Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" na wspólnej wycieczce. To zdjęcie zdradza ich prawdziwą relację!

Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

W 6. edycji "Rolnik szuka żony" powstały aż dwie pary, które zdecydowały się kontynuować znajomość po zakończeniu nagrań do programu. Pierwszą z nich jest Ania i Jakub, którzy od początku cieszyli się ogromnym wsparciem widzów. Druga para okazała się wielkim zaskoczeniem. Adrian do samego końca trzymał w napięciu nie tylko swoje kandydatki, ale też fanów "Rolnika".

Dopiero kiedy wybrał Ilonę wszystko stało się jasne! Teraz już wiadomo, że Ilona i Adrian nadal się spotykają, a na ich instagramowych profilach nie brakuje czułych zdjęć. Ostatnio wybrali się na wycieczkę. Tylko spójrzcie na ich wspólne zdjęcie...

Ilona i Adrian z "Rolnika" na wycieczce!

Adrian do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kandydatki: Agatę, Wiolettę i Ilonę. Przez cały pobyt starał się, aby żadna z nich nie czuła się faworyzowana, przez co sprawiał wrażenie niezainteresowanego żadną z kandydatek. Decyzja przyszła mu bardzo trudno, bo rolnik nie chciał nikogo skrzywdzić, w końcu jednak wybrał Ilonę i od tej pory jego zachowanie się zmieniło. Stał się bardziej otwarty na tę relację i znacznie spokojniejszy.

Niedawno Ilona zdradziła, że nadal są razem, publikując wspólne zdjęcia pełne czułości, a teraz to Adrian pochwalił się selfie ze wspólnej wycieczki. Pod zdjęciem napisał:

Śliczne miejsce😁 kto zgadnie co to za urocze i kolorowe miejsce? 😁😁 #weekend #rolnikszukazony6 #rolnikszukazony #zakochani #slonecznydzien #spacer - napisał Adrian Berkowicz na Instagramie (pisownia oryginalna). 

Okazuje się, że para doskonale czuje się w swoim towarzystwie, a rolnik dzięki Ilonie ma nową pasję. Fani kibicują Ilonie i Adrianowi i mają nadzieję, że znaleźli miłość, której szukali:

- Pasujecie do siebie, dbajcie o to uczucie 💕❤️

- Taką miłość widać w Was. 😊 Az przyjemnie się patrzy. Powodzenia 😊

- Nie wierzyłam że Wasz związek się uda, a tu proszę!😁

Już w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" z pewnością dowiemy się więcej na temat ich związku!

 

Kibicujecie im?

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

 

Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51