Beata Kozidrak to znana gwiazda polskiej estrady. Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby zespołu "Bajm", w którym Kozidrak była wokalistką. Tym razem ona i Roksana Węgiel oznajmiły fanom, że mają dla nich niespodziankę. Niespodzianka ma coś wspólnego z tym, jaki jest ideał mężczyzny Roxi i Kozidrak.

Reklama

Beata Kozidrak powiedziała, jaki jest jej ideał mężczyzny

Beata Kozidrak stara się ukrywać szczegóły z życia prywatnego. Jakiś czas temu zrobiła wyjątek i na imprezie "Pink Party" pokazała pierścionek zaręczynowy. Wokalistka nazwała go "czterema karatami szczęścia". Fani piosenkarki zaśpiewali jej "Sto lat".

Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje "yes" - wyznała Kozidrak.

W rozmowie z "RMF FM" Roksana Węgiel uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego piosenki, którą nagrała z Beatą Kozidrak. Piosenka ta ma tytuł: "Łobuz". Kozidrak podczas rozmowy z dziennikarzem i Roxi, opowiedziała o swoim ideale mężczyzny.

W przypadku artystek to ciężko jest znaleźć fajnego faceta. Wszystkim się wydaje, że jesteśmy takie silne (...) A my tak naprawdę potrzebujemy czułości, przytulenia. Jesteśmy bardzo wrażliwe. Nie zawsze trafiamy na takich fajnych facetów - powiedziała Kozidrak.

Bycie takim "ciepłe kluchy", to w moim przypadku absolutnie nie - dodała piosenkarka.

Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Zobacz także: Beata Kozidrak zaręczyła się

Do rozmowy włączyła się Roksana Węgiel, która poinformowała, że w jej przypadku również "ciepłe kluchy" nie wchodzą w grę.

Zobacz także

Czyli taki łobuz musi być - potwierdziła Beata Kozidrak.

Węgiel wyznała, że stąd jest właśnie ten "łobuz". "Pierwiastek łobuza. Tu nie chodzi o to, żeby on był po prostu okropny i taki łobuz w negatywnym tego słowa znaczeniu" - skomentowała Roxi. Kobiety zgodnie wyznały, że ideał mężczyzny musi być taki, przy którym się nie można nudzić. Wyznały również, że u faceta bardzo ważny jest "dowcip" i poczucie humoru.

Reklama

Źródło: TikTok

Reklama
Reklama
Reklama