Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" to jedyna para, która po zakończeniu emisji programu nie rozstała się. Do niedawana w mediach społecznościowych obojga uczestników regularnie pojawiały się wspólne zdjęcia, jednak od jakiegoś czasu na profilach Ilony i Adriana brakuje takich zdjęć. Ostatnie pochodzi z początku maja. Czy to oznacza, że para przechodzi właśnie kryzys?

Reklama

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" przechodzą kryzys?

Ilona i Adrian miłość znaleźli w programie "Rolnik szuka żony", chociaż rolnik do końca trzymał widzów w napięciu i nie sugerował wcześniej kogo wybierze: Ilonę czy Agatę. Ostatecznie wybrał piękną blondynkę, która od początku go zauroczyła. Po zakończeniu emisji okazało się, że to był dobry wybór i ich relacja pięknie się rozwijała. Teraz jednak przestały się pojawiać ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a Ilona spędziła weekend nad morzem z Natalią z "Rolnika" i jej partnerem.

Pod zdjęciami Ilony zaczęły się pojawiać pytania od zaniepokojonych fanów programu, którzy chcą się upewnić, że para nadal jest razem?

Co z Adrianem?

A gdzie Adrian?

Ilona jeszcze niedawno na pytania o ich związek odpowiadała żartobliwie. Teraz jednak milczy. Czyżby para rzeczywiście miała kryzys?

Zobacz także: Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała piękny prezent. A co się dzieje z Adrianem?!

Zobacz także

To ostatnie wspólne zdjęcie Ilony i Adrian, jakie pojawiło się na Instagramie. Para wygląda na bardzo szczęśliwą.

Instagram

Jednak od tej pory brak ich wspólnych zdjęć. Co więcej niedawno Ilona wybrała się nad morze z Natalią i jej partnerem, ale nie było z nimi Adriana.

Instagram/imielinka

Być może nie chodzi o kryzys, ale rolnik po prostu ma więcej pracy w swoim gospodarstwie.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama