Jak dopasować lakier do torebki - Karolina Malinowska
EastNews

Karolina Malinowska wyprzedała swoje ubrania! Ile zarobiła?

Jak dopasować lakier do torebki - Karolina Malinowska
EastNews
Karolina Malinowska wyprzedała swoją szafę. Ile na tym zarobiła? Zebrała aż 2500 zł! Tak jak kiedyś Edyta Herbuś czy niedawno Doda, Malinowska postanowiła pozbyć się rzeczy, których już nie nosi. Co i za ile sprzedawała dziennikarka? Między innymi: płaszczyk od Macieja Zienia (500 zł), małą czarną od Valentino (500 zł), sukienkę ze skóry SIMPLE (również 500 zł) czy piękną białą sukienkę (150 zł).
 
Karolina Malinowska zamieściła zdjęcia swoich rzeczy na Instagramie i okazuje się, że wszystko sprzedało się w jeden dzień! Na co gwiazda przeznaczy 2500 zł? Pomoże dzieciom z warszawskiej Pragi.
Pieniądze przekażę na zakup przyborów szkolnych dla biednych dzieci z mojej dzielnicy. Zebrałam 2500 zł i za taką kwotę można kupić dużo wyprawek - mówi nam Malinowska.
Karolina ma nadzieję, że inne znane osoby pójdą w jej ślady.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak charytatywnie

Karolina Malinowska od lat stara się pomagać dzieciom z warszawskiej Pragi. Zawsze werbuje wszystkich swoich przyjaciół i robi dla nich świąteczne paczki. Pomoc dla potrzebujących jest bardzo ważna dla rodziny Janiaków. Mąż Karoliny - Olivier Janiak jest właśnie w Afryce z UNICEF-em. 
 
A Wy co byście chcieli mieć z szafy jednej z najmodniejszych kobiet w Polsce?

 
 
Karolina Malinowska
 
 
Karolina Malinowska i Olivier Janiak na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"


Jak dopasować lakier do torebki - Karolina Malinowska

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34