Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

Ata Postek jako nowa uczestniczka "Hotelu Paradise" miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem". 

Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał

"Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura

Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel? 

Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował

Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:  

Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu

Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu".

Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał

Razem z Atą zastanawiali się również jaką decyzję podejmie w tym wypadku Dominika: 

- Myślisz, że jak Domi podejdzie do Roberta? 
- To już Roberta decyzja, ja nie będą w to się mieszał, ale uważam, że Robert powinien dać szansę Karolinie, ponieważ ona też jest nowa. 

Dominika wie, że nie może podejść już do Artura, ponieważ nie będzie miała w nim wsparcia, a decyzja Aty o rozdzielaniu ich była mu na rękę. Jednak czy Ata go nie wystawi? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek?

Dominika została singielką w "Hotelu Paradise". Czy uda jej się przekonać kogoś do siebie, aby nie odpaść na najbliższym rajskim rozdaniu? 

Jak Dominika Konował wyglądała kiedyś?

Ata postanowiła wybrać Artura na swoją parę. Czy ich duet dogada się tak dobrze, aby udało im się wejść do wielkiego finału? 

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51