Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
To koniec miłości Ivana i Ani z "Hotelu Paradise 2"? Wszystkiemu winna jest Ata?
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!"

"Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!"

Ani z "Hotelu Paradise 2" coraz trudniej jest wytrzymać to, że Ivan tak dobrze dogaduje się z Atą. Uczestniczka coraz bardziej przeżywa dobrą relację "nowej" z jej ukochanym. W dzisiejszym odcinku doszło do poważnego spięcia! Ivan pozwala sobie na coraz więcej względem Aty, argumentując, że jest już nieco znudzony dotychczasowym związkiem. Jednocześnie wciąż zapewnia lojalność wobec Ani, niestety ona w ogóle nie czuje się bezpieczna. W dodatku Ivan przekroczył tolerowaną przez nią granicę:

Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś! - wykrzyczała Ania 

Co takiego wydarzyło się w dzisiejszym odcinku, że Ania tak ostro zareagowała? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?

"Hotel Paradise 3": Bibi nie pojawiła się na podziale nagrody u Krystiana! Co się stało?

"Hotel Paradise 2": Związek Ani i Ivana zakończy się przez Atę?

Dzisiejszy dzień w "Hotelu Paradise" rozpoczął się od randek. Uczestnicy najbliższe 24 godziny spędzają  w nowych duetach przywiązani do siebie liną. Decyzją Magdy Ivan spędza czas z Atą, bo jest szczególnie trudne dla Ani. Pojawienie się w "Hotelu Paradise 2" Aty jest dla niej niekomfortowe, ponieważ widzi, jak bardzo jest nią zainteresowany jej partner. 

Ivan zadeklarował, że nie zamierza zostawić Ani, jednak nie ukrywa, że jest już znudzony relacją z nią, dlatego zamierza korzystać z wszelkich rozrywek, które będzie miał możliwość przeżyć w hotelu. Jego coraz śmielsza relacja z Atą, nie pozostawia wątpliwości, że strach Ani przez rozstaniem nie jest wyolbrzymiony. 

Ata nie chce wchodzić w głębszą relację z Ivanem, kosztem uczuć Ani, chociaż nie ukrywa swojego zainteresowania Ivanem: 

Jeżeli faktycznie Ania się zauroczyła i ty też to jesteś mój kolega. ale to może być przyzwyczajenie. a po co masz z kimś być jak się przyzwyczaiłeś.... - powiedziała do Ivana podczas randki

Nowa uczestniczka czuje się bardzo swobodnie przy obecnym partnerze Ani. Wyznała, że nie chciałaby spędzić randki z nikim innym, ponieważ to właśnie przy Ivanie czuje, że może się otworzyć u zostanie zrozumiana: 

Jestem sobą przy Tobie. To jest jak zakazany owoc i przykro mi, bo kolejny raz to się dzieje w moim życiu - wyznała

Odkąd pojawiła się Ata w programie Ania zdecydowanie czuje, że traci swoją bezpieczną pozycję. Dzisiejszy dzień był dla niej wyjątkowo trudny. Zachowanie Ivana i widoczny brak zainteresowania z jego strony, skłonił ją do mocnego stwierdzenia: 

Jesteś skreślony już  - powiedziała Ivanowi

Do tej pory Ivan i Ania wydawali się być parą nie do ruszenia. Nic dziwnego, że zachowanie Ani zszokowało pozostałych uczestników: 

On się zmienił, mówił, że mnie nie zostawi. A teraz jest zupełnie inaczej odkąd Ata weszła . On mówił, że jak coś się dzieje to trzeba rozmawiać a teraz nawet do mnie nie przychodzi, nic nie mówi tylko się śmieje a obiecywał mi złote góry - wyznała w rozmowie z Arturem. 

Artur próbował uspokoić Anię i uświadomić jej, że nie może tak bardzo ufać Ivanowi i zapominać, że jest w programie. Ania jednak nie dawała za wygraną. Zaczęła wspominać o rzeczach, które sprawiają, że są idealną parą: 

On lubi się szykować i ja lubię się szykować. On lubi szpilki i ja kocham szpilki. A Ata nawet nie chodzi w szpilkach, ona jest typem bardziej męskim, takim ziomkiem i wiem, że się dogadujemy ale on teraz jest dla mnie straszny, ja bym chciała zostać sama. (...) On mi obiecał złote góry a teraz ma wy*ebane na mnie i jeszcze się cieszy i jeszcze się Madzia będzie cieszyć. 

Pokaż, że jesteś su*ą i cię to nie rusza - poradził Kamil 

Ata widząc jak bardzo zazdrosna jest Ania namówiła Ivana na rozmowę z partnerką. 

