o ich związek odpowiadała żartobliwie. Teraz jednak milczy. Czyżby para rzeczywiście miała kryzys? Zobacz także:   Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała piękny prezent. A co się dzieje z Adrianem?! To ostatnie wspólne zdjęcie Ilony i Adrian, jakie pojawiło się na Instagramie. Para wygląda na bardzo szczęśliwą. Jednak od tej pory brak ich wspólnych zdjęć. Co więcej niedawno Ilona wybrała się nad morze z Natalią i jej partnerem, ale nie było z nimi Adriana.  Być może nie chodzi o kryzys, ale rolnik po prostu ma więcej pracy w swoim...

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" o weekendzie z Adrianem. Para spędza razem każdą wolną chwilę!
Ilona z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jak spędziła weekend z Adrianem. Para spędza ze sobą każdy wolny czas!

Ilona z " Rolnik szuka żony " pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem i zdradziła, gdzie wyjechała na weekend. Okazuje się, że uczestniczka programu spędza z Adrianem coraz więcej czasu. Ilona postanowiła przedłużyć sobie weekend i spędziła więcej czasu w gospodarstwie rolnika. Na Instastories pochwaliła się efektami  wspólnej pracy w szklarni przy kwiatach. Zobaczcie najnowsze zdjęcie Ilony... Para podejmie decyzję o wspólnym mieszkaniu? Ilona z "Rolnik szuka żony" o weekendzie  z Adrianem Ilona i Adrian są obecnie jedyną parą, która poznała się w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Fani programu już od dawna sugerują, że para niebawem poinformuje o zaręczynach, ale jak na razie możemy zaobserwować, że Ilona i Adrian spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Wspólne wyjazdy, odwiedziny, a teraz przedłużone weekendy. Być może to czas na decyzję o przeprowadzce? W końcu Ilona właśnie napisała, że spędziła dłuższy weekend z rolnikiem, a Adrian z żalem wyznał, że musiał odwieźć ją na pociąg: Czeeeść! Jak tam rozpoczeliście nowy tydzień? Ja właśnie wracam po dłuższym weekendzie do domu i swoich obowiązków. A myślami nadal jestem u @adrianberkowicz 😉💜😘 - napisała Ilona na Instagramie. Na to pytanie od razu odpowiedział jej Adrian, pisząc:  Ja zawiozłem taką uroczą blondwłosą Panią na pociąg 😘.  To nie jedyny komentarz pod zdjęciem Ilony. Tradycyjnie fani programu "Rolnik szuka żony"  napisali uczestniczce mnóstwo komplementów i dodali, że trzymają kciuki za parę: Trzymam za was kciuki żeby Wam się udało 😍😍😍 Super, bardzo się cieszę Waszym szczęściem, Dwa słodziaki Śliczne zdjęcie Tylko spójrzcie na nowe zdjęcie Ilony z "Rolnik szuka żony"!...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner