Renata Kaczoruk - ile zarabia?

Ile dzisiaj zarabia Renata Kaczoruk? I co ma z tym wspólnego Kuba Wojewódzki?

Renata Kaczoruk - ile zarabia?

Renata Kaczoruk zarobiła aż 200 tysięcy złotych za udział w drugiej odsłonie kampanii telefonii komórkowej. To naprawdę gwiazdorska stawka! Modelka wynegocjowała trzy razy więcej pieniędzy, niż za udział w pierwszej reklamie tej sieci. Dlaczego jej stawki są tak wysokie? Specjalistów z branży reklamowej to nie dziwi. 

– Pomysłem na kampanię jest hasło „Duety”. A obecność w spocie Kuby jest dodatkową siłą Renaty – mówi „Party” Rafał Baran, twórca projektów reklamowych z udziałem gwiazd.


Nie ulega wątpliwości, że nie tylko medialny związek z Kubą Wojewódzkim jest odpowiedzialny za wysokie stawki, na które może liczyć Renata. Kaczoruk swoją popularność zawdzięcza głównie udziałowi w "Azja Expressie". Modelka była najbardziej kontrowersyjną gwiazdą pierwszej edycji show, chociaż nie cieszyła się sympatią pozostałych uczestników "Azja Express" i nie dotarła do finału programu, to właśnie o niej było najgłośniej. I dzisiaj Renata Kaczoruk czerpie z tego korzyści.

Zobacz: Rusin, Wieniawa i Rozenek! Zobacz, które gwiazdy są już gotowe na sezon bikini!

Renata Kaczoruk z Kubą Wojewódzkim na premierze teatralnej. 
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS
 
A ile na udziale w reklamie z Renatą zarobił Wojewódzki? To tajemnica. Pewne jest jednak, że dla agencji reklamowych Kaczoruk to dziś jedna z najbardziej pożądanych gwiazd. Fachowcy z branży oceniają, że modelka może liczyć na kontrakty powyżej 100 tys. złotych.
 
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS

Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19