Ida Nowakowska w różowej stylizacji
East News

Ida Nowakowska odpowiedziała Monice Zamachowskiej! Była gwiazda TVP apelowała do bojkotu nowego show? 

Ida Nowakowska w różowej stylizacji
East News

Ida Nowakowska w rozmowie z mediami skomentowała wpis Moniki Zamachowskiej, która kilka tygodni temu na swoim profilu na Instagramie krytycznie odniosła się do planów TVP dotyczących nowego programu "Ameryka da się lubić". Monika Zamachowska w swoim wpisie o nowym show, zwróciła się do  amerykańskich znajomych mieszkających w Polsce:

(...) Mam taki apel do moich wspaniałych amerykańskich kolegów i koleżanek mieszkających w Polsce: zostańcie w domu. Wyjdzie Wam na zdrowie. #dziękujęzawypowiedź#żenada#smutek#tojużkoniec- pisała była gwiazda TVP. 

Teraz Ida Nowakowska odpowiedziała na wpis byłej gwiazdy TVP!

Ida Nowakowska zaskoczona zachowaniem Moniki Zamachowskiej

Ida Nowakowska, którą widzowie doskonale znają m.in. z takich programów jak: "Pytanie na Śniadanie" czy "Dance Dance Dance", już wkrótce poprowadzi nowe show "Ameryka da się lubić". Podobny program prowadziła wcześniej Monika Zamachowską. Była gwiazda TVP była gospodynią uwielbianego przez widzów "Europa da się lubić". Dziennikarka, która w zeszłym roku rozstała się z TVP kilka tygodni temu w dosadny sposób skomentowała plany stacji dotycząca nowego programu:

Gdy rok temu TVP postanowiła wznowić program „Europą da się lubić”, moi mądrzejsi koledzy ostrzegali: to skrajny koniunkturalizm i cynizm. Chodzi wyłącznie o to, żeby PIS wygrało eurowybory. A ja wierzyłam że tli się wciąż w mojej telewizji poczucie misji, potrzeba podnoszenia wiedzy i świadomości w odbiorcach. Rok później Europa już nie da się lubić. Teraz z rozkoszą wpadamy w objęcia Donalda. Program robi już inna ekipa, niestety dobrze mi znana...- pisała na Instagramie.

Teraz Ida Nowakowska w rozmowie z portalem plejada.pl odniosła się do wpisu Moniki Zamachowskiej.

(...) jestem zaskoczona, wręcz nie mogę uwierzyć, że ktoś może nawoływać do bojkotu programu, tylko dlatego, że w nim nie występuje lub go nie prowadzi. Ale wiem jedno, że nie jest to w amerykańskim stylu. Spędziłam w Stanach połowę swojego życia. Ameryka nauczyła mnie tolerancji, ale to, co cenię w Polsce, to takie bardzo ważne Polaków przesłanie „Zło dobrem zwyciężaj” - staram się tak postępować- w rozmowie z portalem przyznała gwiazda TVP. 

Przypominamy, że program "Ameryka da się lubić" ruszy już 6 czerwca na antenie Telewizyjnej Dwójki. Będziecie oglądać? 

Zobacz także: Czy dla kariery Ida Nowakowska odłożyła plany macierzyńskie? Czy chce mieć dziecko? Szczere wyznanie

Ida Nowakowska odpowiedziała na wpis Moniki Zamachowskiej.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdy rok temu TVP postanowiła wznowić program „Europą da się lubić”, moi mądrzejsi koledzy ostrzegali: to skrajny koniunkturalizm i cynizm. Chodzi wyłącznie o to, żeby PIS wygrało eurowybory. A ja wierzyłam że tli się wciąż w mojej telewizji poczucie misji, potrzeba podnoszenia wiedzy i świadomości w odbiorcach. Rok później Europa już nie da się lubić. Teraz z rozkoszą wpadamy w objęcia Donalda. Program robi już inna ekipa, niestety dobrze mi znana... Mam taki apel do moich wspaniałych amerykańskich kolegów i koleżanek mieszkających w Polsce: zostańcie w domu. Wyjdzie Wam na zdrowie. . #dziękujęzawypowiedź #żenada #smutek #tojużkoniec

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

Ida Nowakowska poprowadzi nowy program TVP "Ameryka da się lubić". Będziecie oglądać?

Ida Nowakowska na planie Dance Dance Dance
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43