Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
Newsy

W "Hotel Paradise" Ania wymelduje Ivana podczas "rajskiego rozdania"? Ten plan może go zaboleć! 

W "Hotel Paradise" Ania wymelduje Ivana podczas "rajskiego rozdania"? Ten plan może go zaboleć! 

Ostatnie dni w "Hotelu Paradise" dały uczestnikom wiele do myślenia. Doba w nowych duetach sprawiła, że... wszystko się może zdarzyć. Ivan bardziej zbliżył się do Aty. Pozwolił sobie również na kilka intymnych gestów, co spowodowało, że Ania poczuła się zdradzona. Uczestniczka przestaje wierzyć w to, że będzie bezpieczna podczas "rajskiego rozdania", więc postanowiła poszukać ratunku u innego uczestnika. To dość ryzykowne posunięcie. Myślicie, że mężczyzna, którego poprosiła o ewentualną przysługę będzie w stanie realnie aż tyle dla niej poświecić? 

Zobacz także: Jest decyzja w sprawie "Hotelu Paradise"! Czy widzowie zobaczą kontynuację show?

"Hotel Paradise 3": Przed udziałem w show Maurycy zmienił nazwisko! Wcześniej robił karierę pod innym. Dlaczego?

"Hotel Paradise": Koniec związku Ivana i Ani? 

Relacja Ivana i Aty robi się coraz bardziej gorąca. Oboje czują, że się ze sobą świetnie dogadują, jednak nie chcą pozwolić na rozwój tej sytuacji ze względu na Anię. Z kolei Ania czuje się zdradzona i oszukana przez Ivana. Odważyła się nawet na użycie określenia: 

Jesteś skreślony już.

Tuż po zakończeniu zadania w nowych duetach, wrócono do starego porządku. Ivan postanowił przeprowadzić poważna rozmowę z Anią na temat ich relacji. Zapytał o sens ostatniej awantury: 

Moje zachowanie było pokierowane twoim zachowaniem. Wróciłeś z randki, po której powiedziałeś, że chcesz odskoczni, że masz zmęczenie materiału. To jakbyś w życiu codziennym poszedł z inną koleżanką i powiedział: "Sorry Ania, to nie to". To najgorszy cios jaki można komuś powiedzieć i nie liczysz się z tym. 

Powiedziała również, że z takim podejściem nie dziwi ją fakt,  że od kilku lat Ivan nie był w stanie zbudować związku. 

Przykro mi, to co koniec? - zapytał.

Ostateczne deklaracje jednak nie padły. Żadne z nich nie odważyło się definitywnie zakończyć wzajemnej relacji. 

Ja się boje, że teraz postaram się to naprawić, a ty powiesz, że nie czujesz tego - wyznał Ivan.

Ania nie wie, czego spodziewać się podczas "rajskiego rozdania", więc postanowiła zapewnić sobie "plan b". Miałby nim być... Artur! 

- Chciałabym cię prosić, czy ty byś do mnie podszedł? 
- Tak, mogę.

Wygląda na to, że Ania jest gotowa do tego, aby wymeldować Ivana jednak czy Artur rzeczywiście byłby w stanie poświęcić swoje układy tylko po to, aby ratować koleżankę? 

Podczas ostatniej "pandory" padło też szczere pytanie do Aty, po którym pomiędzy Ivanem a Arturem doszło do spięcia: 

- Czy chciałabyś stworzyć parę z Ivanem? 
- Nie, nigdy. Dziękuję. 
- No i zgasiła cię jak peta - skwitował Artur.
- Nie jestem petem - odgryzł się Ivan.
- Już? Już się dzieci pobawiły w pociąg męskości? - zakończyła temat Ata.

Pod koniec dnia Ivan pożegnał Atę namiętnym pocałunkiem na oczach Ani: 

Wiesz co mnie najbardziej cieszy? To jak odbiorą cie ludzie, za jakiego chu*a. 

Czy to zachowanie przeważy o decyzji Ani na "rajskim rozdaniu"? Tuż przed uczestnicy otrzymali list, z którego dowiedzieli się, że "tylko prawdziwe relacje przetrwają tę próbę". 

Zobacz także: Łukasz z "Hotelu Paradise 2" był bezdomny! "Wylądowałem na ulicy na trzy miesiące..." Wstrząsające wyznanie uczestnika

Czy przez Atę Ania definitywnie zakończy związek z Ivanem? 

To koniec miłości Ivana i Ani z
Instagram

Ivan przyznał, że chciałby naprawić relację z Anią, a Atą był jedynie przez chwilę zauroczony. Jednak Ania będąc świadkiem jego czułego pożegnania z Atą przed snem, może nie dać mu już kolejnej szansy. Co wydarzy się na "rajskim rozdaniu"? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? 
"Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? 

Uczestnicy uważają Atę za jedną z najsilniejszych graczek w " Hotelu Paradise ". Ona jednak do końca nie czuje się pewnie w programie. Wszystko przez Ivana - to właśnie z nim dogaduje się najbardziej i czuje, że mogłaby stworzyć coś więcej. Rozsądek jednak nie pozwala jej zniszczyć jego związku z Anią. Kiedy już zaczęła godzić się z myślą, że nie zbuduje nic z tym uczestnikiem, Kamil zaskakuje ją planem, który będzie chciał wykonać podczas "rajskiego rozdania".  Ata będzie musiała dokonać bardzo ciężkiego wyboru. Czy będzie w stanie zrobić to, czego oczekują od niej inni?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!" "Hotel Paradise 2": "Rajskie rozdanie" będzie sprawdzianem dla Aty?  Po tym, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise 2" można byłoby rzec, że Ania da Ivanowi kolejną szansę. Uczestniczka stwierdziła, że przemyślała sobie na spokojnie wczorajszy pocałunek Ivana i Aty i nie zamierza być zazdrosna:  Już odpuściłam i mam to w du*ie. Nie jestem jakaś upośledzona, żeby zrobić zadymę, że się z kimś żegnasz. Już się nakręciłam i musiałam coś powiedzieć. Ale mam to gdzieś.  Zarówno Ivan jak i Ata twierdzą, że pomiędzy nimi w programie nic nie będzie i Ania nie powinna czuć się zagrożona. Jednocześnie Ata nie ukrywa, że jej relacja z Ivanem i rozsądne podejście do sytuacji wiele ją kosztuje.  - Ty jesteś dla mnie najcięższym wyborem Ivan  - Przez dwa lata nie miałam takich emocji. Jak byłam sama i teraz... jak wcześniej poznałam tego chłopaka w Polsce i to jest okrutne, bo tu jest identycznie. Mam prawie identyczną sytuację - mówiła załamana.  Wygląda na to, że...

Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 

Na chwilę przed ostatnim "rajskim rozdaniem" w " Hotelu Paradise 2 " Artur obiecał Ani, że podejdzie do niej podczas eliminacji. Ostatecznie, gdy nadszedł czas wyborów, uczestnik konsekwentnie stanął za Atą wprawiając Anię w zdziwienie. Ostatecznie uczestniczka jest aktualnie w parze z Kamilem, a Artur wytłumaczył się dlaczego w ostatniej chwili postanowił, że nie dotrzyma słowa.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci komentują konflikt Magdy i Kamila. Uczestniczka się broni! "Hotel Paradise 2": Artur o tym, dlaczego nie dotrzymał słowa Ani podczas "rajskiego rozdania" Im bliżej finału "Hotelu Paradise" tym większy niepokój pojawia się w relacjach między uczestnikami. Dotychczas nierozłączni Ania i Ivan zaczęli przeżywać pierwszy poważny kryzys, a to wszystko zaraz po pojawieniu się w programie Aty. Ania nie umiała pogodzić się z tym, jak dobrze dogaduje się jej partner z nową uczestniczką. Emocje były silne do tego stopnia, że nawet zastanawiała się czy podczas "rajskiego rozdania" nie odeśle Ivana do domu.  - Podszedłbyś do mnie podczas "rajskiego rozdania"? - zapytała Artura - Mogę podejść - zadeklarował Artur Jednak podczas właściwych eliminacji, kiedy okazało się, że para Ani i Ivana została zablokowana i nie mogli wybrać siebie wzajemnie, Artur konsekwentnie podszedł do Aty, z którą jest w parze i nie dotrzymał słowa Ani. Tym samym ona została sparowana z Kamilem. Widzowie byli zdziwieni, że uczestnik nie spełnił swojej obietnicy. Artur postanowił na swoim Instagramie wyjaśnić swoją decyzję:  Pomyślałem, "Artur ona chce cię tylko podpuścić, żebyś podszedł do niej i tym by cię wyeliminowała". Gdybym na "rajskim rozdaniu" podszedł do Ani to by mnie wyrzuciła, bo wybrałaby Kamila. ...

Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek? 
"Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek? 

Ata zagrozi miłości Ani i Ivana w " Hotelu Paradise 2 "? Początkowo to miał być tylko spisek jednak seria niefortunnych zdarzeń podczas dzisiejszego odcinka sprawiła, że Ania wcale nie jest już taka pewna czy genialny plan rozkochania w sobie Aty przez Ivana nie przybierze niespodziewanego zwrotu akcji.  Skąd wiesz, że nie zacznie sobie spędzać z nią więcej czasu a ja jeszcze mu tak do*****oliłam, że pomyśli sobie, ze jestem je*nięta - zwierzyła się Dominice.  Co takiego wydarzyło się, że Anię przeraził własny spisek?  Zobacz także:  Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka Spięcie w związku Ani i Ivana w "Hotelu Paradise" Kolejne "rajskie rozdanie" zbliża się wielkimi krokami. Na dzień przed Ata zdecyduje, którą parę będzie chciała rozbić. Wiadomo, że będzie wybierała pomiędzy Arturem a Ivanem, ponieważ o tym zadecydowała konkurencja siłowa, w której nowa zmierzyła się z pozostałymi uczestniczkami.  Ata wie, że ma wolną drogę u Artura, który oficjalnie ogłosił, że jego związek z Dominiką to już przeszłość. Jednak najbardziej podoba jej się Ivan, czy zaryzykuje rozbiciem najmocniejszego związku w programie?  Okazuje się, że Ania i Ivan będą chcieli wykorzystać słabość Aty. Ich pomysł polega na tym, że Ivan umyślnie przekona nową uczestniczkę do tego, że ma u niego szansę, a następnie, gdy ona wybierze go na "rajskim rozdaniu", odeśle ją do domu. W ten sposób udałoby im się pokrzyżować plany Artura, który chciałby próbować wejść do finału właśnie z Atą.  Niestety tego samego dnia pomiędzy Anią a Ivanem doszło do poważnego spięcia. Uczestnik zażartował, że jego partnerce przybyło kilka kilogramów, na co ta...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner