Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ida Nowakowska w skórzanej kurtce
Newsy

Czy dla kariery Ida Nowakowska odłożyła plany macierzyńskie? Czy chce mieć dziecko? Szczere wyznanie

Kariera Idy Nowakowskiej nabrała rozpędu! Czy wraz z mężem chcą mieć dzieci? Mąż Idy Nowakowskiej - kim jest?

Ostatnio jej życie nabrało niezłego tempa! Ida Nowakowska (29) ocenia taneczne umiejętności uczestników „Dance Dance Dance”, jest też jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie”. W marcu gwiazda TVP dostała kolejną propozycję – została gospodynią nowego programu „Ameryka da się lubić”.

– Kiedy dowiedziałam się, że mam prowadzić ten program, byłam przeszczęśliwa. To chyba wymarzony format dla mnie. Znam Amerykę, od dziecka mam podwójne obywatelstwo, spędziłam tam wiele lat. Poza tym mój mąż Jack jest Amerykaninem – mówi w rozmowie z „Fleszem” Ida.

Program miał liczyć cztery odcinki, a jego nagrania zaplanowano na połowę kwietnia. Niestety, z powodu epidemii koronawirusa, zdjęcia prawdopodobnie zostaną przełożone.

– Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędą się nagrania. Wszystko zależy od tego, jak szybko pandemia zostanie opanowana. Nie mogę się już doczekać tego projektu – tłumaczy Nowakowska.

Nie da się ukryć, że tancerka ma teraz swoje pięć minut, co rzekomo nie wszystkim jest na rękę. Niektórzy twierdzą, że Ida rywalizuje o popularność z Anną Muchą i dla kariery poświęca życie prywatne. Ile w tym prawdy? 

 

Flesz ewydanie

 

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę na planie "You Can Dance. Nowa generacja"! "Czuję się zupełnie inną osobą"

Kariera zamiast dziecka? Ida Nowakowska zaprzecza!

DROGA DO SŁAWY 

Wydaje się urodzona do bycia gwiazdą.

– Od dziecka kochałam tańczyć, śpiewać i grać. Taneczne szlify zdobywałam m.in. na deskach Teatru Muzycznego  Roma i w Studio Buffo Janusza Józefowicza. Kiedy mieszkałam w Nowym Jorku, dostałam się do elitarnej Professional Performing Arts School oraz Steps on Broadway. Skończyłam też warszawską szkołę baletową – opowiada tancerka.

Jako 14-latka prowadziła program „89 plus” w telewizyjnej Jedynce. Grała również w filmach i serialach. Dwa lata później wzięła udział w pierwszej edycji show TVN „You Can Dance”. Choć w programie ostatecznie zajęła 10. miejsce, nie porzuciła marzeń o wielkiej scenie. Zanim po kilku latach sama zasiadła w jury „YCD”, ciężko pracowała na swój sukces. Dlatego dziś nie przejmuje się, gdy czyta, że „tancerka prowadzi programy telewizyjne” albo że „wzięła się znikąd”.

– To nie jest miłe, ale nie zaprzątam sobie tym głowy. Nie lubię się chwalić, dlatego widzowie mało o mnie wiedzą. Na taniec, aktorstwo i akademicką edukację poświęciłam 20 lat. Zdałam trzy matury, w tym dwie anglojęzyczne, i ukończyłam dwa kierunki studiów: aktorstwo i stosunki międzynarodowe na jednej z najlepszych uczelni na świecie UCLA (Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles – przyp. red.). To wymagało ogromu pracy i poświęceń. W tym, co robię, staram się być zawsze profesjonalna – tłumaczy jurorka.

PRZYJACIÓŁKI CZY RYWALKI? 

Choć wydaje się bezpośrednia i towarzyska, znajomi Idy przyznają, że gwiazda wcale łatwo się nie zaprzyjaźnia. Na planie jest zawsze skupiona. W przerwach nagrań często znika z telefonem, bo stara się być w stałym kontakcie z mężem, przez co może wydawać się nieprzystępna. A jak jest odbierana w środowisku?

– Ida ujmuje pogodą ducha. Przyjaźnimy się od roku, a zaskakuje mnie codziennie swoją spontanicznością i energią. Mam wrażenie, że ma jej tyle, że mogłaby  w ogóle nie spać – mówi o Nowakowskiej Aleksander Sikora z „Pytania na śniadanie”.

Ida przyciąga spojrzenia nie tylko na ekranie.

– Ma ogromne powodzenie u mężczyzn, ale żaden inny niż Jack nie ma u niej szans. Jej nieprawdopodobne oczy i uśmiech zwalają z nóg. To moja bratnia dusza  – śmieje się Sikora.

Na planie „Dance Dance Dance” Ida zaprzyjaźniła się również z Robertem Kupiszem. Do gustu nie przypadła jej rzekomo Anna Mucha: niektórzy uważają, że między jurorkami niebezpiecznie iskrzy.

– To jakieś bzdury! Nie wiem, jak Ania, ale ja ją bardzo polubiłam. Poznałam też jej cudowne dzieci i wiem, że jest wspaniałą mamą. Jej konstruktywne oceny są czasami odbierane jako hejt, ale ma tysiące fanów, w tym mnie, którzy uwielbiają jej inteligentny dowcip. Ania jest barwną  osobą, z którą nie można się nudzić
– chwali koleżankę z jury Nowakowska.

Mucha także nie ukrywa swojej sympatii.

– Ida jest superdziewczyną! Ciepła, pełna wdzięku, okazuje mi wsparcie. Możemy się ze sobą nie zgadzać, ale zawsze szanujemy swoje zdanie – mówi „Fleszowi” aktorka. 

MIŁOŚĆ W ROLI GŁÓWNEJ 

Od pięciu lat Ida jest szczęśliwą mężatką. Swojego partnera Jacka Herndona poznała na Uniwersytecie Kalifornijskim w 2010 roku. Przez okres studiów byli nierozłączni. Po ślubie zamieszkali w Los Angeles, później przeprowadzili się do Chin, gdzie Jack studiował dyplomację. Potem los rzucił ich do Europy. Niestety ze względu na zobowiązania zawodowe musieli się rozdzielić i zamieszkać na dwóch różnych kontynentach. On w Ameryce, ona w Polsce. 

- Mimo dzielącej nas odległości często się widujemy. Bywa ciężko, ale dajemy radę. Na pewno w naszym związku nie ma miejsca na nudę – mówi Nowakowska.

Teraz Jack mieszka w Waszyngtonie, wszystko jednak wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie będzie mógł się zobaczyć z żoną.

– Miał do mnie przylecieć, ale podjęliśmy decyzję,  że na razie zostanie w USA. W ciągu kilku dni wyjaśni się, czy jego przyjazd będzie możliwy... Codziennie długo rozmawiamy i na razie tylko to nam pozostaje. Bardzo za nim tęsknię – przyznaje Ida.

Z kariery w Polsce gwiazda nie zamierza rezygnować. Przeciwnie, planują razem z mężem zostanie tu na dłużej. Powód? Herndonowi złożono propozycję pracy tutaj.

– Mój mąż pokochał Polskę, świetnie zna historię naszego kraju. Dostał tu ofertę i intensywnie uczy się języka polskiego. Ja też mam mnóstwo planów i rozpoczętych projektów, ale to, co robię w telewizji, jest tak ciekawe, że pochłania mnie całkowicie. Kocham to robić!  – dodaje gwiazda. 

Ida Nowakowska z mężem.

Ida Nowakowska z mężem
Instagram

LISTA PRIORYTETÓW 

Mimo pandemii koronawirusa Ida nie zrezygnowała z pracy i wciąż prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Choć oczywiście razem z resztą redakcji przestrzegają wyznaczonych zasad bezpieczeństwa. Pozostały czas Nowakowska wykorzystuje m.in. na czytanie, ćwiczenia i spotkania z ukochaną mamą.

– Mama jest moją przyjaciółką, troszczymy się o siebie i spędzamy wspólnie każdą wolną chwilę – mówi „Fleszowi” gwiazda TVP.

Czy tancerka, która teraz jest w szczytowym momencie kariery, porzuciła przez nią marzenia o powiększeniu rodziny? Przeciwnie!

– Niełatwo zajść w ciążę. Wiem, że bycie mamą to najtrudniejszy, a zarazem najcudowniejszy zawód na świecie. Wierzę, że niedługo moje marzenie się spełni i zostaniemy z Jackiem rodzicami – mówi Ida. 

Cały materiał w nowym "Fleszu".

Ida Nowakowska i Ania Mucha w Dance Dance Dance
Waldemar Kompała/TVP

Ida Nowakowska w Dance Dance Dance
Waldemar Kompała / TVP

 

 

Ida Nowakowska będzie faworyzować Olka Sikorę i Małgorzatę Tomaszewską w "Dance, Dance, Dance"
Instagram
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": Ida Nowakowska będzie faworyzowała swoich przyjaciół z "PnŚ"?!
Czy Ida Nowakowska będzie faworyzowała swoich przyjaciół w "Dance, Dance, Dance"? Zobaczcie, co o tym sądzą Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska!

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska do tej pory tworzyli duet w "Pytaniu na śniadanie". Teraz wystąpią razem również w "Dance, Dance, Dance" , gdzie spróbują swoich na parkiecie. Oceniać ich będzie między innymi ich dobra znajoma, Ida Nowakowska ! Czy to oznacza, że mogą liczyć na fory u groźnej jurorki? Zobaczcie, co nam powiedzieli! Będziecie im kibicować w "Dance, Dance, Dance"? Zobacz także:  Co łączy Olka Sikorę i Małgosię Tomaszewską? Czy są parą? Zdradzili nam wszystko!

Ida Nowakowska i Anna Mucha w "Dance, Dance, Dance"
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Newsy
Ida Nowakowska o konflikcie z Anną Muchą: "Będzie ostro"
Anna Mucha i Ida Nowakowska nie dogadują się w "Dance, Dance, Dance"?

Anna Mucha to nowa jurorka programu "Dance, Dance, Dance", którego drugi sezon startuje już 29 lutego! Jedno jest pewne - nie zabraknie emocji! Anna Mucha miała już pierwszy konflikt z Idą Nowakowską ! Poszło o uczestników!  Ida Nowakowska w rozmowie z Party.pl zdradziła, że jeszcze niejednokrotnie będą leciały iskry:  Ostro może było i ostro będzie, ale to raczej w dobrym kontekście.  Jednak czy aby na pewno? Ida zdradziła, że Anna Mucha zażyczyła sobie, aby zwracać się do niej pełnym imieniem... Czy w ten sposób chce stworzyć dystans?  Anna powiedziała, żeby mówić na nią Anna, więc staram się mówić Anna, ale mówiła, że Mucha też lubi. Anna jest osobą charakterną... na razie się dogadujemy i jest ciekawie.  Uff... :) Koniecznie zobaczcie, co jeszcze o swojej relacji z aktorką opowiedziała Ida. Dzieje się!  Zobacz także:   Konflikt Muchy i Nowakowskiej w "Dance Dance Dance"! Już zdążyły się posprzeczać o uczestnika Ida Nowakowska opowiedziała o tym, jak dogaduje się z Anną Muchą. Aktorka zapowiedziała, że zamierza być wymagającą jurorką!   

Anna i Robert Lewandowscy z córkami, Laurą i Klarą
Newsy
Jakimi rodzicami są Anna i Robert Lewandowscy? Nie rozpieszczają Klary i Laury! Dlaczego? 
Anna i Robert Lewandowscy - jak wychowują swoje córki? Jaki jest ich majątek, i dlaczego nie rozpieszczają dzieci?

Trzy dni po narodzinach swojej drugiej córki, Laury, Robert Lewandowski (31) zamieścił na Instagramie fotkę, na której bawi się z jej starszą siostrą. „Wspólnicy w zbrodni” – brzmi podpis pod zdjęciem, na którym 3-letnia Klara prowadzi auto-zabawkę z odkrytym dachem. Obok niej tata w identycznym, choć pełnowymiarowym samochodzie. To luksusowy Bentley Continental GT Convertible, którego cena sięga nawet 1,5 mln złotych. Dla kapitana reprezentacji Polski to jednak niewielki wydatek. Na samym graniu dla Bayernu Monachium „Lewy” zarabia miesięcznie ponad 7 mln złotych. W zeszłym roku magazyn „Wprost” oszacował majątek Lewandowskich na mniej więcej 450 mln złotych. Taka kwota zdecydowanie pozwala rozpieszczać dzieci do granic możliwości. Jak się jednak okazuje, Anna (31) i Robert wcale nie zamierzają tego robić.  Słodko-gorzkie początki  Lewandowscy dobrze pamiętają własne dziecięce lata – nie były usłane różami. Dzieciństwo Anny skończyło się, gdy miała 12 lat. Tata, operator filmowy Bogdan Stachurski, opuścił rodzinę. Kiedy odszedł, Anna, jej mama i brat Piotr znaleźli się w trudnej sytuacji – pieniędzy brakowało na wszystko. „Chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas”, wyznała Lewandowska w programie „W roli głównej”. Dla Roberta czas beztroski skończył się, gdy chłopak miał 16 lat. W marcu 2005 roku po wylewie zmarł jego ukochany tata, Krzysztof. Dwa lata później na obozie sportowym Lewandowski poznał Annę. Szybko się w sobie zakochali i zamieszkali razem, wciąż jednak żyli bardzo skromnie. Ich wspólne miesięczne dochody wynosiły niewiele ponad 2 tys. złotych....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner