Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
Newsy

"Hotel Paradise": Pierwszy namiętny pocałunek, ogromny spisek i intymna tajemnica Sandry... 

Co wydarzyło się w 14. odcinku "Hotel Paradise"? Sandra zdradziła intymną tajemnicę! Knuła również z Maćkiem i Matem, czy im się to opłaci?

Za nami 14. odcinek "Hotelu Paradise". Było gorąco! Dziewczyny zatańczyły dla chłopaków seksowny taniec, którego uczyły się w poprzednim odcinku. Doszło do pierwszego namiętnego pocałunku! Dla kogo stracił głowę Chris? Do tej pory był największym cwaniakiem, czyżby wpadł po uszy? Z kolei Sandra działa na dwa fronty... Czy to jej pomoże wygrać? Sprawy pokomplikowały się bardziej, niż mogli się spodziewać. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Chris załamany zachowaniem Marietty i kłótnia Martyny i Łukasza. Viola ujawnia tajemnice Mata!

"Hotel Paradise 3": Simon wskazał swój ideał kobiety. Bibi nie będzie zadowolona?

Sandra knuje z Maćkiem. Czy Mat ich wykiwa? 

Męska część "Hotelu Paradise" ogłosiły Violę królową wieczoru i jak się okazało to właśnie ona zdecyduje, który z nich otrzyma immunitet na "rajskim rozdaniu". 

Sandra z Maćkiem postanowili zawrzeć pakt. Będą chcieli przekonać Mata, z którym kręci Sandra, żeby przekonał Violę, aby dała mu immunitet, ponieważ zależy mu na Sandrze. Dzięki temu będzie miał szansę rozbić jej związek z Maćkiem. 

Maciek nie czuje się zagrożony ale wraz z Sandrą chcą sprawiać takie wrażenie, żeby inny uczestnicy mieli wrażenie, że ich relacja się popsuła. 
Podczas "rajskiego rozdania" Mat, pomimo słów, że wybierze Sandrę, ma wybrać Violę, a wtedy Maciek ponownie sparuje się z Sandrą. Maciek był o to spokojny do momentu rozmowy z Violą, która zdradziła mu, że zna Mata, ponieważ kiedyś poznał jej przyjaciela i powiedział mu coś czego nie powinien. Czy niecny spisek Sandry i Maćka nie wypali? 

Mat zastosował się do pomysłu Sandry i Maćka i próbował przekonać Violę zgodnie z umową. 

Tajemnica Sandry

Sandra skrywa w programie wielką tajemnice. Jest bardzo wierząca i codziennie się modli ale wstydzi się przyznać przed uczestnikami. 

Nie chciałam o tym w programie rozmawiać, mam ze sobą modlitwę. Nie chcę, żeby dowiedzieli się, że ja się modlę, bo będą mieć za jakaś wariatkę. Ja wiem jak moje zachowanie bije się z tym ze się modle. Nie chce się nikomu tłumaczyć jak mocno wierze, i jak mocno się modle. to dla mnie intymny temat.  - zwierzyła się Maćkowi

Namiętny pocałunek Chrisa i Marietty 

Chris jest zachwycony Mariettą. Pozostali uczestnicy śmieją się, że jest to już jego trzecia para w programie, jednak on jest przekonany, że to uczucie ma potencjał. Doszło pomiędzy nimi nawet do pierwszego namiętnego pocałunku w programie! 

Nie możemy tego robić tutaj - powiedziała Marietta ale zdradziła, że nie żałuje tego. 

Wyszedłem na głupiego faceta, który nie dotrzymuje słowa ale ja taki nie jestem - wyznał Marietcie, ale ona przyznała, że jeszcze mu nie ufa.

Relacja Martyny i Adama 

Martyna i Adam nie mogą doczekać się "rajskiego rozdania" aby w końcu zostać parą. Ich uczucie kwitnie, oboje czują się jakby przeżywali licealną miłość. Najbardziej poszkodowany w tym wszystkim jest Łukasz, który odsunął się w cień. 

Jestem na wylocie. Jestem singlem i nie wiem jak to zmienić. Nie chodzi tutaj o to, żeby stawiać emocje innych ludzi ponad grę. 

W "rajskim rozdaniu" zostanie wyłonionych dwóch singli. Kto opuści program? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Z kim zwiążę się Adam?! Czy rozbije jedną z par? Fani nie mają wątpliwości!

Sandra zdradziła swoją intymną tajemnicę. Nie chce przyznać przed uczestnikami, że jest bardzo wierząca i codziennie się modli. 

Sandra i Maciej z
Mat. prasowe

Sandra z programu
Instagram

Maciek i Sandra postanowili przekonać Mata, żeby przekonał Violę, aby dała mu immunitet, aby mógł wybrać Sandrę i zniszczyć jej relację z Maćkiem. Na prawdę miał wybrać Violę, zapewniając bezpieczeństwo w programie sobie, Sandrze i Maćkowi. Jednak Maciek po rozmowie z Violą nie jest do końca pewien tego, czy Mat będzie wobec nich w porządku. 

Hotel Paradise - jak po programie wyglądają relacje uczestników?
EastNews

Czy Łukasz pożegna się z programem? Uczestnik był załamany faktem, że Martyna, z którą do tej porze był w parze, znalazła wspólny język z Adamem. Widać, że ich miłość kwitnie. 

Martyna Kondratowicz z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sandra z programu "Hotel Paradise"
Instagram
TV-Show
Sandra z "Hotelu Paradise" zdradza, jak poradziła sobie w show. "Uczestnicy się mnie bali". Dlaczego?!
Sandra z "Hotelu Paradise" zdradza, jak poradziła sobie w programie

Sandra Mosakowska to uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise" . Dziewczyna od samego początku jest w parze z Maćkiem. Sandra dała się poznać jako nieco wycofana i dość zamknięta w sobie osoba. Jak więc udało jej się odnaleźć w "Hotelu Paradise"? Okazuje się, że miała swoje sposoby na to, aby grupa czuła przed nią respekt! Jakie? Dowiecie się tego z naszego wideo! Kibicujecie jej w programie "Hotel Paradise"? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris załamany zachowaniem Marietty i kłótnia Martyny i Łukasza. Viola ujawnia tajemnice Mata!

Sandra krytykuje wygląd Marty w "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Sandra krytykuje wygląd Marty. Ostry komentarz uczestniczki
"Hotel Paradise": Sandra krytykuje wygląd Marty. Ostry komentarz uczestniczki

Wczorajszy odcinek znowu namieszał w " Hotelu Paradise ". Do programu wróciły dwie uczestniczki, Sandra oraz Ola. O ile powrót tej drugiej odbył się w dosyć w miłej atmosferze, to Sandra nieźle podkręciła temperaturę. Oberwało się również Marcie, uczestniczce, przez którą odpadła z programu. Sandra w kłótni z Maćkiem ostro skrytykowała jej wygląd. Co powiedziała?  Zobacz także;  "Hotel Paradise": Sandra i Ola wróciły do programu! Czy Viola może się czuć bezpiecznie?! "Hotel Paradise": Sandra ponownie kłóci się z Maćkiem. Krytykuje wygląd Marty Rozstanie Sandry i Maćka odbyło się z hukiem. Po ponad tygodniu przerwy mieli możliwość skonfrontować się ponownie. Sandra i Ola dostały szansę powrotu do programu, ale o tym miał zdecydować Maciek. Wybrał Olę, co mocno zdenerwowało Sandrę:  Ja wiedziałam od początku, ty masz jakąś zadrę. Nie wiem o co Ci chodzi. Tak dobrze się dogadywaliśmy... Mam nadzieję, że kiedyś pojawi się ktoś, kto mnie doceni jako człowieka, bo to co Ty robisz to jest przegięcie. Ty chyba dla mnie nie jesteś nawet osobą godną rozmowy. Nic Ci nie zrobiłam, a Ty robisz to z taką lekkością...  Maciek przyznał Sandrze, że przez chwilę mówił nawet o niej źle w programie, ale to się zmieniło. Sandra nie kryła szoku oraz zażenowania. Wybór Maćka nie wpłynął jednak na jej obecność w programie, o czym uczestnicy przekonali się niewiele później. Doszło do kolejnej konfrontacji pomiędzy Sandrą a Maćkiem.  Ja bym chciała, żebyś Ty czuł, że chcesz ze mną porozmawiać, a nie że Ty boisz się o swoje bycie w programie.  Sandra nie kryje żalu do Maćka, że zrezygnował z niej podczas "rajskiego rozdania". Uważa, że gdyby trzymali się ustaleń z łatwością mogliby...

"Hotel Paradise": co zrobi Sandra podczas "rajskiego rozdania"? Rozbije związek Chrisa i Marietty?
Newsy
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?

Już dawno nie było tak stresującego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ". Powrót Sandry i Oli może totalnie przemieszać dotychczasowe pary! Nawet Chris i Marietta, którzy dogadują się najlepiej ze wszystkich nie mogą czuć się bezpiecznie. Sandra ma asa w rękawie... Jest nim tajemnicza koperta, którą będzie mogła otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Jeżeli okaże się, że ma immunitet to mogłaby zagrozić związkowi Chrisa i Marietty. Uczestnik postanowił działać, jednak Sandra jest niezjednana... Inne pary również nie mogą się czuć pewnie. Jak wygląda sytuacja na chwilę przed eliminacją?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami! "Hotel Paradise": rajskie rozdanie. Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?  Dziś na rajskim rozdaniu to Sandra rozdaje karty. Uczestniczka otrzymała tajemniczą kopertę, którą może otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Pozostali lokatorzy "Hotelu Paradise" obawiają się, że to może być immunitet.  Chris nie krył swoich obaw przed tym, jaką Sandra mogłaby podjąć decyzję i postanowił odbyć z nią rozmowę. Poprosił Sandrę, aby nie ingerowała w związek jego oraz Marietty.  Jeśli masz immunitet to nie rób mi tego. Marietta jest dla mnie najważniejsza i bardzo chcę z nią być - wyznał Ja głupia nie jestem Chris, dużo widzę - odparła Sandra.  Na setkach przed kamerami pojawił się jej przebiegły uśmiech. Sandra doskonale wie, jak grać, żeby nikt nie przewidział jej ruchów.  Na chwilę przed "rajskim rozdaniem" Sandra zapytała Chrisa:  Gotowy na moje podejście do Ciebie?  Dzisiaj nic nie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner