Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" na wspólnej wycieczce. To zdjęcie zdradza ich prawdziwą relację!

Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

W 6. edycji "Rolnik szuka żony" powstały aż dwie pary, które zdecydowały się kontynuować znajomość po zakończeniu nagrań do programu. Pierwszą z nich jest Ania i Jakub, którzy od początku cieszyli się ogromnym wsparciem widzów. Druga para okazała się wielkim zaskoczeniem. Adrian do samego końca trzymał w napięciu nie tylko swoje kandydatki, ale też fanów "Rolnika".

Dopiero kiedy wybrał Ilonę wszystko stało się jasne! Teraz już wiadomo, że Ilona i Adrian nadal się spotykają, a na ich instagramowych profilach nie brakuje czułych zdjęć. Ostatnio wybrali się na wycieczkę. Tylko spójrzcie na ich wspólne zdjęcie...

Ilona i Adrian z "Rolnika" na wycieczce!

Adrian do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kandydatki: Agatę, Wiolettę i Ilonę. Przez cały pobyt starał się, aby żadna z nich nie czuła się faworyzowana, przez co sprawiał wrażenie niezainteresowanego żadną z kandydatek. Decyzja przyszła mu bardzo trudno, bo rolnik nie chciał nikogo skrzywdzić, w końcu jednak wybrał Ilonę i od tej pory jego zachowanie się zmieniło. Stał się bardziej otwarty na tę relację i znacznie spokojniejszy.

Niedawno Ilona zdradziła, że nadal są razem, publikując wspólne zdjęcia pełne czułości, a teraz to Adrian pochwalił się selfie ze wspólnej wycieczki. Pod zdjęciem napisał:

Śliczne miejsce😁 kto zgadnie co to za urocze i kolorowe miejsce? 😁😁 #weekend #rolnikszukazony6 #rolnikszukazony #zakochani #slonecznydzien #spacer - napisał Adrian Berkowicz na Instagramie (pisownia oryginalna). 

Okazuje się, że para doskonale czuje się w swoim towarzystwie, a rolnik dzięki Ilonie ma nową pasję. Fani kibicują Ilonie i Adrianowi i mają nadzieję, że znaleźli miłość, której szukali:

- Pasujecie do siebie, dbajcie o to uczucie 💕❤️

- Taką miłość widać w Was. 😊 Az przyjemnie się patrzy. Powodzenia 😊

- Nie wierzyłam że Wasz związek się uda, a tu proszę!😁

Już w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" z pewnością dowiemy się więcej na temat ich związku!

 

Kibicujecie im?

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

 

Ilona Adrian rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49