Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
"Hotel Paradise": Ola o rozstaniu Marietty i Chrisa
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny

"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny

Kilka dni temu Marietta i Chris poinformowali, że ich związek to przeszłość. Zdecydowali, że zbyt mocno się różnią aby móc kontynuować relację, która narodziła się na planie "Hotelu Paradise". To rozstanie postanowiła skomentować Ola, którą do odpowiedzi wywołali internauci. Jej wypowiedź jest bardzo wymowna. Co powiedziała? 

Zobacz także: Marietta z "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie z Łukaszem: "Nowy etap życia". Są razem?!

"Hotel Paradise 3". Bibi komentuje zachowanie Krystiana w finale: "Było mi głupio"

"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa 

Początkowo Marietta, Ola i Viola założyły pakt "świętej trójcy" w "Hotelu Paradise". Jednak sprawy skomplikowały się po tym, jak Ola odpadła z programu, a Viola związała się z Adamem, z którym Ola wcześniej weszła w układ. Po tym jak powróciła do programu, chciała ponownie związać się z Adamem, ale musiałaby zaszkodzić relacji uczestnika z Violą. Marietta i Viola jednogłośnie stwierdziły, że to co miało miejsce przed odpadnięciem Oli z programu, nie ma już znaczenia, co doprowadziło do konfliktu Oli z Mariettą. Dziewczyny nie pogodziły się ze sobą do końca programu, tym samym Ola nie stanęła za Mariettą i Chrisem również podczas finału. 

Dziewczyny nie utrzymują również ze sobą kontaktu po programie. Marietta ma żal, do Oli, po tym, jak w jednym z wywiadów powiedziała o Marietcie, że jest imprezowiczką i nie ma o czym z nią rozmawiać. Teraz Ola poproszona przez fanów o komentarz na temat rozstania Marietty i Chrisa i potwierdzenie czy ich związek był udawany, powiedziała: 

Szczerze powiedziawszy to nie chcę się wypowiadać na ten temat - powiedziała

Uczestniczka pokazała jednak dwa wymowne gesty. Czyżby spodziewała się tego, że właśnie tak potoczą się losy jej znajomych z programu? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Które pary są razem po zakończeniu show? Co z Adamem i Violą? Chris i Marietta zdradzili nam prawdę!

Ola skomentowała rozstanie Chrisa i Marietty. Nie chciała słownie komentować tej sprawy jednak pokazała gesty, które mogą zdradzać jakie ma zdanie w tej sprawie. 

Instagram

Myślicie, że Marietta i Chris odniosą się do komentarza Oli? Zwycięzcy "Hotelu Paradise" przyznali, że mają nadzieje, że w przyszłości będą mogli się nadal przyjaźnić pomimo tego, że w miłości im nie wyszło. 

Marietta i Chris z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
"Hotel Paradise": Sandrze nie przypadł do gustu występ Adama w "Mam Talent"?! Dlaczego?
"Hotel Paradise": Sandrze nie przypadł do gustu występ Adama w "Mam Talent"?! Dlaczego?

Sandra i Adam z "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie przypadli sobie do gustu! Między tą dwójką w programie co chwila dochodziło do spięć i konfliktów. Wygląda również na to, że po zakończeniu udziału w show, Sandra i Adam nie zakopali toporu wojennego.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Tego żałuje Marietta! "Gdybym wiedziała o tym wcześniej, nigdy bym do tego nie dopuściła!"  Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Sandrą podczas live na Instagramie. Uczestniczka programu wyjawiła nam, dlaczego skomentowała występ Adama w "Mam Talent"! Chłopak wziął udział w talent show kilka lat temu, jeszcze jako dziecko, gdzie zaprezentował swój talent wokalny. Czy Sandrze nie przypadł do gustu jego wykon? A może chodziło o coś zupełnie innego?  Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym wideo!

Sandra zachwyca się Mattem
TVN
TV-Show
"Hotel Paradise": Matt idealnym facetem dla Sandry? Jej słowa nie zostawiają żadnych wątpliwości
"Hotel Paradise": Matt idealnym facetem dla Sandry? Jej słowa nie zostawiają żadnych wątpliwości

Czy Sandra i Matt z "Hotelu Paradise" rzeczywiście mają się ku sobie? Wydaje się, że uczestniczka show nie może zapomnieć o przyjacielu Chrisa, choć Matt przyznał, że ma dziewczynę! Kilkanaście dni temu Sandra udzieliła nam wywiadu, podczas którego stworzyła hybrydę idealnego faceta ze wszystkich panów, którzy wzięli udział w show. Okazuje się, że to właśnie Matt zdobył największe uznanie Sandry!  Mosakowska wie, jak wzbudzić ciekawość fanów (tym zaskarbiła sobie ich sympatię), a nam nie pozostaje nic innego jak... czekać na rozwój wypadków. Byłoby ciekawie! Zobacz także:   Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis 

"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale!
Newsy
"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale: "To jej wina". Padły mocne słowa!
"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale: "To jej wina". Padły mocne słowa!

Za nami wielki finał programu "Hotel Paradise". Ostatecznie do finału dotarły dwie pary: Blondino z Martyną i Chris z Mariettą. Ta druga para zwyciężyła. Finał "Hotel Paradise" nie mógł obejść się bez... afery. Jedna z nich dotyczyła Maćka . Druga dotyczyła Oli i Marietty. O co poszło? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Czy Viola i Adam są razem po programie?! Znamy prawdę Wszystko zaczęło się jeszcze przed finałem. Kiedy Ola wróciła do programu "Hotel Paradise", to powiedziała otwarcie że stanie za Adamem, z którym wcześniej zawarła pakt. Ale Adam był wtedy z Violą, przyjaciółką Marietty, co Marietta ostro skrytykowała. Powiedziała wówczas, że dla niej "święta trójca" (Adam i Viola, ona i Chris oraz Ola i Maciek - bo to Maciek ją przywrócił do show) przestała istnieć! Ostatecznie Ola stanęła za Maćkiem, ale już się nie odzywała do Marietty... Moim zdaniem, nasza kłótnia była spowodowana zachowaniem Marietty. Niestety nie naprawiła ona w porę naszej relacji i myślę, że ta końcówka była już wymuszona. Dlatego wybór jest prosty - powiedziała Ola o Marietcie. A wy jak oceniacie to zachowanie? Zgadzacie się z Olą czy jesteście po stronie Marietty? Zobacz także:  Marietta czy Martyna? Która uczestniczka "Hotelu Paradise" zachwyciła swoim wyglądem w finale show? A wy po czyjej stronie jesteście? Oli czy Marietty?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel)...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner