Gimper i Natalia Głębocka
EastNews
Newsy

Ile naprawdę zarabia i na co wydaje zarobione pieniądze Tomasz "Gimper" Działowy?

Ile naprawdę zarabia i na co wydaje zarobione pieniądze Tomasz "Gimper" Działowy?

Mimo że Tomasz Działowy „Gimper” ostatecznie nie otrzymał głównej nagrody w finale "Tańca z gwiazdami", to na pewno można go nazwać jednym z wygranych tego show. Nikt nie spodziewał się, że młody influencer zajdzie tak wysoko w „Tańcu z gwiazdami”! Dotychczasowej publiczności show nie był znany, a jury nie oceniało najlepiej jego możliwości. Tomasz Działowy „Gimper” miał jednak za sobą ogromną rzeszę fanów. To dzięki nim jest gwiazdą internetowego świata i... szefem dobrze prospeerującej firmy.

"Taniec z Gwiazdami" Piotr Mróz wygrał 100 tysięcy złotych! Na co przeznaczy nagrodę?

Kim jest Gimper?

Aż trudno uwierzyć, że kariera 25-letniego Tomasza Działowego "Gimpera" w Internecie trwa już od dziewięciu lat. Pierwsze filmiki wrzucił do Internetu, kiedy był w gimnazjum. Zaczynał jako gamer - pokazywał, jak przechodzi kolejne poziomy gier. Nieoczekiwanie okazało się, że to hobby może być źródłem zarobku. Gimper pochodzi z wielodzietnej rodziny, ma cztery siostry. Jego tata jest wojskowym, mama zajmuje się domem.

Nigdy nie dostawałem kieszonkowego, więc gdy zacząłem zarabiać pieniądze w Internecie, oszalałem ze szczęścia – mówi Tomasz Działowy.

Ile zarabia Gimper?

Najpierw na konto Tomasza Działowego "Gimpera" przychodziło 70 złotych miesięcznie, ale kiedy pojawiła się możliwość reklamowania gier na prywatnych kanałach, nagle zarobił dużą sumę. Z wydrukowanym rachunkiem poszedł do taty i usłyszał: „Uważaj, czy to nie jest jakieś oszustwo!”. Jednak kilka tygodni później pieniądze naprawdę wpłynęły na konto. Szybko okazało się, że Tomasz Działowy "Gimper"  zarządza się kwotami, o których wcześniej mógł tylko pomarzyć.

Tomasz zatrudnia dziś dziewięć osób, ale nie chce zdradzić, ile zarabia.

„Moje zarobki sukcesywnie rosną, ale ja tych pieniędzy nie widzę. Każdą nadwyżkę inwestuję w rozwój swojej firmy”, mówi.

O czym marzy Tomasz Działowy "Gimper"?

O czym marzy Tomasz Działowy "Gimper"? Przez ostatnie tygodnie była to wygrana w "Tańcu z gwiazdami" - jego fani uważają zresztą, że niesłusznie przegrał. Czy teraz znów skupi się na firmie i chce zarabiać jeszcze większe pieniądze? 

„Marzę o zwykłych rzeczach: domku pod miastem, żonie i dzieciach! Kasa nie jest najważniejsza”, mówi.

Kilka miesięcy temu youtuber rozstał się z dziewczyną, Eweliną. Czy w jego życiu pojawiła się nowa kobieta? Historię niezwykłej kariery Tomasza Działowego "Gimpera" przeczytasz w nowym numerze "Party".

 

Zobacz także
Gimper o Iwonie PavlovićGimper o Iwonie Pavlović

Gimper przegrał w "Tańcu z Gwiazdami" przez słabe noty Iwony Pavlović? Zobacz, co nam zdradził!

Joanna Mazur, Jan Kliment

Musicie usłyszeć, jak Jan Kliment i Joanna Mazur komentują "kupowanie głosów" przez Gimpera!

Iwona Pavlović w czarnej sukience

Przejście Gimpera do finału "Tańca z Gwiazdami" podzieliło internautów. Iwona Pavlović zabrała głos w sprawie!

Tomasz Gimper Działowy w "Tańcu z gwiazdami".

Gimper komentuje aferę wokół jego wejścia do finału
East News

 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na okładce Party
Party

Kim jest Gimper? Tego o nim nie wiecie
Newsy
Tego o nim nie wiecie! Jak Gimper odniósł tak wielki sukces?
Tego o nim nie wiecie! Jak Gimper odniósł tak wielki sukces?

Na początku tej edycji „Tańca z gwiazdami” wielu widzów nie wiedziało, kim on jest. Dziś mówią o nim wszyscy. Co sprawiło, że Tomasz „Gimper” Działowy odniósł taki sukces? Bardzo ubolewam nad tym, że ten półfinał pokazał nam, że taniec się nie liczył”, tak Iwona Pavlović skomentowała fakt, że w walce o finał „Tańca z gwiazdami” Tomasz „Gimper” Działowy (25) pokonał lepiej od niego tańczącą Macademian Girl. Nie tylko ona była zaskoczona tym, że to on dostał więcej głosów widzów. Wyraźnie zdziwiony był też Jan Kliment, a Ola Jordan zasugerowała, że Gimper na finał nie zasłużył. Najostrzej zareagowała Anna Nowak-Ibisz, która napisała, że Tomasz nie ma talentu, a do finału dostał się dzięki temu, że ma oddanych fanów. Oceniać zdolności taneczne Gimpera można różnie, ale co do tego, że wie, jak zdobyć popularność, nie ma wątpliwości. Jest przecież jednym z najbardziej znanych polskich youtuberów, a przez blisko dziewięć lat swojej działalności w Internecie dorobił się ponad 1,6 mln wiernych fanów. Więcej - w galerii poniżej!

Gimper o Iwonie PavlovićGimper o Iwonie Pavlović
TV-Show
Gimper przegrał w "Tańcu z Gwiazdami" przez słabe noty Iwony Pavlović? Zobacz, co nam zdradził!
Gimper przegrał w "Tańcu z Gwiazdami" przez słabe noty Iwony Pavlović? Zobacz, co nam zdradził!

Tuż przed finałem "Tańca z Gwiazdami" udało nam się porozmawiać z Gimperem, który ostatecznie zajął drugie miejsce w show, przegrywając tylko z Joanną Mazur. Czy to wina niskich ocen Iwony Pavlović? Jurorka była bardzo ostra dla gwiazdy internetu. Ale czy Tomasz Działowy ma do niej pretensje? Zobacz, co nam zdradził! Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami" wraca jesienią! Czy tym razem Michał Malitowski zasiądzie za stołem jurorskim? Zobacz także:  To będzie emocjonujący odcinek! Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Zagłosuj w naszym pojedynku i wybierz zwycięzcę!  

Joanna Mazur, Jan Kliment
Eastnews
TV-Show
Musicie usłyszeć, jak Jan Kliment i Joanna Mazur komentują "kupowanie głosów" przez Gimpera!
Musicie usłyszeć, jak Jan Kliment i Joanna Mazur komentują "kupowanie głosów" przez Gimpera!

Wielki finał programu " Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami " już dziś! W ostatnim odcinku zmierzą się ze sobą Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Która para wygra 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę? Tego niestety nie wiadomo. Bo choć jurorzy stawiają na niewidomą biegaczkę, to teraz liczą się głosy widzów, a więcej fanów ma youtuber. Jak udało się nam ostatnio dowiedzieć, Gimper  dostaje najwięcej głosów od widzów  i szanse na wygraną ma naprawdę spore! Niektórzy zarzucają mu jednak, że przekupuje swoich fanów, oferując im różne korzyści za smsy. Czy tak w ogóle można? Zobaczcie, co o tym myśli Joanna i Jan.  Której parze kibicujecie?  Zobacz także:  Gimper z "Tańca z Gwiazdami" rozstał się z dziewczyną! Jego była partnerka ma za sobą rolę w "Pierwszej miłości"! 

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner