Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Viola i Chris z "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise": Chris załamany zachowaniem Marietty i kłótnia Martyny i Łukasza. Viola ujawnia tajemnice Mata!

To Adam dyktuje zasady gry w "Hotel Paradise"? Zobaczcie, co wydarzyło się w 12. odcinku!

12. odcinek "Hotel Paradise" już za nami! W programie robi się coraz goręcej i wcale nie chodzi o romanse, ale o... konflikty! Okazuje się, że powoli pojawiają się nieporozumienia w niektórych związkach i wszystko wskazuje na to, że pojawią się pierwsze przetasowania w parach. Zobaczcie, co wydarzyło się w "Hotelu Paradise"! Do programu dołączył nowy uczestnik!

"Hotel Paradise": Bibi skomentowała swoje zachowanie po wejściu Kary do programu! Dlaczego zareagowała tak emocjonalnie?

Chris załamany zachowaniem Marietty, Adam interweniuje!

Chris w ostatnim odcinku wyznał Adamowi, że Marietta zupełnie nie angażuje się w ich relacje. Okazuje się, że uczestnik, który jeszcze niedawno deklarował, że opuszcza wyspę, teraz wcielił się w rolę mediatora i postanowił porozmawiać z Mariettą. Czy udało mu się namówić kobietę do zmiany postępowania:

Jak Ci się z Chrisem układa, bo Chris mi się wczoraj trochę spowiadał. (...) Brakuje mu tego, żebyś Ty sama do niego podeszła, usiadła i porozmawiała. Sama coś zainicjowała. Czuje się taki trochę odseparowany. Ty nie wychodzisz z żadną inicjatywą.

Marietta zadeklarowała, że przemyśli swoje zachowanie. Podczas wieczornej imprezy okazało się,  że między nią a Chrisem iskrzy! Na koniec uczestnik wyznał, że nie całował się z Lexi, co zaszokowało pozostałych.

Mat podrywa Mariettę?

Nowy uczestnik wybrał się na randkę z Mariettą. Jednak przed kamerami zdradził, że uczestniczka nie jest w jego typie, bo woli filigranowe dziewczyny. A jak na początku przedstawił się Mat?

Jestem Mat, przyjechałem z Londynu. Kobiety mówią, że jestem draniem. Na co dzień jestem ochroniarzem. Zdarzyło mi się zrobić parę głupot w życiu. Jestem pozytywnym, uśmiechniętym facetem. 

Marietta szybko zdecydowała, że Mat zupełnie nie jest dla niej i zawyrokowała, że żadna poważna kobieta się nim nie zainteresuje! Z kolei Martyna oceniła Mata jako pozera. A jak zareagował Chris, kiedy zobaczył Mata w programie? Okazuje się, że obaj są najlepszymi przyjaciółmi i Chris był bardzo szczęśliwy z powodu tego spotkania. Ku zaskoczeniu innych Mat przypadł do gustu Sandrze, która powiedziała:

Jest w moim typie. Może dużo zamieszać w programie!

Jednak Mat jest zauroczony Violą, która zna jego sekret. Kobieta wyznała Mateuszowi przed kamerami, że blefuje, bo wcale nie jest singlem.  Mężczyzna zaczął się bronić, że obecnie jest sam, ale Viola w to nie uwierzyła!

Kłótnia Martyny i Łukasza w "Hotel Paradise"

Między Łukaszem i Martyną doszło do kłótni, a jej temat był dosyć poważny, bo chodziło o relacje damsko-męskie. Martyna nie do końca rozumie punkt widzenia mężczyzny i dystans w relacji z kobietami. Łukasz sam przyznał, że do tej pory nie był w żadnym związku. Kiedy rozmowa zaczęła schodzić  złe tory uczestniczka zdecydowała się ją zakończyć! 

Tymczasem do Martyny postanowił zbliżyć się Adam i okazuje się, że stał się realnym zagrożeniem dla Łukasza. Uczestniczka doskonale czuje się w towarzystwie niedawnego partnera Oli i coraz więcej ich łączy. Uśmiechy, wspólne rozmowy to wszystko sprawia, że Martyna i Adam są coraz bliżej!

Po randce z Adamem, kiedy weszła jakaś chemia, muszę się zastanowić, co dalej. Myślę, że Łukasz może podejrzewać, że jest coś więcej między mną a Adamem. - powiedziała Martyna. 

Para wieczorem z dala od innych zadeklarowała, że oboje coś czują do siebie. Jednak Adam obawia się o reakcję Łukasza:

Czuję dyskomfort ze względu na Łukasza, ale on nie walczy o Martynę. (...) Między nami jest chemia. - powiedział otwarcie Adam

Na koniec Viola poprosiła Mariettę, aby powiedziała Adamowi, że jej na nim zależy. Uczestnik bym zaskoczony, ale nie musi się już obawiać, że odpadnie z programu!

 

Mat jest nowym uczestnikiem w "Hotel Paradise"!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No siema! 🔥🏝️ #hotelparadise #tvn7 #siodemka #raj #bali #player #hotelparadisetvn7 #siodemka

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

To Adam w imieniu Chrisa rozmawiał o zachowaniu Marietty.

Adam z programu
Instagram

W relacji Martyny i Chrisa pojawił się pierwszy konflikt!

Martyna Kondratowicz z
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Marietta wyeliminowała Martę, a Chris jest zakochany i liczy na...! 
Eliminacji w "Hotel Paradise" ciąg dalszy! Uczestnicy są coraz bardziej podenerwowani!

Kolejny odcinek " Hotel Paradise " za nami! Eliminacje wśród uczestników wywołały mnóstwo emocji. Niektórzy bez wahania podjęli decyzję, kogo eliminować, inni tak, jak Ania długo się zastanawiali na kogo zagłosować. Z jednej strony chciałaby, aby Matt z nią został z drugiej strony męczą ją  ich kłótnię. Wszyscy mówią, że to proste, ale wcale nie jest. Chciałam rozegrać to strategicznie - powiedziała Ania. Kto został wyeliminowany w  "Hotel Paradise"? Chris zakochał się z Mari? Chris na początku odcinka wyznał Adamowi i Mattowi, że chce być z Mariettą po programie.  Chciałbym być z nią w związku po programie. (...) Ona już jest gotowa na seks. - wyznał szczerze Chris. Uczestnicy widząc uczucie między nimi, nie chcieli ich nominować, dlatego Ania ostatecznie typowała Maćka. Jej decyzja sprawiła, że osobami bezpiecznymi zostali: Martyna, Marietta, Matt i Chris. W grze z wiedzy o innych uczestnikach wygrała Marietta i w nagrodę to ona zdecydowała, kto opuści program! Marietta zdecydowała, kto opuści program! Marta i Maciek wiedzieli, że jeśli to Marietta wybiera to postawi na Martę. Poprosili Adama, aby namówił Mari, żeby nie typowała Marty: Ja ze względu na Maćka przychodzę, Marta nie jest taka zła. Po prostu chciałem być w porządku wobec Maćka i rozmawiam z Tobą - powiedział Adam do Mari.  Marietta była bardzo zawiedziona zachowaniem Adama, o czym wprost powiedziała Martynie. Potem o tym samym rozmawiała jeszcze z Chrisem: Nie wiem, ja uwielbiam Latino - powiedział Chris zapytany przez Mariettę, czy Ania ma być wyeliminowana.  Wtedy Marietta powiedziała wprost, że najchętniej wyrzuciłaby Maćka. Eliminacje w "Hotel Paradise"! Ostatecznie Marietta...

Hotel Paradise chris lexi
Instagram
Newsy
Konflikt między Mariettą a Lexi w "Hotel Paradise" narasta! Pierwszy wielki spisek w programie!
Koszmarne randki oraz konflikt Marietty i Lexi poróżnił uczestników. Powstaną nowe sojusze?

7. odcinek " Hotel Paradise " za nami! Marietta i Klaudia El Dursi przygotowały dla trzech par koszmarne randki. Wybrali Sandrę i Maćka, Martynę i Łukasza oraz Lexi i Chrisa. Ostatnią parę czekał wykwintny lunch przygotowany przez balijskiego kucharza. Idealna randka została zepsuta przez kelnerkę, która wylała na Lexi drinki. Uczestniczka wcale nie była tym zaskoczona, bo przyznała, że często ma pecha.  Cieszę się, że możemy zjeść sami bez tych wszystkich dram. Jeśli będę miała okazję złapać Mariettę samą to na pewno z nią porozmawiam. -powiedziała odnośnie ich konfliktu. Po powrocie Chris zrelacjonował pozostałym uczestnikom całą sytację: Byliśmy w fajnej restauracji. Przynosili drinki i wszystkie drinki kelnerka zrzuciła na Lexi.  Uczestnicy zapytali czy to był wypadek, ale na to Lexi bez zastanowienia powiedziała, że tak. Viola jednak była innego zdania: Może to karma? Ewakuacja Sandry i Macka z łodzi Romantyczny rejs po Oceanie Indyjskim czekał na Sandrę i Maćka. Para pozwoliła sobie na szczerą rozmowę, oczyścili myśli z emocji, które towarzyszą im w hotelu i doskonale bawili się w swoim towarzystwie. Nagle okazało się, że łódka pary zepsuła się i muszą być ewakuowani, jednak przyjęli to bardzo dobrze. Z kolei Martyna i Łukasz wybrali się na lekcję gotowania. Do gotowania potrawy dostali owoc o nazwie durian, który słynie z obrzydliwego zapachu. Kucharz poprosił Łukasza o spróbowanie, ale ten ostatecznie nie dał rady tego zrobić. Martyna zawstydziła partnera i spróbowała owocu.  Spiskowy plan Violi Viola po rozmowie z Mariettą i Adamem zdecydowali, że sprawią, aby Chris wybrała Mariettę zamiast Lexi. Niemal wszyscy uczestnicy są zdania, że piękna blondynka ciągle intryguje i chcą, aby to ona opuściła program....

Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
Newsy
"Hotel Paradise": Pierwszy namiętny pocałunek, ogromny spisek i intymna tajemnica Sandry... 
Co wydarzyło się w 14. odcinku "Hotel Paradise"? Sandra zdradziła intymną tajemnicę! Knuła również z Maćkiem i Matem, czy im się to opłaci?

Za nami 14. odcinek " Hotelu Paradise ". Było gorąco! Dziewczyny zatańczyły dla chłopaków seksowny taniec, którego uczyły się w poprzednim odcinku. Doszło do pierwszego namiętnego pocałunku! Dla kogo stracił głowę Chris? Do tej pory był największym cwaniakiem, czyżby wpadł po uszy? Z kolei Sandra działa na dwa fronty... Czy to jej pomoże wygrać? Sprawy pokomplikowały się bardziej, niż mogli się spodziewać.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris załamany zachowaniem Marietty i kłótnia Martyny i Łukasza. Viola ujawnia tajemnice Mata! Sandra knuje z Maćkiem. Czy Mat ich wykiwa?  Męska część "Hotelu Paradise" ogłosiły Violę królową wieczoru i jak się okazało to właśnie ona zdecyduje, który z nich otrzyma immunitet na "rajskim rozdaniu".  Sandra z Maćkiem postanowili zawrzeć pakt. Będą chcieli przekonać Mata, z którym kręci Sandra, żeby przekonał Violę, aby dała mu immunitet, ponieważ zależy mu na Sandrze. Dzięki temu będzie miał szansę rozbić jej związek z Maćkiem.  Maciek nie czuje się zagrożony ale wraz z Sandrą chcą sprawiać takie wrażenie, żeby inny uczestnicy mieli wrażenie, że ich relacja się popsuła.  Podczas "rajskiego rozdania" Mat, pomimo słów, że wybierze Sandrę, ma wybrać Violę, a wtedy Maciek ponownie sparuje się z Sandrą. Maciek był o to spokojny do momentu rozmowy z Violą, która zdradziła mu, że zna Mata, ponieważ kiedyś poznał jej przyjaciela i powiedział mu coś czego nie powinien. Czy niecny spisek Sandry i Maćka nie wypali?  Mat zastosował się do pomysłu Sandry i Maćka i próbował przekonać Violę zgodnie z umową.  Tajemnica Sandry Sandra skrywa w programie wielką tajemnice. Jest bardzo wierząca i codziennie się modli ale wstydzi się przyznać przed...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner