Weronika Rosati o rozstaniu z Robertem Śmigielskim
Zdradziła naprawdę wiele!
1/4
Weronika Rosati o rozstaniu z Robertem Śmigielskim

 

Weronika Rosati udzieliła kolejnego wywiadu na temat swojego życia i samotnego macierzyństwa. I tym razem nie zostawiła suchej nitki na swoim byłym partnerze, Robercie Śmigielskim, z którym ma córkę, Elisabeth. Para rozstała się już kilka miesięcy temu, ale aktorka od niedawna zaczęła głośno opowiadać o kulisach dramatycznego rozstania i o tym, jak radzi sobie jako samotna matka.

 

Zobacz: To był najtrudniejszy wywiad w życiu Weroniki Rosati. Gorzko rozlicza byłego partnera!

 

W rozmowie z "Galą" Weronika przyznała, dlaczego tak głośno mówi o rozstaniu z ortopedą. 

Powód, dla którego w ogóle o tym mówię, to moja córka. Ona musi wiedzieć, że jej mama nie zrezygnowała z rodziny, nie zrezygnowała z domu i nie rozstała się z jej ojcem dlatego, że - jak pisały brukowce - chciała wyjechać do Stanów i siedzieć na plaży - mówi Rosati.

 

Zdradziła również, ile dzieci ma jej były partner!

 

Zobacz: Weronika Rosati kłóci się z Magdą Gessler! "Jesteś stronnicza i negatywnie nastawiona"

2/4
Weronika Rosati na świątecznym spotkaniu ATM
ONS

 

Weronika Rosati nie zostawiła suchej nitki na Robercie Śmigielskim. Denerwuje ją to, że gdyby to ona zachowała się tak, jak ortopeda, byłaby mocno hejtowana. 

Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu, i byłabym nadal nierozwiedziona, raczej zostałabym odrzucona, wyklęta przez społeczeństwo i poddana totalnemu ostracyzmowi. Byłabym skończona jako kobieta i aktorka. Tymczasem w przypadku mężczyzny jedyną reakcją ludzi są szeroko wytrzeszczone oczy bądź parsknięcie śmiechem - stwierdziła Weronika Rosati.

Co o tym myślicie?

 

3/4
Weronika Rosati
East News

 

To jeden z najmocniejszych wywiadów w jej życiu! Czy Weronika dobrze robi, mówiąc o tym tak otwarcie? 

 

4/4
Weronika Rosati
East News
Więcej na temat Weronika Rosati