Ida Nowakowska pozuje na ściance
East News

Ida Nowakowska wybrała już imię dla dziecka?! W Polsce jest bardzo mało popularne

Ida Nowakowska pozuje na ściance
East News

Ida Nowakowska od dawna planowała z mężem dzieci. Temat ich wychowania i planowania macierzyństwa był więc często poruszany w wywiadach z prezenterką ''Pytania na śniadanie''. Okazuje się, że jakiś czas temu w rozmowie z reporterem ''pomponik.pl'' Ida Nowakowska przyznała, jak chciałaby nazwać swoją córkę. Imię z jednej strony jest dość oryginalne, jednak w amerykańskiej kulturze, z której wywodzi się mąż prezenterki, uznawane za klasyczne. Skąd Nowakowska wzięła inspirację? Z klasyki kobiecej literatury!

Jak Ida Nowakowska nazwałaby córkę?

Ida Nowakowska w czasie trwania programu ''Pytanie na śniadanie'' poinformowała, że spodziewa się dziecka. Tancerka jest już w szóstym miesiącu ciąży! Prezenterka doskonale ukrywała stan błogosławiony przed kamerami i mimo że przez ostatnie miesiące była prowadzącą największych imprez organizowanych przez TVP, nikt nie zwrócił uwagi na jej rosnący brzuszek.

Nowakowska razem z mężem Jackiem Herndonem od dawna planowali mieć potomstwo. Z tego właśnie powodu Ida była często pytana o różne kwestie związane z macierzyństwem. Reporter ''pomponik.pl'' spytał ją, czy ma już pomysł na to, jak chciałaby dać na imię dziecku. Ida bez wahania od razu odpowiedziała:

Tak, Scarlett. Po Scarlet O'Harze z ’'Przeminęło z wiatrem’' - wyjawiła, ani chwili się nie zastanawiając.

Tancerka przyznała, że o takim imieniu dla córki marzyła od dzieciństwa. Nowakowska była bowiem wielką fanką oscarowej adaptacji powieści Margaret Mitchell.

To nie jest sekret. Od dziecka, od kiedy byłam małą dziewczynką i zobaczyłam ten film pierwszy raz, marzyłam o córce o imieniu Scarlett - wyjaśniła w rozmowie z reporterem  ''pomponika.pl''

Jak na razie jednak nie wiadomo czy Nowakowska spodziewa się córki, czy synka. Media oczywiście już wyłapały jedno zdanie, które powiedziała w emocjach w ''Pytaniu na śniadanie'', wskazujące, że spodziewa się chłopca.  Jednak istnieją przesłanki, że to może być jednak dziewczynka. Nic jednak jak na razie nie jest pewne, a przyszła mama nie chce jeszcze wyjawiać szczegółów. 

Scarlett to ładne imię dla dziewczynki? Jak Wam się podoba?

Zobacz także: Ida Nowakowska po porodzie wyprowadzi się z Polski? "Bardzo bym chciała, żeby moje dziecko..."

Ida Nowakowska na antenie przyznała, że jest w szóstym miesiącu ciąży.

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka?
Instagram

Tancerka i jej mąż od dawna planowali mieć dzieci. 

Ida Nowakowska i Jack Herndon - kim jest mąż Idy Nowakowskiej?
AKPA, fot. Jacek Kurnikowski

 

Więcej na temat ciąża Ida Nowakowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43