Ida Nowakowska
AKPA

Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży! Jak udało jej się ukryć ciążowy brzuszek?

Ida Nowakowska
AKPA

Ida Nowakowska jest w ciąży! Prezenterka TVP pochwaliła się tą cudowną wiadomością, będąc już w szóstym miesiącu ciąży. Jak to możliwe, że przez ten cały czas intensywnie pracowała w TVP, a nam umknął jej zaokrąglony brzuszek? Nowakowska doskonale wiedziała jak go ukryć! Przeanalizujmy jej kreacje.

Chcesz pięknie wyglądać w ciąży? Pobierz kod rabatowy bonprix i zgarnij zniżkę na piękne ubrania ciążowe.

Ida Nowakowska w ciąży - jak ukrywała ciążowy brzuszek?

Ida przez ostatni czas bardzo intensywnie pracowała. Mało kto by przypuszczał, że przeżywa wyczekany moment w swoim życiu. Nowakowska wielokrotnie powtarzała, że marzy jej się powiększenie rodziny, jednak tę sprawę zostawia w rękach Boga. Jej wielkie marzenie właśnie się spełnia i tancerka jest w piątym miesiącu ciąży. Przypomnijmy, że będąc już w stanie błogosławionym, prowadziła konkurs Eurowizji czy bardzo długi koncert sylwestrowy TVP. O ile w listopadzie faktycznie brzuszek był pewnie bardzo mały, to w grudniu mógł się już odznaczać. Ida jednak sprytnie odwróciła uwagę obszernymi, wręcz balowymi sukniami. Poza tym pracowała na dworze i z pewnością w wymyślnych kreacjach z odkrytymi ramionami było jej bardzo zimno! Tak czy inaczej, Ida nie dała nic po sobie poznać. Każda jej kreacja wyglądała na zamierzoną i nikt nie zwrócił uwagi, że doskonale zakrywa dolną część brzucha.

Zobacz także: Ida Nowakowska bardzo chce zostać mamą! Ale... "Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre"

Ida Nowakowska prowadziła największe wydarzenia dla TVP. Jej kostiumy zakrywały ciążowy brzuszek. W grudniu w czarnym kostiumie poprowadziła konferencję dotyczącą sylwestra.

Ida Nowakowska
East News

Podczas Sylwestra Marzeń z TVP Ida wielokrotnie zmieniała swoje stylizacje. Nawet nie zwróciliśmy uwagi, że są bardzo luźne. Zmyślne dodatki, jak pióra jako rękawy dodatkowo odwracały naszą uwagę. 

Ida Nowakowska
AKPA

Suknie zakrywały zmyślnie dolną część brzucha.

Ida Nowakowska
AKPA

 

Więcej na temat ciąża Ida Nowakowska
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08