Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
Newsy

"Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek? 

"Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek? 

Ata zagrozi miłości Ani i Ivana w "Hotelu Paradise 2"? Początkowo to miał być tylko spisek jednak seria niefortunnych zdarzeń podczas dzisiejszego odcinka sprawiła, że Ania wcale nie jest już taka pewna czy genialny plan rozkochania w sobie Aty przez Ivana nie przybierze niespodziewanego zwrotu akcji. 

Skąd wiesz, że nie zacznie sobie spędzać z nią więcej czasu a ja jeszcze mu tak do*****oliłam, że pomyśli sobie, ze jestem je*nięta - zwierzyła się Dominice. 

Co takiego wydarzyło się, że Anię przeraził własny spisek? 

Zobacz także: Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi o związku Marcina i Kary. Czy Nathalia została skrzywdzona?

Spięcie w związku Ani i Ivana w "Hotelu Paradise"

Kolejne "rajskie rozdanie" zbliża się wielkimi krokami. Na dzień przed Ata zdecyduje, którą parę będzie chciała rozbić. Wiadomo, że będzie wybierała pomiędzy Arturem a Ivanem, ponieważ o tym zadecydowała konkurencja siłowa, w której nowa zmierzyła się z pozostałymi uczestniczkami. 

Ata wie, że ma wolną drogę u Artura, który oficjalnie ogłosił, że jego związek z Dominiką to już przeszłość. Jednak najbardziej podoba jej się Ivan, czy zaryzykuje rozbiciem najmocniejszego związku w programie? 

Okazuje się, że Ania i Ivan będą chcieli wykorzystać słabość Aty. Ich pomysł polega na tym, że Ivan umyślnie przekona nową uczestniczkę do tego, że ma u niego szansę, a następnie, gdy ona wybierze go na "rajskim rozdaniu", odeśle ją do domu. W ten sposób udałoby im się pokrzyżować plany Artura, który chciałby próbować wejść do finału właśnie z Atą. 

Niestety tego samego dnia pomiędzy Anią a Ivanem doszło do poważnego spięcia. Uczestnik zażartował, że jego partnerce przybyło kilka kilogramów, na co ta odgryzła mu się mówiąc, że ma najgorsze ciało pośród wszystkich uczestników. Ten przytyk bardzo zabolał Ivana a Ania zrozumiała, że mocno przesadziła i nie jest pewna czy ukochany jej wybaczył: 

Ja się tak boję, że skąd mogę wiedzieć czy sama nie pcham swojego faceta na pożarcie. Skąd wiesz, że nie zacznie sobie spędzać z nią więcej czasu a ja jeszcze mu tak dopie***liłam, że pomyśli sobie, że jestem je*nięta - zwierzyła się Dominice 

Czy plan Ivana i Ani się powiedzie? Decyzję Aty poznamy w kolejnym odcinku, a zbliżające się "rajskie rozdanie" może wyeliminować dosłownie każdego. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Kamil gorzko o Julii: "Nie jesteś ósmym cudem świata i największą księżniczką w programie"

Ania i Ivan chcą wyeliminować z programu Atę! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Ivan wypomniał Ani dodatkowe kilogramy, a ona w odwecie powiedziała mu, że ma najgorsze ciało w programie, urażając tym samym jego dumę! Czy to niefortunne zdarzenie zmieni coś w ich relacji? 

Ania z
Mat. promocyjne

 

Hotel Paradise 2 Ivan atakuje Magdę na Instastory
Mat. promocyjne
Newsy
Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować?
Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować?

To "rajskie rozdanie" w " Hotelu Paradise 2 " kosztowało Atę wiele emocji. To właśnie ona została postawiona przed decyzją, którego z uczestników odesłać do domu. Uczestniczka postanowiła nie słuchać serca i mimo swojego zauroczenia Ivanem, postanowiła odesłać go do domu. Internauci licznie komentowali jej odważną i pełną poświęcenia decyzję. Zobaczcie, co piszą. Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2". Reakcje internautów  Ata została postawiona przed najtrudniejszą decyzją w tej edycji show. Musiała wybierać pomiędzy Arturem, partnerem, z którym prawdopodobnie może daleko zajść, a Ivanem, do którego poczuła coś więcej.  Chciałabym go wybrać ale to jest bez sensu, bo on zaraz wróci do Anki - mówiła jeszcze przed decyzją.  Ata postanowiła zaufać rozsądkowi i wybrała Artura, z którym jest od początku. Tym samym przygoda Ivana w "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Internauci bardzo pochwalają jej decyzję:  - Bardzo dobra decyzja Aty ❤️ Ivan jest fałszywy i tym bardziej, że i tak by wrócił do Ani, to dobrze ze go wyrzuciła - Ekipa rozbita 👌 Ania taka zakochana, a zero łezki, nic. - Zaimponowała mi tym wyborem 👍🏼 - Dzięki Ata dzięki Tobie zobaczyłam glupia mine Kamila🤣 Niektórzy z kolei uważają, że to właśnie Kamil zamiast Ivana najbardziej zasłużył na to, aby opuścić program. Ata powinna jednak dać szasnę swojej relacji z partnerem Ani? Jak oceniacie ostatnie "rajskie rozdanie"? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? Internauci pochwalają...

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? 
"Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? 

Uczestnicy uważają Atę za jedną z najsilniejszych graczek w " Hotelu Paradise ". Ona jednak do końca nie czuje się pewnie w programie. Wszystko przez Ivana - to właśnie z nim dogaduje się najbardziej i czuje, że mogłaby stworzyć coś więcej. Rozsądek jednak nie pozwala jej zniszczyć jego związku z Anią. Kiedy już zaczęła godzić się z myślą, że nie zbuduje nic z tym uczestnikiem, Kamil zaskakuje ją planem, który będzie chciał wykonać podczas "rajskiego rozdania".  Ata będzie musiała dokonać bardzo ciężkiego wyboru. Czy będzie w stanie zrobić to, czego oczekują od niej inni?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!" "Hotel Paradise 2": "Rajskie rozdanie" będzie sprawdzianem dla Aty?  Po tym, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise 2" można byłoby rzec, że Ania da Ivanowi kolejną szansę. Uczestniczka stwierdziła, że przemyślała sobie na spokojnie wczorajszy pocałunek Ivana i Aty i nie zamierza być zazdrosna:  Już odpuściłam i mam to w du*ie. Nie jestem jakaś upośledzona, żeby zrobić zadymę, że się z kimś żegnasz. Już się nakręciłam i musiałam coś powiedzieć. Ale mam to gdzieś.  Zarówno Ivan jak i Ata twierdzą, że pomiędzy nimi w programie nic nie będzie i Ania nie powinna czuć się zagrożona. Jednocześnie Ata nie ukrywa, że jej relacja z Ivanem i rozsądne podejście do sytuacji wiele ją kosztuje.  - Ty jesteś dla mnie najcięższym wyborem Ivan  - Przez dwa lata nie miałam takich emocji. Jak byłam sama i teraz... jak wcześniej poznałam tego chłopaka w Polsce i to jest okrutne, bo tu jest identycznie. Mam prawie identyczną sytuację - mówiła załamana.  Wygląda na to, że...

Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ania zamierza odbić Artura?! Była partnerka Ivana zagrała słabością Aty! 
"Hotel Paradise 2": Ania zamierza odbić Artura?! Była partnerka Ivana zagrała słabością Aty! 

Uczestnicy " Hotelu Paradise 2 " drżą przed "rajskim rozdaniem", które ostatecznie wyłoni pary, które zmierzą się ze sobą podczas finałowego tygodnia. Ania postanowiła zasiać niepewność w Arturze, który czuje się dosyć bezpiecznie w duecie z Atą. To przyjacielska rada czy mała zemsta za to, że nie dotrzymał danego słowa podczas minionego eliminacyjnego wieczoru, gdy odpadł Ivan?! Czy to, co powiedziała mu Ania wpłynie na jego decyzję podczas najbliższych eliminacji? Zobaczcie, o co poszło.  Zobacz także:  Hotel Paradise. Ata, czyli Beata Postek zmieniła fryzurę! To co się zadziało na jej głowie, to prawdziwy cud! Rajskie ubrania nie tylko na wakacje czekają na Ciebie tutaj, a kod rabatowy Bonprix sprawi, że kupisz je za bezcen. "Hotel Paradise 2": Ania namiesza w relacji Ivana i Aty tuż przed finałem? Przed nami decydujące "rajskie rozdanie" w "Hotelu Paradise". To właśnie ono zdecyduje, jakie pary zobaczymy podczas finałowego tygodnia. Uczestnicy nauczeni doświadczeniem wiedzą już, że to jak potoczy się wieczór eliminacyjny może zależeć nie tylko od nich samych. W tym programie liczą się nie tylko uczucia ale również umiejętność kombinowania. Ania w rozmowie z Arturem zasugerowała uczestnikowi, żeby nie ufał Acie. Jako mocnego argumentu w sprawie użyła Ivana:  - Myślisz, że jakby wszedł Ivan to Ata by cię nie zostawiła?  - Przecież odrzuciła go już raz - Ale myślisz, że tego nie żałuje? Ja myślę, że żałuje i myślę, że czeka tylko aż Ivan będzie i by tego chciała.  Co gorsze, spekulacje Ani mają więcej wspólnego z prawdą niż można byłoby się spodziewać. Sama Ata w rozmowie z innymi uczestnikami zwierzyła się, że bardzo brakuje jej Ivana i do tej pory nie przeżyła tego, że musiała go wyeliminować. Ivan był...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner