Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise"
East News

Jest decyzja w sprawie "Hotelu Paradise"! Czy widzowie zobaczą kontynuację show? 

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise"
East News

Już za miesiąc poznamy zwycięzców lub zwycięzcę drugiej edycji "Hotelu Paradise". Czy najsilniejsza para wybierze uczucie oraz 100 tysięcy złotych śladami Marietty i Chrisa z pierwszej edycji czy, ktoś zdecyduje się rzucić kulą i zgarnąć całą pulę pieniędzy dla siebie? 

Do tego czasu jeszcze kilka stresujących "rajskich rozdań", tymczasem TVN7 pracuje już nad trzecim sezonem "Hotelu Paradise"! Wiadomo już na kiedy planowana jest emisja, jednak ostateczne decyzje będą uzależnione od sytuacji spowodowanej koronawirusem na świecie. Wiadomo również, że zdjęcia nie odbędą się już w dobrze znanym wszystkim hotelu na indonezyjskiej wyspie Bali.

Poznajcie szczegóły!

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Sonia zrezygnuje z programu, aby ratować Dominikę?! Chce odstąpić jej Adama jednocześnie obiecując mu lojalność...

"Hotel Paradise 3" już na wiosnę 2021? Zmiana lokalizacji

Telewizyjna Siódemka pracuje nad trzecim sezonem „Hotelu Paradise”, który najprawdopodobniej będzie emitowany wiosną 2021 roku - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

Wirtualne Media informują, że zdjęcia do trzeciego sezonu "Hotel Paradise" planowane są już na zimę i odbędą się w zupełnie nowej lokalizacji. Castingi do nowej edycji właśnie wystartowały. Prowadzącą show bez zmian pozostaje Klaudia El Dursi. 

Pierwsze dwa sezony zostały nakręcone na początku 2020 roku na indonezyjskiej wyspie Bali. Pierwsza edycja została wyemitowana wiosną 2020, natomiast druga edycja zaczęła być transmitowana ostatniego dnia wakacji. Stacja jest zadowolona z wyników oglądalności obu sezonów, dlatego podjęto decyzję o kontynuacji show.

Według wstępnych założeń „Hotel Paradise 3” ma być kręcony zimą, a emisja w TVN7 zaplanowana jest na wiosnę. Ostateczne decyzje będą jednak zależały od bieżącej sytuacji związanych z pandemią COVID-19 w Polsce i na świecie. - informują Wirtualnemedia.pl

Wiadomo również, że zdjecia nie odbędą się na Bali ani nawet w Azji. Produkcja ma przenieść plan zdjęciowy na zupełnie inny kontynent. Jak myślicie, gdzie mogłyby być nagrywane zdjęcia do kolejnej edycji? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Widzowie są wściekli na zachowanie Artura i Kamila! Zarzucają im powierzchowność i brak szacunku do kobiet

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" prawdopodobnie zostanie wyemitowane na wiosnę 2021 roku. Plan zdjęciowy odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji, która na razie pozostaje tajemnicą. Kolejną edycję również poprowadzi Klaudia El Dursi. 

Klaudia El Dursi w czerwonej sukience

Zdjęcia do nowej edycji mają planowo odbyć się już zimą ale wszystko zależy od sytuacji na świecie spowodowanej pandemią koronawirusa. Aktualnie trwa emisja drugiego sezonu. Kto stanie na miejscu Chrisa i Marietty, zwycięzców pierwszej edycji "Hotelu Paradise"? 

Chris i Marietta o randkach po programie
Grzegorz Piekarski/TVN

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08