"Hotel Paradise" spełnił marzenie Marty. Co to było?
Instagram

"Hotel Paradise" spełnił największe marzenie Marty! Zobaczcie, co nim było

"Hotel Paradise" spełnił marzenie Marty. Co to było?
Instagram

Udział w "Hotelu Paradise" to nie tylko możliwość znalezienia miłości, jak w przypadku Chrisa i Marietty, ale również szansa na zdobycie ogromnych pieniędzy. Wszystko zależało od strategii, którą obrali uczestnicy. Okazuje się jednak, że w programie - oprócz związków i wygranej pieniężnej - można również spełnić też swoje marzenia!

I tak spełniło się jedno z największych pragnień Marty. Co to było? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Uczestnicy ocenili się wzajemnie! Wiemy, która z dziewczyn jest posiadaczką najlepszych nóg, a także kto był najlepiej ubranym mężczyzną na Bali!

Marta spełniła swoje marzenie dzięki udziałowi w "Hotelu Paradise"

Okazuje się, że dla niektórych uczestników podróż na Bali to spełnienie marzeń! Marta pod swoim najnowszym postem wyznała, że indonezyjska wyspa była na wykazie jej wymarzonych destynacji. Decyzja o zgłoszeniu do programu tylko przybliżyła ją do odwiedzin miejsca z marzeń. 

Jakie jest Wasze wymarzone miejsce, w które chcielibyście pojechać? Bali odhaczone więc teraz czas na Malediwy oraz USA! ❤🥰

Jak widać to nie koniec jej planów podróżniczych! Trzymamy kciuki za spełnianie kolejnych marzeń! 

Zobacz także: Który z uczestników "Hotelu Paradise" urzekł Klaudię El Dursi najbardziej? "Zawsze był szczery i serdeczny"

Marta przyznała, że marzyła o podróży na Bali. Dzięki programowi mogła spełnić swoje marzenie. 

 

Marta uwielbia podróżować. Teraz marzy o Stanach Zjednoczonych lub Malediwach. Kto wie, może i te destynacje uda się odwiedzić w niedługim czasie. 

Marta z "Hotel Paradise" i Klaudia El Dursi
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13