Tomasz Gimper Działowy na planie Tańca z Gwiazdami Tomasz "Gimper" Działowy z byłą dziewczyną Tomasz "Gimper" Działowy na zdjęciu sprzed lat Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w 7. odcinku Tańca z Gwiazdami
Gimper wygra "Taniec z gwiazdami"?
East News

Tomasz "Gimper" Działowy wygra dziewiątą edycję "Tańca z gwiazdami"? Już dziś wieczorem zostanie wyemitowany półfinał show Polsatu, w którym wystąpią trzy pary: Macademian Girl i Rafał Maserak, Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka oraz Joanna Mazur i Jan Kliment. Która para zachwyci swoim tańcem i przejdzie do finału? Jak udało nam się ostatnio dowiedzieć, spore szanse na sukces ma Tomasz "Gimper" Działowy, który jest ponoć faworytem widzów "Tańca z gwiazdami"! Chociaż jury raczej krytycznie ocenia jego taniec, to dostaje najwięcej esemesów i głosów od widzów! 

Czy "Gimper" wygra najnowszą edycję "Tańca z gwiazdami"? Tego dowiemy się już wkrótce. Teraz przeczytajcie kilka ciekawostek dotyczących Tomasza Działowego. Wiecie, jak zaczęła się jego kariera w Internecie? Gimper wzbudzał kiedyś sporo kontrowersji... Spójrzcie również na jego zdjęcie sprzed lat - wyglądał zupełnie inaczej! 

1/4
Tomasz Gimper Działowy na planie Tańca z Gwiazdami
East News

Kim jest Tomasz "Gimper" Działowy?

Tomasz "Gimper" Działowy urodził się 17 kwietnia 1994 roku. Dziś to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, którego do tej pory większość fanów kojarzyła z jego filmików publikowanych w sieci. Od kilku miesięcy "Gimper" występuje w hitowym programie Polsatu, dzięki czemu jego popularność z pewnością znacząco wzrosła. Jego kanał na YouTube w tej chwili subskrybuje ponad 1,6 mln internautów. 

Tomasz Działowy rozpoczął swoją karierę w wieku 17 lat. Jako youtuber tworzył filmy m.in. o grach wideo. Niestety, okazuje się, że w przeszłości "Gimper" wzbudzał sporo  kontrowersji. Tomasz Działowy był publicznie krytykowany za wulgaryzmy,  jakich używał w swoich filmikach. W 2015 roku jeden z dziennikarzy napisał o Gimperze, że jest "czołową patologią polskiego Youtube". W 2017 roku Gimper zdecydował, że wyeliminuje wulgaryzmy ze swoich filmów. 

Co jeszcze wiemy o Tomaszu Działowym? 

2/4
Tomasz "Gimper" Działowy z byłą dziewczyną
Instagram

Tomasz Działowy przez trzy lata był związany z modelką i youtuberką, Eweliną Orzegowską. Niestety, pod koniec 2018 roku para poinformowała o swoim rozstaniu. Była partnerka "Gimpera" wystąpiła w serialu "Pierwsza miłość"! Ewelina zagrała wówczas małą rolę - wcieliła się w Kaję, nianię serialowej Dagi.

Tomasz Działowy i Ewelina Orzegowska poinformowali o rozstaniu w specjalnym nagraniu opublikowanym w sieci. 

Chcieliśmy wam wprost zakomunikować i nagrać taki film wspólnie, razem, bo nie mamy z tym problemu. Tak moi drodzy, rozstaliśmy się jakiś czas temu (...) Chcemy powiedzieć o tym tak bardzo wprost, szczególnie, że oboje działamy w mediach, działamy na tych samych platformach i chcemy, żeby było zupełnie jasne też w jakiej relacji się rozstajemy i co z tego wynika - tłumaczył Gimper. 

3/4
Tomasz "Gimper" Działowy na zdjęciu sprzed lat
Instagram

Nowi fani Gimpera mogą nie wiedzieć, jak znany youtuber wyglądał w przeszłości. Kilka miesięcy temu Tomasz Działowy opublikował swoje zdjecie sprzed lat. Dzięki niemu możemy zobaczyć, jak wyglądał w 2015 roku. Bardzo się zmienił? :)

4/4
Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w 7. odcinku Tańca z Gwiazdami
East News
Więcej na temat Taniec z Gwiazdami