Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Weronika Rosati i Łepkowska
Eastnews/LV
Newsy

Ilona Łepkowska przeciwko Weronice Rosati! "Pani średnio nadaje się na ikonę samotnego macierzyństwa"

Ilona Łepkowska przeciwko Weronice Rosati! "Pani średnio nadaje się na ikonę samotnego macierzyństwa"

 

Kolejna znana gwiazda stanęła przeciwko Weronice Rosati. Tym razem aktorka za wywiad w Gali, w którym powiedziała sporo o ojcu jej dziecka, Robercie Śmigielskim została skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka odniosła się również do otwartego listu Krystyny Demskiej-Olbrychskiej, która również ma za złe Rosati publiczny atak na ortopedę. Czy głos Ilony Łepkowskiej jest potrzebny w tej kłótni?

 

Czy związek Rosati i Śmigielskiego da się jeszcze uratować? Zobacz, jak zaczęła się ich miłość...

Ilona Łepkowska odpowiada Weronice Rosati 

Kilka tygodni temu Weronika Rosati udzieliła głośnego wywiadu, w którym opowiedziała o dramatycznych kulisach rozstania z ojcem jej dziecka, Robertem Śmigielskim. Wyznała, że jest samotną matką, jednak to nie ona zrezygnowała z rodziny.

Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu, i byłabym nadal nierozwiedziona, raczej zostałabym odrzucona, wyklęta przez społeczeństwo i poddana totalnemu ostracyzmowi. Byłabym skończona jako kobieta i aktorka. Tymczasem w przypadku mężczyzny jedyną reakcją ludzi są szeroko wytrzeszczone oczy bądź parsknięcie śmiechem - stwierdziła Weronika Rosati.

 

Na odpowiedź z drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Jednak ta przyszła niespodziewanie ze strony Krystyny Demskiej-Olbrychskiej, która w swoim otwartym liście do Weroniki zarzuciła jej manipulowanie faktami. Żona Olbrychskiego dodała, że Śmigielski jest dobrym ojcem. I jest jej przykro za krzywdę jaką Weronika Rosati wyrządza mu w mediach. 

 

Weronika Demskiej-Olbrychskiej odpowiedziała na Facebooku każąc jej udowodnić to, co mówi. Jeśli jednak ta tego nie zrobi, to skontaktuje się z nią jej prawnik. Do dyskusji wtrąciła się później Magdalena Środa.

Rosati bardzo słusznie walczy z podwójnymi standardami moralnymi (mężczyzna może być poligamiczny, mnożyć się bez ograniczeń i negatywnych ocen, dla kobiety nawet samotne macierzyństwo jest piętnem a zdrada, ciągle jeszcze - hańbą) ale walka to kompletnie beznadziejna, głównie z powodu... kolan, bioder lub innych stawów. Weronika jest młoda i jeszcze tego nie rozumie. Starzejące się stawy to poważna rzecz a dobry ortopeda - jeszcze poważniejsza. Za opiekę nad stawami (obecną czy przyszłą) łatwo sprzedać i poczucie sprawiedliwości i zrozumienie dla krzywdy. Bo tak chyba należy tłumaczyć wielki atak celebrytek na aktorkę - napisała Magdalena Środa. 

 

I gdy wydawało się, że dyskusja powoli się zakończyła, niespodziewanie swoje trzy grosze dodała również Ilona Łepkowska! Scenarzystka nie stanęła po stronie Weroniki, a stwierdziła, że list żony Olbrychskiego był spokojny i wyważony. Co dokładnie napisała? 

List Pani Krystyny nie był w żadnej mierze pełen oburzenia, był - jak na fakt znajomości faktów - bardzo spokojny i wyważony. Sugerowanie, że chodzi w nim o to, że zapewnia sobie w ten sposób priorytet w dostępie do sali operacyjnej dr. Śmigielskiego jest nawet nie śmieszne, tylko żałosne. Tym bardziej, że aluzje do wieku, chorób itp tak średnio się mają do solidarności ludzkiej i kobiecej. Ja też nie planowałam samotnego macierzyństwa, tak się stało jednak przed laty a wina za rozpad związku, co wie każda mądra osoba, leży zazwyczaj po obu stronach, choć rzecz jasna nie zawsze równo rozłożona. Myślę, że Pani Weronika średnio nadaje się jednak na ikonę samotnego macierzyństwa i walki o prawa kobiet, bo jest w daleko różnej sytuacji, niż tysiące matek naprawdę walczących z biedą i odrzuceniem przez swoje środowisko. Zasada "Siostry, do boju!", gdy tylko ktoś powie coś nie całkiem przyjemnego o kobiecie, która cokolwiek wspomni o prawach kobiet, choćby w kompletnie chybionym kontekście nie najlepiej świadczy o osobie do tego boju wzywającej. Pozdrawiam i nieco obiektywizmu na Święta i Nowy Rok życzę - napisała Ilona Łepkowska.

 

Kto w tym sporze ma rację? 

 

Zobacz też: "Nie powinniśmy się tego wstydzić" - Weronika Rosati została samotną matką. Teraz chce wspierać inne kobiety w podobnej sytuacji!

 

Weronika Rosati z roczną córeczką: 

Weronika Rosati z córką

Ilona Łepkowska skrytykowała aktorkę

Ilona Łepkowska na konferencji Kogel Mogel 3

Weronika Rosati z mamą i córką
Newsy
Weronika Rosati ma naprawdę trudny czas! Na spacerze z mamą i córką wyglądała na naprawdę smutną! Zobaczcie ZDJĘCIA
Weronika Rosati ma naprawdę trudny czas! Na spacerze z mamą i córką wyglądała na naprawdę smutną! Zobaczcie ZDJĘCIA
Weronika Rosati rozstała się z Robertem Śmigielskim
Instagram
Newsy
"Nie powinniśmy się tego wstydzić" - Weronika Rosati została samotną matką. Teraz chce wspierać inne kobiety w podobnej sytuacji!
"Nie powinniśmy się tego wstydzić" - Weronika Rosati została samotną matką. Teraz chce wspierać inne kobiety w podobnej sytuacji!
Weronika Rosati miałam traumatyczny poród
ONS.pl
Newsy
Weronika Rosati pokazała zdjęcie z dnia porodu! Wzruszające
Weronika Rosati pokazała zdjęcie z dnia porodu! Wzruszające
Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner