Hejt na nowe show Hipnoza TVN Uczestnicy show Hipnoza w TVN Uczestnicy show Hipnoza w TVN Uczestnicy show Hipnoza w TVN Hipnoza zwiastun
Hejt na nowe show Hipnoza TVN
x-news
1/5
Hejt na nowe show Hipnoza TVN
x-news

 

Miał być wielki sukces, a wyszło? Nowy program "Hipnoza" prowadzony przez Filipa Chajzera już od premierowego odcinka zbiera zdecydowanie więcej negatywnych niż pozytywnych komentarzy. Dlaczego? Bo to co dzieje się w show, wielu widzom wydaje się nieprawdopodobne i wyreżyserowane. Co więcej, padły oskarżenia, że w programie biorą udział statyści albo aktorzy. TVN zdementował te informacje w rozmowie z Party.pl, ale to nie uciszyło sprawy. 

O show wypowiedział się profesjonalny hipnotyzer, który mówi wprost, że oglądając ten program, "czuł zażenowanie". Jesteście ciekawi dlaczego? Jego wypowiedzi dla portalu Wp.pl znajdziecie w naszej galerii!

 

Zobacz: "Hipnoza": Widzowie ostro krytykują nowy program TVN: "Przeproście widzów, zdejmijcie z anteny"!

2/5
Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news

 

Daniel Mach, profesjonalny hipnotyzer w rozmowie z Wp.pl powiedział m.in.:

Oglądając ten program, czułem ogromne zażenowanie, ponieważ on nie powinien się nazywać "Hipnoza", tylko "teatr". Na ogół w hipnozie scenicznej wywierana jest podświadomie oraz świadomie na uczestniku presja widowni, presja wyzwań, zadań, które prowadzą do powodzenia danego przedstawienia - mówi Mach dla Wp.pl.

Ale to nie koniec zarzutów! Co jeszcze powiedział?

3/5
Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news

 

To, co zostało nam przedstawione w TVN jest show, w którym najważniejsze są pieniądze. (...) Ten program jest niewiarygodny i nie wykazuje jakiejkolwiek wiedzy o prawdziwej hipnozie. Jest to wyłącznie gra aktorska, która z hipnozą, nawet tą sceniczną, nie ma nic wspólnego.

 

Zobacz: Ile zarabia Filip Chajzer?

4/5
Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news

 

Czy prawdziwa hipnoza jest bezpieczna? Jak twierdzi Mach - tak. Hipnozie nie mogą poddawać się jedynie kobiety w ciąży, ponieważ hipnoza może pobudzić sfery hormonalne, które mogą mieć wpływ na rozwój płodu.

5/5
Hipnoza zwiastun
Instagram

 

A wy widzieliście już "Hipnozę"? Co sądzicie o programie?

Więcej na temat Filip Chajzer Hipnoza