Czy wiesz jak potoczyły się losy uczestników Hotelu Paradise po programie?
Grzegorz Piekarski

"Hotel Paradise": Uczestnicy ocenili się wzajemnie! Wiemy, która z dziewczyn jest posiadaczką najlepszych nóg, a także kto był najlepiej ubranym mężczyzną na Bali!

Czy wiesz jak potoczyły się losy uczestników Hotelu Paradise po programie?
Grzegorz Piekarski

Za nami kolejny odcinek "Hotelu Paradise - powrót z raju"! Tym razem uczestnicy oceniali siebie nawzajem. Dowiedzieliśmy się, która z dziewczyn jest posiadaczką najładniejszych nóg, biustu czy oczu. Wiemy już także, kto zdaniem uczestniczek był najlepiej ubranym mężczyzną "Hotelu Paradise"! Na koniec mogliśmy też zobaczyć niezwykle zabawny challenge w wykonaniu chłopaków. Sprawdźcie co się wydarzyło

Zobacz także: Ania z "Hotelu Paradise" szczerze o swojej relacji z Mattem! Czy na planie między nimi zaiskrzyło? 

W dzisiejszym odcinku uczestnicy mieli okazję ocenić się wzajemnie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że zdaniem chłopaków Sandra jest posiadaczką najładniejszych nóg, Martyna ma najpiękniejsze oczy, a z kolei posiadaczkami najlepszych biustów są Viola i Martyna! Dziewczyny przyznały zaś, że Chris był najlepiej ubranym mężczyzną "Hotelu Paradise", a Maciek ma najlepiej zadbane brwi! 

Podczas puszki Pandory dowiedzieliśmy się, że Marietta została okrzyknięta przez internautów... królową wspólnego chodzenia do toalety z innymi dziewczynami. Z kolei do Ani padło pytanie o jej... fetysze: 

Dlaczego to pytanie jest skierowane do mnie!? Czy ja jestem jakaś... nie wiem. Jestem zwykła skromna dziewczyna, ja fetyszy nie posiadam - odpowiedziała Ania.

Ola zaś musiała wybrać, czy wolałaby się związać z brzydkim czy z grubym mężczyzną: 

I to i to może być. Nie no żarcik! Wolałabym wybrać brzydkiego niż grubego - stwierdziła Ola

Matt z kolei zaskoczył swoją odpowiedzią na pytanie, na ile sposobów kobiety mogą uszczęśliwić mężczyznę. Nie dał się sprowokować dwuznacznym pytaniem.

Wydaje mi się, że jest wiele sposobów. Na pewno gotując mu obiad, dbając o niego.

Wiemy już także, co zdaniem Adama dodaje kobiecie uroku:

Uroku Wam dodaje to, jak za dużo się nie malujecie. Jeżeli chodzi o sferę mentalną, to uroku dodaje wam to, że potraficie być skromne i prosicie o pomoc chłopaków.

Na koniec odcinka pojawił się challenge dla chłopaków, który w imieniu dziewczyn wyznaczyła im Marietta. Uczestnicy mieli za zadanie wziąć udział w pillowchallenge i nagrać filmik, który później oceniły dziewczyny! Trzeba przyznać, że chłopcy naprawdę się postarali i dostarczyli widzom masę dobrego humoru! 

Jak Wam się podobał dzisiejszy odcinek "Hotel Paradise - powrót z raju?" 

Chris został okrzyknięty najlepiej ubranym mężczyzną "Hotelu Paradise"! 

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08