Iron Majdan, Hipnoza - Filip Chajzer na planie show Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na ringu Iron Majdan - Radek Majdan walczy na ringu Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan gotują na planie show TVN
Iron Majdan, Hipnoza - Filip Chajzer na planie show
Mat. promocyjne
1/6
Iron Majdan, Hipnoza - Filip Chajzer na planie show
Mat. promocyjne

Za nami 1. odcinek programu "Iron Majdan". Show, w którym Małgorzata Rozenek i Radek Majdan, podróżują po świecie i biorą udział w ekstremalnych zadaniach, od początku zapowiadał się na największy hit wiosennej ramówki TVN. W 1. odcinku słynna para udała się do Las Vegas. Na miejscu dowiadzieli się, że ich zadaniem będzie udział w gali wrestlingu w Las Vegas. I to w roli zawodników! Jak im poszło? Znakomicie! Choć początkowo Małgosia była przerażona, po kilku treningach, coraz lepiej zaczęła radzić sobie na ringu. A co o show z Majdanami sądzą widzowie? I czemu chcą zmiany pory emisji? Zobaczcie kolejne slajdy!

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Mamy fragment pierwszego odcinka "Iron Majdan"! Małgosia i Radek będą walczyć na ringu! WIDEO

2/6
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show
TVN

Pierwszy odcinek "Iron Majdan" zebrał głównie pozytywne recenzje. 

 

Wszyscy co ich krytykują to im po prostu zazdroszczą 😉bardzo fajna para...a to że ich wszędzie pełno ..super... na kogoś takiego jak Oni miło się patrzy w życiu im wyszło...💪👍 program świetny...można się pośmiać i dobrze bawić ..brawo Oni

 To na pewno lepsze niż HIPNOZA

Mi tam się podobało, u Małgorzaty duży postęp w angielskim a poczucie humoru super fajne 

Jako wieloletni fan wrestlingu dziękuje producentom za profesjonalne podejście do tematu a Majdanom za zauważalne zaangażowanie. Super to wyszło i zapewne znacznie przyczyniło się do promocji wrestlingu w Polsce. 

 

 

 

 

Nie brakowało też negatywnych głosów, ale takich było zdecydowanie mniej:

Boże naprawdę, jeżeli TVN ma za dużo pieniędzy to ja je chętnie przygarne, np robiąc program "życie biednego studenta" w zamian za #IronMajdan

 

A dlaczego widzowie proszą o zmianę pory emisji? I czemu chcą, żeby show było puszczane, wtedy kiedy jest emisja "Hipnozy"?

3/6
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na ringu
TVN

Program "Iron Majdan" emitowany jest w poniedziałki o 22.30. Wiele osób narzeka, że to zbyt późna pora i prosi o to, żeby zamienić program Majdanów z "Hipnozą", która jest emitowana w soboty o 20. 

Iron Majdan - opinie po programie
Facebook
Facebook

4/6
Iron Majdan - Radek Majdan walczy na ringu
TVN

"Hipnoza" nie zebrała zbyt dobrych recenzji, a "Iron Majdan" wręcz przeciwnie, jednak TVN nie planuje zmian w ramówce. Co o tym myślicie? Podobał Wam się 1. odcinek "Iron Majdan"?

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek na konferencji Iron Majdan w spodniach, które odjęły jej przynajmniej 5 kilo ;) ZDJĘCIA

5/6
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan gotują na planie show TVN
TVN
6/6
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show
TVN