Ilona Felicjańska przekręciła nazwisko Maffashion
ONS(2)

Ale siara... Felicjańska przekręciła nazwisko wręczając nagrodę dla Maffashion

Ilona Felicjańska przekręciła nazwisko Maffashion
ONS(2)

Publiczne wydarzenia mają to do siebie, że stres daje się we znaki nawet gwiazdom. Ostatnio przekonała się o tym Ilona Felicjańska, która podczas wczorajszej gali rozdania nagród serwisu internetowego, wręczała statuetkę dla Maffashion. Blogerka triumfowała w swojej kategorii i kiedy z dumą oczekiwała na wyczytanie nazwiska, chyba się trochę rozczarowała. Ale po kolei.

Ilona wchodząc na scenę z nagrodą, kokietowała, że nie wie kto wygrał. Najwyraźniej celebrytka była tak zaaferowana sobą, że kiedy wyjęła z koperty kartkę, zamiast "Julia Kuczyńska" przeczytała:

Nagrodę otrzymuje Julia KACZYŃSKA.


Blogerka nie kryła zażenowania i dyskretnie zwróciła uwagę, że Ilona się pomyliła. Adekwatnie do wpadki, po Felicjańskiej cała sytuacja spłynęła jak po kaczce i nie przeszkodziła w prężeniu się do obiektywów.

Chyba przyjaciółkami nie zostaną. Zobacz: Gwiazdy wstydzą się znajomości z FelicjańskąJulia Kuczyńska ze swoim chłopakiem:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33