Renata Kaczoruk - ile zarabia?

Ile dzisiaj zarabia Renata Kaczoruk? I co ma z tym wspólnego Kuba Wojewódzki?

Renata Kaczoruk - ile zarabia?

Renata Kaczoruk zarobiła aż 200 tysięcy złotych za udział w drugiej odsłonie kampanii telefonii komórkowej. To naprawdę gwiazdorska stawka! Modelka wynegocjowała trzy razy więcej pieniędzy, niż za udział w pierwszej reklamie tej sieci. Dlaczego jej stawki są tak wysokie? Specjalistów z branży reklamowej to nie dziwi. 

– Pomysłem na kampanię jest hasło „Duety”. A obecność w spocie Kuby jest dodatkową siłą Renaty – mówi „Party” Rafał Baran, twórca projektów reklamowych z udziałem gwiazd.


Nie ulega wątpliwości, że nie tylko medialny związek z Kubą Wojewódzkim jest odpowiedzialny za wysokie stawki, na które może liczyć Renata. Kaczoruk swoją popularność zawdzięcza głównie udziałowi w "Azja Expressie". Modelka była najbardziej kontrowersyjną gwiazdą pierwszej edycji show, chociaż nie cieszyła się sympatią pozostałych uczestników "Azja Express" i nie dotarła do finału programu, to właśnie o niej było najgłośniej. I dzisiaj Renata Kaczoruk czerpie z tego korzyści.

Zobacz: Rusin, Wieniawa i Rozenek! Zobacz, które gwiazdy są już gotowe na sezon bikini!

Renata Kaczoruk z Kubą Wojewódzkim na premierze teatralnej. 
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS
 
A ile na udziale w reklamie z Renatą zarobił Wojewódzki? To tajemnica. Pewne jest jednak, że dla agencji reklamowych Kaczoruk to dziś jedna z najbardziej pożądanych gwiazd. Fachowcy z branży oceniają, że modelka może liczyć na kontrakty powyżej 100 tys. złotych.
 
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS

Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49