Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan?
Instagram
Newsy

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Gwiazda w końcu skomentowała plotki na temat swojego wieku!

"Nie mam z tym problemu"

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała plotki na temat swojego wieku! Od kiedy Małgosia rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie, media zaczęły spekulować, ile lat tak naprawdę ma gwiazda. Chociaż sama prowadząca takich programów jak: "Projekt Lady" czy "W dobrym stylu" oficjalnie podaje, że ma 38 lat to złośliwi uparcie twierdzą, że ma ponad 46. Małgorzata Rozenek-Majdan do tej pory nie komentowała tematu swojego wieku, jednak w rozmowie z magazynem Viva! zrobiła wyjątek. Co powiedziała żona Radosława Majdana?

Gdy zaczynałam swoją telewizyjną pracę, w jakimś programie producentka podpisała belkę „Małgorzata Rozenek, lat 44”. A miałam 34. Zwykła literówka, nikt nie zwrócił na nią uwagi. Ale potem przez lata wypominano mi, że sobie odejmuję dekadę. Nie mam z tym problemu. Bardzo często zarzucano mi dziwne rzeczy.

Myślicie, że wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan utnie wszystkie plotki dotyczące jej wieku?

 

Zobacz także: Analiza składu ciała – wiek kalendarzowy, a wiek biologiczny

 

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała plotki na swój temat.

Małgorzata Rozenek w płaszczu za 8 tys złotych na pokazie MMC

Złośliwi twierdzą, że gwiazda TVN ma więcej lat niż podaje.

Małgorzata Rozenek na prezentacji kolekcji
ONS

Paulina Młynarska w bezrękawniku
Newsy
Paulina Młynarska śmieje się z wieku Rozenek: "Odjęła sobie z dowodu zbędnych 10 lat"
Będzie odpowiedź Małgorzaty?

Paulina Młynarska zarzuca Małgorzacie Rozenek-Majdan odmłodzenie się o 10 lat! Dziennikarka napisała felieton dla magazynu "Grazia", w którym skomentowała polski show-biznes na przestrzeni ostatnich lat. Nie zabrakło przytyków do gwiazdy TVN. Co tym razem napisała?   W dużej mierze Paulina Młynarska skupiła się na fenomenie Małgorzaty Rozenek-Majdan, której poświęciła kilka zdań. Nie zabrakło nawiązań do jej wieku: 4 lata temu Małgorzata Rozenek-Majdan była jeszcze szczęśliwą panią Kostrzewską-Rozenek i właśnie zaczynała erę porządków na wielką skalę, wywalając przy okazji z dowodu 10 zbędnych lat. Czy w tym wypadku 4 lata to dużo? Nie wiem, ale i tak zazdroszczę. Jednak kariera Perfekcyjnej Pani Domu miała dopiero rozkwitnąć, ponieważ główne miejsce w blasku fleszy 4 lata temu zajmowały nijakie Grycanki. Nie da się ukryć, że odkąd Małgorzata Rozenek-Majdan zaistniała w polskim show-biznesie trwają spekulacje, ile tak naprawdę ma lat. Zarówno Wikipedia, jak i sama zainteresowana podtrzymują, że gwiazda ma 38 lat. Internauci jednak wiedzą lepiej i z całą pewnością twierdzą, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest już na pewno po czterdziestce. A Wy jak myślicie?   Zobacz:  WOW! Małgorzata Rozenek pokazała się w kostiumie kąpielowym na ZDJĘCIU. Fani zachwyceni: "Petardaaa!!!"   Paulina Młynarska wyśmiewa się z wieku Małgorzaty  Rozenek-Majdan. Małgorzata Rozenek-Majdan ukrywa swój prawdziwy wiek?    

Wiek Małgorzaty Rozenek. Ile lat ma Małgorzata Rozenek?
Newsy
Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Portal chciał zdemaskować gwiazdę i zaliczył wtopę!
Rozenek odpowiedziała!

O wieku Małgorzaty Rozenek krążą legendy. Gwiazda oficjalnie podaje, że ma 38 lat, inni uparcie twierdzą, że ponad 46. Wśród nich jest jeden z serwisów plotkarskich, który odnalazł zdjęcia gwiazdy TVN ze studniówki z 1988 roku, kiedy to nosiła nazwisko panieńskie - Kostrzewska. Problem w tym, że... Małgorzata Rozenek spędziła studniówkę w domu, o czym napisała na Instagramie.   Małgorzata Rozenek komentuje zamieszanie wokół swojego wieku Temat wieku Rozenek pojawia się jak boomerang. Co jakiś czas media próbują dowiedzieć się, ile tak na prawdę ma lat. Dlatego też wczorajsze zdjęcia Małgorzaty Kostrzewskiej ze studniówki na serwisie plotkarskim zrobiły furorę. Niestety, redakcja portalu pomyliła osoby, o czym humorystycznie pisze gwiazda TVN na Instagramie: PUDELEK postanowił poszukać mojego sobowtóra. Odnalazł Małgorzatę Kostrzewską, ale... to nie jestem ja. Dlatego sama organizuje mój własny konkurs pt. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" :-) , bo bardzo chciałabym poznać moją imienniczkę, która na dodatek jest do mnie podobna. Pani Małgorzato, proszę się do mnie odezwać, bo z wielką przyjemnością zaprosiłabym Panią na obiad. :-) P.S. Jeśli ktoś chce znaleźć moje studniówkowe zdjęcia, może przestać szukać. Czemu? Bo w studniówkowy wieczór zostałam w domu. ;-) - śmieje się Małgorzata. Dodatkowo Małgorzata Rozenek odniosła się do tych spekulacji na Facebooku: Oglądając telewizję możemy dowiedzieć się, że nie pisze się "żołnierz", a "RZołnierz". 😉 Od lat myślimy, że "chomik" pisze się przez "ch". Otóż nie, bo przez samo "h". Tak napisali w TV. 🙉 🙈 🙊 To samo tyczy się słów "bierzący" (absolutnie nie "bieżący) i "cureczka" (mylił się ten, kto pisał ją z "ó). ☺️ 😊 😉 Jaka jest więc prawda? 😉 😊 Prawda jest taka, że wszędzie zdarzają się błędy i wpadki....

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
East News
Newsy
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdementowali plotki na swój temat! Zdradzili też, czy będzie ślub!
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdementowali plotki na swój temat! Zdradzili też, czy będzie ślub!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w programie "Dzień dobry TVN", by skomentować liczne plotki na temat ich związku. Ostatnio pojawiało się wiele informacji, że para rzekomo przechodzi kryzys za kryzysem, a ich ślub został przesunięty z tego powodu. Ile w tym prawdy? My już wiemy! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o ślubie i kryzysie Małgosia w zabawny sposób skomentowała doniesienia o licznych kryzysach w ich związku tak: Kryzysów nie mamy tak często, jak o tym piszą - powiedziała gwiazda. - Po trzecim takim kryzysie medialnym już nawet moja mama przestała dzwonić i pytać, czy to prawda. Rozenek potwierdziła, że Radek zabrał ją na rocznicę ich związku na romantyczny wyjazd do Hiszpanii. W wywiadzie padło też to najważniejsze pytanie, czyli co ze ślubem pary. Czy to prawda, że termin był przekładany? Data ślubu jest ustalona i jest niezmienna cały czas - odpowiedziała Małgosia, nie zdradzając konkretnego terminu. Gwiazda programu "Pefekcyjna Pani Domu" zdradziła, że to ważne wydarzenie na pewno nie odbędzie się w tym roku. Małgosia wyznała też, że pojawiające się w niektórych mediach informacje o tym, jakby miała tzw. "czarną listę" przyjaciół Radka oraz że ona sama ma pobierać lekcje dobrych manier są całkowicie nieprawdziwe. Dodała także, że jej partner zawsze bardzo się denerwuje, gdy źle o niej piszą: Każdy facet, jak ma swoją rodzinę, to zareaguje nerwowo - potwierdził jej słowa Majdan. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan skomentowali plotki na swój temat   Para zdradziła, że termin ślubu jest zaplanowany i niezmienny  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner