Zeszły weekend w polskiej telewizji obfitował w wielkie finały najpopularniejszych programów rozrywkowych. W miniony piątek Polsat zakończył pierwszą edycję "Tańca z Gwiazdami", którą wygrała Aneta Zając. TVN w niedzielę wyemitował finał "Projectu Runway", gdzie bezkonkurencyjny okazał się Jakub "Jacob" Bartnik. Przypomnijmy: Zając o wygranej, a Maro o przegranej. Reakcje gwiazd po finale "TzG"

Reklama

Każdy z programów cieszył się dużą popularnością, choć to taneczne show okazało się największym hitem tej wiosny. Już teraz spekuluje się, kto weźmie udział w kolejnej edycji, która obędzie się jesienią tego roku. Program z odcinka na odcinek przyciągał miliony widzów, co przełożyło się na wielkie zyski ze reklam. Jak podaje serwis Wirtualne Media, stacja dzięki "Tańcu z Gwiazdami" zarobiła ponad 30 mln złotych.

Na mniejsze pieniądze mógł liczyć TVN. Tej wiosny zdecydowanie przegrał z konkurencją, choć oglądalność "Projectu Runway" była na tyle zadowalająca, że zapadła decyzja o powstaniu kolejnej edycji. Stacja zarobiła na nim "tylko" 13,8 mln złotych z reklam. Program z Anją Rubik ma powrócić na antenę w przyszłym roku.

A wy które z show oglądaliście?

Zobacz: Maserak po finale "TzG" narzeka na Moro: Miałem niełatwe zadanie

Zobacz także

Reklama

Finał "Tańca z Gwiazdami":

Reklama
Reklama
Reklama