Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy

"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 

"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 

Dominika bardzo przeżywa rozstanie z Arturem. Czuje się oszukana przez byłego partnera. Podczas dzisiejszej "pandory" zarzuciła mu kłamstwo oraz określiła "agresywnym", co wytrąciło go z równowagi! W pewnym momencie polały się łzy. Dominika coraz bardziej żałuje, że nie wybrała Bartka, kiedy jeszcze miała taką możliwość: 

Na tą decyzję duży wpływ miał Artur za co jestem zła, że na to poszłam, bo ja czułam inaczej.

Zobaczcie, co jeszcze działo się podczas dzisiejszego odcinka "Hotelu Paradise".

Zobacz także: Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi o związku Marcina i Kary. Czy Nathalia została skrzywdzona?

"Hotel Paradise 2": Dominika i Artur na linii ognia. Uczestniczka ze łzami wspomina Bartka 

Rozpad związku Dominiki i Artura nie dotyka tylko samych zainteresowanych. Przerażona jest również Sonia, która obawia się o to, że podczas "rajskiego rozdania" koleżanka będzie próbowała odbić jej Adama i zagrozić jej pozycji w "Hotelu Paradise". 

Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama. 

Jednak Dominika wydaje się nie być zainteresowana Adamem. Najlepszym wyjściem dla niej byłoby jakby w programie ponownie mogłaby pojawić się nowa osoba. Ania wspomniała "Bartek wracaj" na co Dominika odpowiedziała: 

To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to kurwa pójdę. 

Sonia pocieszyła koleżankę, że Bartek z pewnością nie ma jej tego za złe:

Myślę, że tak będzie on na pewno wiedział, że to nie była moja decyzja - wyznała Dominika. 

Wspomnienie o niesłusznie wyeliminowanym Bartku było dla niej bardzo emocjonalne. Dominika przyznała, że Artur kazał jej wybierać pomiędzy swoim rywalem a Magdą:

Gdybym mogła cofnąć czas to na pewno nie wyrzuciłabym Bartka. Na tą decyzję duży wpływ miał Artur za co jestem zła, że na to poszłam, bo ja czułam inaczej. Powiedział mi wtedy, że jeśli nie Bartek to Madzia, a Madzia była mi bliska więc no… 

Ciężko jej się pogodzić z tym, jak bardzo zmienił się Artur: 

Uważam, że Artur nie jest szczery nie jest prawdziwy. Ja nie wiem kim on jest. Szokiem jest dla mnie, że wchodzi nowa osoba i on tak w to idzie, bo zapewniał mnie, że on nie będzie tak potrafił. Jest zakłamaną osobą. 

Z kolei Artur totalnie stracił zainteresowanie relacją z Dominiką. W tym momencie o wiele bardziej atrakcyjna jest dla niego nowa uczestnika Ata: 

Ata rozmawia z nami cały czas. Już pierwszego dnia niczym się nie stresowała, a Dominika jest taka spokojna, taka ciepła klucha a to tutaj nie na tym polega. 

Do poważnego spięcia pomiędzy Dominiką a Arturem doszło podczas dzisiejszej "puszki pandory". Uczestniczka otwarcie przyznała, że czuje się oszukana. 

Jak ja cię oszukałem!? Wytłumacz mi, to jest telewizja, rzucasz jakieś słowa w moją stronę to teraz sensownie to wytłumacz. Nie lubię czegoś takiego- uniósł się Artur 

Ata zauważyła, że Artur potrafi być bezczelny:

 I agresywny - dodała Dominika

Po emocjonalnej "pandorze" byli partnerzy postanowili sobie wyjaśnić nieporozumienia: 

Ja nie chce ciebie przedstawiać w złym świetle ale nie raz już mówiłam: i nasza rozmowa, i twój ton jest agresywny. Nie powiedziałam, że jesteś człowiekiem agresywnym. Nie miałam nic złego na myśli. 

Myślicie, że będą w stanie szczerze się dogadać? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"

Dominika szczerze żałuje wyeliminowana Bartka. Na wspomnienie o decyzji, przez która odpadł z programu popłakała się. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Hotel Paradise

Dominika i Artur definitywnie zakończyli swoją relację. Czego w takim razie możemy spodziewać się na "rajskim rozdaniu"? Czy Artur przekonał do siebie Atę? 

Hotel Paradise
Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 
Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 

Ata Postek oczarowała męską ekipę " Hotelu Paradise " swoją osobowością! Niestety dziewczyny mimo dobrego pierwszego wrażenia, wcale nie czują się przy niej pewnie. Artur niespodziewanie oznajmił Dominice, że nic do niej nie czuje i to koniec ich związku. Z kolei Dominika przyznała, że czuje się oszukana i bardzo żałuje, że dała się namówić na wyeliminowanie z gry Bartka. Przez relację z Arturem nie potrafiła powstrzymać łez. Czy nowa uczestniczka Ata tak szybko odbije jej partnera?  Zobacz także:  Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed? Hotel Paradise 2: Artur zostawi Dominikę dla Aty? Ata Postek wprowadziła sporo humoru do "Hotelu Paradise 2", jednak nie wszystkim jest do śmiechu. Szczególnie dziewczynom, dla których nowa uczestniczka okazała się być sporą konkurencją. Nawet zakochana Ania, boi się o Ivana.  Artur, Robert i Ata zaczynają spiskować. Nowa uczestniczka przyznała także Arturowi, że to właśnie on jest najbardziej w jej typie. Uczestnik coraz bardziej zastanawia się co zrobić, gdy nowa faktycznie podejdzie do niego podczas "rajskiego rozdania". Nie ukrywa, że nie jest w jego typie ale swoim charakterem nadrabia wszystko.  Z kolei Dominika coraz mniej komfortowo czuje się w towarzystwie partnera:  To nie jest ten Artur co na początku i ten Artur mi się nie podoba. Czuję się oszukana.  Przyznała, że na początku wszyscy im zazdrościli, jednak aktualna relacja nie ma nic wspólnego z tym, co działo się między nimi na początku.  - Nie przyszedłem tutaj, żeby w układ wejść. Żałujesz, że nie wybrałaś Bartka? - zapytał Artur podczas śniadania - Tak, czasami żałuje - przyznała Ostatecznie Artur postanowił definitywnie zakończyć...

"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek zostaną parą po programie?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!?
"Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!?

Dominika i Bartek przeżywają właśnie czasy świetności swojej relacji w " Hotelu Paradise ". Wiele musiało się wydarzyć, aby oboje zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. Czy darząc się szczerą relacją mogą czuć się bezpieczni w finałowym tygodniu? Dzisiejsza "puszka pandory" była dla nich wyjątkowo trudna. Okazało się, że pozostali uczestnicy nie do końca wierzą w ich szczerą relację. Szczególnie oberwało się Dominice. Czy Bartek, poznając nowe fakty, zawaha się na zbliżającym się "rajskim rozdaniu"?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek będą kontynuować związek po programie? Padły już pierwsze deklaracje! "Hotel Paradise 2": Czy uczucie Bartka i Dominiki przetrwa próbę? Odkąd Bartek wrócił do "Hotelu Paradise 2" wraz z Dominiką tworzą zdecydowanie najzgodniejszą parę. Tych dwoje wpadło sobie w oko już od pierwszego dnia na rajskiej wyspie. Niedługo później pojawił się Artur, który ostatecznie odbił Dominikę, a w efekcie wraz z nią wyeliminował Bartka z programu. Dopiero po czasie uczestniczka zrozumiała, że źle ulokowała uczucia. Powrót Bartka był jak wygrany los na loterii.  Ja powiedziałem, że jak wrócę, to do 3 razy sztuka - mówił o Dominice Podczas dzisiejszej "puszki pandory" najbardziej oberwało się właśnie Dominice i Bartkowi. Uczestnik publicznie zadeklarował uczucia do partnerki:  Zależy mi na niej, bo jednak zbudowaliśmy relację i  wyjaśniliśmy sobie wszystko i daliśmy sobie oboje szansę i nam zależy - mówił Nie wszyscy jednak uważają, że takie uczucia płyną również od Dominiki. Zapytano ją o to, jak to jest, że będąc z Arturem mówiła, że Bartek dla niej nic nie znaczy, po czym po jego powrocie rzuciła mu się w ramiona....

"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek zostaną parą po programie?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": To koniec wielkiej miłości Bartka i Dominiki?! Komentarz uczestniczki zszokował fanów
"Hotel Paradise 2": To koniec wielkiej miłości Bartka i Dominiki?! Komentarz uczestniczki zszokował fanów

Przez wydarzenia z "puszki pandory" rozpadł się związek Dominiki i Bartka z "Hotelu Paradise"? Podczas starcia z byłymi uczestnikami doszło do niemałego spięcia pomiędzy Dominiką a Arturem. Powodem było wyjawienie innym uczestnikom sekretu, którym był fakt, że doszło pomiędzy nimi do zbliżenia w trakcie pobytu w programie. Dominika ostro skomentowała sprawę w sieci, a jej komentarz zszokował fanów! Czy jej związek z Bartkiem to już przeszłość?! Widzowie bardzo kibicowali tej relacji, niestety nowe fakty mogą iść zawieźć.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! W sieci burza: "Nie ma relacji, jest zawiść i obrażanie!" Dominika i Bartek z "Hotelu Paradise 2" nie są już razem?  Ostatnia "puszka pandory" w "Hotelu Paradise" nie miała litości dla finalistów. Zostały im wypomniane wszystkie ruchy podczas pobytu w programie. Ostrą wymianę zdań wywołało pytanie Soni do Dominiki, czy jest tak bardzo pewna uczucia do Bartka, i tego, że już nic nie czuje do Artura pomimo tego, że zbliżyli się do siebie w programie.  Dominika czy jesteś tak pewna, że Artur dla ciebie nic nie znaczy po tym, co robiłaś w "Hotelu Paradise"?  Nie trzeba było długo czekać na mocne i bezpośrednie pytanie do Artura: "Czy uprawiałeś seks w "Hotelu Paradise" Jak było"? Artur jawnie przyznał, że tak i przeprosił Dominikę za to, że nie dotrzymał tym samym słowa.  - Jak ty możesz mówić, że nie ma fal, gdy uprawiamy seks nie raz i nagle ty kopiesz mnie w dupę. Jak ja mam się czuć nie urażona? To dla ciebie nic? - wykrzyczała mu Dominika  - To nie jest dla mnie nic. A dla ciebie to jest nic? Czy ja cię zmuszałem do tego seksu? Nie wydaje mi się.  - Ty mi się...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner