Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jak dopasować lakier do torebki - Karolina Malinowska
EastNews
Newsy

Karolina Malinowska wyprzedała swoje ubrania! Ile zarobiła?

Na co przeznaczy te pieniądze?
Karolina Malinowska wyprzedała swoją szafę. Ile na tym zarobiła? Zebrała aż 2500 zł! Tak jak kiedyś Edyta Herbuś czy niedawno Doda, Malinowska postanowiła pozbyć się rzeczy, których już nie nosi. Co i za ile sprzedawała dziennikarka? Między innymi: płaszczyk od Macieja Zienia (500 zł), małą czarną od Valentino (500 zł), sukienkę ze skóry SIMPLE (również 500 zł) czy piękną białą sukienkę (150 zł).
 
Karolina Malinowska zamieściła zdjęcia swoich rzeczy na Instagramie i okazuje się, że wszystko sprzedało się w jeden dzień! Na co gwiazda przeznaczy 2500 zł? Pomoże dzieciom z warszawskiej Pragi.
Pieniądze przekażę na zakup przyborów szkolnych dla biednych dzieci z mojej dzielnicy. Zebrałam 2500 zł i za taką kwotę można kupić dużo wyprawek - mówi nam Malinowska.
Karolina ma nadzieję, że inne znane osoby pójdą w jej ślady.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak charytatywnie

Karolina Malinowska od lat stara się pomagać dzieciom z warszawskiej Pragi. Zawsze werbuje wszystkich swoich przyjaciół i robi dla nich świąteczne paczki. Pomoc dla potrzebujących jest bardzo ważna dla rodziny Janiaków. Mąż Karoliny - Olivier Janiak jest właśnie w Afryce z UNICEF-em. 
 
A Wy co byście chcieli mieć z szafy jednej z najmodniejszych kobiet w Polsce?

 
 
Karolina Malinowska
 
 
Karolina Malinowska i Olivier Janiak na balu fundacji


Jak dopasować lakier do torebki - Karolina Malinowska
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Malinowska radzi jak przetrwać upały
ONS
Newsy
Jak wychowuje swoich synów Karolina Malinowska? Jest.... "matką terrorystką"

Karolina Malinowska to zabiegana mama trójki synów. Jest modelką, dziennikarką, pisze bloga, prowadzi imprezy, a do tego organizuje akcje charytatywne, których sama jest inicjatorką. Na przykład ostatnio sprzedała zawartość swojej szafy, by zebrać pieniądze na wyprawki dla biednych dzieci z warszawskiej Pragi . Jaką mamą jest Karolina Malinowska? Ale przede wszystkim stara się być normalną mamą dla sześcioletniego Fryderyka , czteroletniego Christiana , dwuletniego Juliana . Jak ogarnia bycie mamą trzech chłopaków? Ogarniam gry wideo, transformersy i muszę przyznać, że jestem w tym świetna. Nie walczę z technologiami, pozwalam grać na Playstation. Nie jestem matką, która powie: "masz tu dwa klocki i dwie kulki i się tym baw kreatywnie". Pozwalam też, żeby mój mąż zajmował się dziećmi. Oczywiście każda kobieta uważa, że ona zrobi coś lepiej, ale czy to nie cudowne, że to on zrobi coś nieidealnie, a ty masz czas dla siebie? Ja na szczęście nie muszę prosić męża o pomoc, bo Olivier sam to robi. Chętnie uczestniczy w życiu dzieci, w kąpieli, w czytaniu bajek. Gdybym była z tym sama to bym nie dała rady - powiedziała "Fleszowi". I dodała: Kocham poniedziałki, kiedy zaczyna się przedszkole. W ogóle jestem "matka terrorystka" - po 20 dzieci bez gadania idą spać. Malinowska przy trójce dzieci ma też jedną zasadę. Tak gospodaruje czasem, aby pobyć tylko z jednym dzieckiem i tylko jemu poświęcić czas. Można ją spotkać niedaleko domu na boisku, gdzie gra w piłkę - tym razem ze średnim synkiem Christianem. Na spacerach z Fryderykiem czy z małym Juliankiem.   Karolina Malinowska z synem Christianem. Mama odprowadza go z przedszkola i właśnie kupiła mu Danonka: Olivier Janiak z trójką synów nad morzem 2015:   Moi mężczyźni. Julian. Christian. Fryderyk. I @olivierjaniak ❤️...

Olivier Janiak i Karolina Malinowska w reklamie Dekoral
ONS
Newsy
Malinowska i Janiak zgarnęli nowy kontrakt. Dbanie o wygląd przyniosło efekty
Gdzie ich teraz zobaczymy?

Olivier Janiak i Karolina Malinowska to z pewnością najbardziej stylowe małżeństwo w polskim show-biznesie. Zamiłowanie Karoliny do mody wykorzystała już niejedna marka, która z chęcią zaprasza modelkę do reklam. Niedawno gwiazda została twarzą popularnej marki kosmetyków. Przypomnijmy: Malinowska wystąpiła w kampanii znanej marki. Mamy pierwsze zdjęcia Teraz potencjał małżeństwa postanowiła wykorzystać inna firma, kompletnie niezwiązana z modą. Olivier i Karolina zostali twarzami kampanii Kolorowa Polska zorganizowanej przez markę farb do ścian - Dekoral, gdzie do wygrania jest metamorfoza nie tylko mieszkania, ale i wizerunku.  Dziennikarz i modelka jak zawsze prezentują się z klasą. Lepszych ambasadorów chyba nie można sobie wyobrazić. Jak wam się podoba Karolina i Olivier? Zobacz: Malinowska nie jest zwolenniczką diet. Wyeliminowała jeden kluczowy produkt Malinowska i Janiak na wakacjach: 

Olivier Janiak, Karolina Malinowska
ONS
Newsy
Karolina Malinowska i Olivier Janiak spodziewają się czwartego dziecka?! Jest komentarz modelki!
Zawsze marzyli o dziewczynce. Chcą teraz spełnić to marzenie?

Karolina Malinowska jest w czwartej ciąży? Taka sugestia pojawiła się w najnowszym wydaniu magazynu "Życie na gorąco". W gazecie czytamy, że kształty modelki w ostatnim czasie wyraźnie się zaokrągliły szczególnie w okolicach brzucha i twarzy. Czyżby Karolina spodziewała się kolejnego dziecka? Malinowska i Janiak są już rodzicami trzech uroczych chłopców, lecz nigdy nie ukrywali, że chcieliby, aby w ich domu pojawiła się również mała dziewczynka. Czy postanowili wcielić te plany w życie? Jakiś czas temu Olivier mówił, że trójka dzieci to sporo obowiązków przede wszystkim dla Karoliny, więc na razie nie planują powiększenia rodziny. Teraz zmienił zdanie?   Karolina Malinowska i Olivier Janiak będą mieli czwarte dziecko? Trójka chłopaków na razie jest wystarczająca. Moja żona też jest człowiekiem i trzeba dać jej pożyć. Nie jest tylko inkubatorem przyszłości dla narodu - mówił dziennikarz w jednym z wywiadów. Czy zatem informacje gazety są prawdziwe? Jak udało nam się dowiedzieć, Karolina nie jest w ciąży.  Modelka skomentowała nawet rewelacje kolorowej prasy na swoim koncie na Instagramie. Wstawiła śmieszne zdjęcie i napisała pod nim: "Podobno przytyłam. W jakimś pisemku tak oznajmili. Ja tam niczego nie zauważyłam, a Wy?"   Modelka od jakiegoś czasu walczy o powrót do swojej idealnej sylwetki sprzed ciąży, intensywnie trenuje po okiem Ewy Chodakowskiej oraz poddaje się zabiegom, które mają przywrócić jej figurze dawny kształt. Modelka chciałaby wrócić do formy sprzed ostatniej ciąży. Trzymamy kciuki, żeby jej się udało!   Zobacz też: Karolina Malinowska już tak nie wygląda! Jest krócej i jaśniej. Zobaczcie jej zdjęcie po metamorfozie.   Karolina Malinowska i Olivier Janiak mają już trzech synów. Już wkrótce w ich rodzinie pojawi się...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner