Ida Nowakowska odchodzi z PNS

Ida Nowakowska jest w ciąży! Gwiazda TVP ogłosiła radosną wiadomość w "Pytaniu na Śniadanie"! 

Ida Nowakowska odchodzi z PNS

Wspaniała wiadomość! Ida Nowakowska poinformowała swoich fanów, że zostanie mamą! Okazuje się, że spełniło się wielkie marzenie gwiazdy TVP, która kilka miesięcy temu wyznała, że chce mieć dziecko. Dziś Ida Nowakowska w programie "Pytanie na śniadanie" przyznała, że jej rodzina wkrótce się powiększy!

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska już od kilku lat jest jedną z największych gwiazd TVP- jest jurorką w programie "Dance Dance Dance", prowadzi "Pytanie na śniadanie" i "Ameryka da się lubić".  Prywatnie Ida Nowakowska już od blisko sześciu lat jest w szczęśliwym związku. Gwiazda TVP i jej mąż Jack Herndon wzięli ślub w 2015 roku w Kalifornii, w Los Angeles. Ostatnio Ida w rozmowie z mediami przyznała, że chciałaby, żeby jej rodzina się powiększyła.

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo- wyznała w "Urodzie Życia".

Teraz okazuje się, że największe marzenie Idy Nowakowskiej spełni się już za kilka miesięcy! Gwiazda TVP na antenie "Pytania na śniadanie" pochwaliła się radosną nowiną. Powiedziała również, że jest już w szóstym miesiącu, a dziecko przyjdzie na świat w maju. Prezenterka nie chciała jednak zdradzić płci ani imienia.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Spójrzcie na ostatnie zdjęcia Idy Nowakowskiej z 4 stycznia. Gwiazda TVP w czarnej sukience wybrała się wówczas na konferencję prasową. Czy już wtedy było widać ciążowy brzuszek przyszłej mamy? 

Zobacz także: Ida Nowakowska o zaręczynach, życiu na walizkach i miłości na odległość! Wywiad z "Flesza"

Ida Nowakowska przekazała swoim fanom radosną wiadomość. Czy już kilka tygodni temu było widać ciążowy brzuszek? 

Ida Nowakowska w czarnej sukience i w bordowej maseczce ochronnej
East News

Idzie Nowakowskiej serdecznie gratulujemy!

Ida Nowakowska

Idzie Nowakowskiej serdecznie gratulujemy!

 

Więcej na temat Ida Nowakowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39