Hejt na nowe show Hipnoza TVN Ilona Łepkowska na gali z okazji 25-lecia Super Expressu Uczestnicy show Hipnoza w TVN Uczestnicy show Hipnoza w TVN Filip Chajzer
Hejt na nowe show Hipnoza TVN
x-news
1/5
Hejt na nowe show Hipnoza TVN
x-news

 

Ilona Łepkowska ostro skrytykowała nowe show TVN! Program "Hipnoza" miał być hitem wiosennej ramówki stacji, jednak już po pierwszy odcinku widzowie nie ukrywali swojego rozczarowania. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, w których m.in. zarzucano, że show jest nudne, a występujący w nim uczestnicy to aktorzy. Program skrytykował również profesjonalny hipnotyzer Daniel Mach. 

Oglądając ten program, czułem ogromne zażenowanie, ponieważ on nie powinien się nazywać "Hipnoza", tylko "teatr"- mówił w rozmowie z Wp.pl.

Teraz program "Hipnoza" oceniła również Ilona Łepkowska! Scenarzystka, na łamach magazynu Tele Tydzień ostro skrytykowała show TVN. Szczegóły na następnej stronie.

 

Zobacz także: Ilona Łepkowska o Agnieszce Kotulance: Rola w Klanie była dla niej jak pocałunek śmierci

2/5
Ilona Łepkowska na gali z okazji 25-lecia Super Expressu

 

Ilona Łepkowska obejrzała pierwszy odcinek programu "Hipnoza" i nie ukrywa, że jest rozczarowana poziomem show. 

(...) nie znoszę, kiedy ktoś próbuje mi wmówić, że coś, co jest czystą manipulacją, jest prawdziwe. A tak czułam się, oglądając "Hipnozę". Wiem, że można kogoś zahipnotyzować. Że stosuje się hipnozę, by odzwyczaić np. od palenia. Ale wiem też, że wprowadzenie kogoś w stan hipnozy wymaga specjalnego skupienia. Nie odbywa się to w ten sposób, że hipnotyzer mówi "śpicie" i my zasypiamy - napisała w swoim felietonie dla magazynu "Tele Tydzień". - Dlatego to, pożal się, Boże, widowisko było czymś, co jak mówił w "Ojcu chrzestnym" Michael Corleone, obrażało moją inteligencję. 

Scenarzystka nie ukrywa, że jest zaskoczona decyzją dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka, który zdecydował pokazać show na antenie w sobotnie wieczory. Zobaczcie, co jeszcze napisała! 

Zobacz także: "Iron Majdan" zamiast "Hipnozy"? Widzowie chcą zmiany pory emisji show z Majdanami! Jest odpowiedź TVN

3/5
Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news

 

Czy kierownictwo stacji uznało, że to będzie hit?- napisała Ilona Łepkowska. (...) czy Edward Miszczak śmiał się do rozpuku, kiedy oglądał pierwszy raz zmontowany program? A może skoro już kupiono licencję ("Hipnoza" oparta jest na zagranicznym formacie), zatrudniono ekipę, wybrano uczestników, to brnięto w to dalej, licząc, że ludzie to kupią? 

Ilona Łepkowska pisze wprost, że według niej program "Hipnoza" wpływa nagatywnie wizerunek stacji TVN! 

(...) o ile jestem w stanie zrozumieć, po co wystąpili w nim uczestnicy, to tego, po co zostało to wyprodukowane, nie zrozumiem nigdy - czytamy w "Tele Tygodniu".

 

Zobacz także: Filip Chajzer zarabia kilkadziesiąt tysięcy złotych... w jeden wieczór! 

 

4/5
Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news

 

Zgadzacie się z opinią Ilony Łepkowskiej? A może Wam podoba program "Hipnoza"? Zagłosujcie w naszej sondzie! 

5/5
Filip Chajzer
x-news/Materiały promocyjne
Więcej na temat Ilona Łepkowska Hipnoza