Hejt na nowe show Hipnoza TVN Uczestnicy show Hipnoza w TVN Uczestnicy show Hipnoza w TVN Uczestnicy show Hipnoza w TVN Uczestnicy show Hipnoza w TVN
Hejt na nowe show Hipnoza TVN
x-news
Oglądaliście? Jak oceniacie?
1/5
Hejt na nowe show Hipnoza TVN
x-news

 

Nowe show TVN "Hipnoza" miało być największym hitem wiosennej ramówki. Wczoraj widzowie mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek programu, który prowadzi Filip Chajzer. Nie wiemy, czy będzie to hit oglądalności, ale wiemy jedno - dawno żadne show nie wywołało tak skrajnych emocji i lawiny krytyki ze strony widzów. Czy było rzeczywiście tak źle, jak piszą internauci?

 

Zobacz: Czy Filip Chajzer podniósł się po tragicznej śmierci syna? Ten wywiad wzrusza do łez: "Wykonałem gigantyczną pracę"

 

Nowe show "Hipnoza" w ogniu krytyki

 

W każdym odcinku show pojawi się pięcioosobowa drużyna, która musi wykonać proste zadania, ale pod wpływem hipnozy. Artur Makieła, na co dzień pracujący jako coach, wprowadza uczestników w stan hipnozy, a potem im... rozkazuje.  W pierwszym odcinku jednemu z uczestników wydawało się, że jest goły, inny miał ryczeć jak dinozaur, kolejny udawać, że wszyscy są w nim zakochani. Jak wypadli? 

 

No cóż, komentarze na Facebooku programu, TVN i Filipa Chajzera są jednoznaczne. Było żenująco, nudno, nieciekawie, a głównym zarzutem jest to, że uczestnicy to aktorzy, którzy nie potrafią nawet udawać, że rzeczywiście są pod wpływem hipnozy... Zobaczcie niektóre baaaardzo mocne wpisy widzów!

 

Zgadzacie się z nimi?

 

Zobacz także: Filip Chajzer zarabia kilkadziesiąt tysięcy złotych... w jeden wieczór!

 

2/5
Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news

 

Ciężko znaleźć pozytywne komentarze na temat "Hipnozy". Co piszą internauci? Przede wszystkim, że poziom żenady był ogromny, a uczestnicy to bardzo słabi aktorzy... Poniżej screeny internautów! 

 

Hejt na nowe show Hipnoza TVN
Facebook
Facebook

Widzowie krytykują Hipnozę w TVN
Facebook
Facebook

3/5
Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news

 

Co sam Filip Chajzer napisał o show? Podziękował widzom, którzy oglądali program co najmniej do pierwszej reklamy. Tłumaczy również, że sam wykonał swoją pracę jak najlepiej potrafił:

 

Moi drodzy - dzięki, że byliście. Nawet jeśli do pierwszej reklamy 😜 Ja do ostatniej literki końcowych napisów zawsze staram się wykonywać swoją pracę najlepiej jak tylko umiem 👍 Ściskam 

 

Zobacz też: "Jak zostawia cię mąż z dwójką dzieci..." Korwin Piotrowska komentuje głośne rozstanie Piotra Żyły z żoną

 

Filip Chajzer o Hipnzoie
Facebook
Facebook

4/5
Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news

 

Filipowi również dostało się za udział w "Hipnozie" w TVN. Ale są również głosy, że nowy program jest bardzo zabawny, a prezenter wypadł świetnie.

 

Oglądaliście? Co o tym sądzicie?

 

Zobacz także: Filip Chajzer pokazał zdjęcie z synkiem i... komuś to się bardzo nie spodobało! O co chodzi?

 

Widzowie krytykują Hipnozę w TVN
Facebook
Facebook

Hejt na Filipa Chajzera
Facebook
Facebook

5/5
Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news
Więcej na temat Filip Chajzer