- Słuchaj ja ci powiedziałem, ja tego nie zmienię. Dlaczego wątpisz? - zapytał Ivan
- Bo nie chciałabym mieć takiego faceta w życiu prywatnym. Zawsze mi powtarzałeś, że będziesz ze mną rozmawiał jak będę potrzebować, będziesz przy mnie.. Dlaczego nie zatańczysz ze mną? Z Dominiką tańczysz ze mną nie zatańczysz, od dwóch dni nie podszedłeś do mnie ani razu na parkiecie. 

Pomiędzy parą doszło do ostrej wymiany zdań. Ivan powoli ma dość pretensji Ani i tego, że czuje się tak bardzo przez nią ograniczany, co dało się również usłyszeć po jego tonie w rozmowie: 

Nie krzycz na mnie! - przerwała mu Ania

Coraz poważniej zaczyna myśleć o przerwaniu swojej relacji z Ivanem.  Ivan zdecydowanie pozwala sobie na coraz więcej w stosunku do Aty. Podczas wieczornej rozmowy zażartował, że "ma co dotykać", jednocześnie próbując dotknąć biustu Aty. 

- Powinnam ci strzelić w ryj za to co zrobiłeś. 
- Co zrobiłem? Nawet jej nie dotknąłem? 
- Bo ci przy*ebie w tej ryj, nie rób ze mnie idiotki!

Czyżby to był początek końca najsilniejszego związku drugiej edycji? Przed nami kolejna emocjonująca "puszka pandory"... 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Do programu wróciła uczestniczka! Jej powrót mógł ucieszyć tylko jedną osobę! Będą problemy?

Ania jest bardzo zazdrosna o Ivana. Boi się, że Ata rozbije jej związek. 

Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne

Z ust Ani padły dziś naprawdę mocne słowa. Czy zdecyduje się definitywnie zakończyć związek z Ivanem przez nową uczestniczkę? 

Ata Postak dołączyła do
Mat. prasowe

 

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? 
"Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? 

Uczestnicy uważają Atę za jedną z najsilniejszych graczek w " Hotelu Paradise ". Ona jednak do końca nie czuje się pewnie w programie. Wszystko przez Ivana - to właśnie z nim dogaduje się najbardziej i czuje, że mogłaby stworzyć coś więcej. Rozsądek jednak nie pozwala jej zniszczyć jego związku z Anią. Kiedy już zaczęła godzić się z myślą, że nie zbuduje nic z tym uczestnikiem, Kamil zaskakuje ją planem, który będzie chciał wykonać podczas "rajskiego rozdania".  Ata będzie musiała dokonać bardzo ciężkiego wyboru. Czy będzie w stanie zrobić to, czego oczekują od niej inni?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!" "Hotel Paradise 2": "Rajskie rozdanie" będzie sprawdzianem dla Aty?  Po tym, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise 2" można byłoby rzec, że Ania da Ivanowi kolejną szansę. Uczestniczka stwierdziła, że przemyślała sobie na spokojnie wczorajszy pocałunek Ivana i Aty i nie zamierza być zazdrosna:  Już odpuściłam i mam to w du*ie. Nie jestem jakaś upośledzona, żeby zrobić zadymę, że się z kimś żegnasz. Już się nakręciłam i musiałam coś powiedzieć. Ale mam to gdzieś.  Zarówno Ivan jak i Ata twierdzą, że pomiędzy nimi w programie nic nie będzie i Ania nie powinna czuć się zagrożona. Jednocześnie Ata nie ukrywa, że jej relacja z Ivanem i rozsądne podejście do sytuacji wiele ją kosztuje.  - Ty jesteś dla mnie najcięższym wyborem Ivan  - Przez dwa lata nie miałam takich emocji. Jak byłam sama i teraz... jak wcześniej poznałam tego chłopaka w Polsce i to jest okrutne, bo tu jest identycznie. Mam prawie identyczną sytuację - mówiła załamana.  Wygląda na to, że...

Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
Newsy
W "Hotel Paradise" Ania wymelduje Ivana podczas "rajskiego rozdania"? Ten plan może go zaboleć! 
W "Hotel Paradise" Ania wymelduje Ivana podczas "rajskiego rozdania"? Ten plan może go zaboleć! 

Ostatnie dni w " Hotelu Paradise " dały uczestnikom wiele do myślenia. Doba w nowych duetach sprawiła, że... wszystko się może zdarzyć. Ivan bardziej zbliżył się do Aty. Pozwolił sobie również na kilka intymnych gestów, co spowodowało, że Ania poczuła się zdradzona. Uczestniczka przestaje wierzyć w to, że będzie bezpieczna podczas "rajskiego rozdania", więc postanowiła poszukać ratunku u innego uczestnika. To dość ryzykowne posunięcie. Myślicie, że mężczyzna, którego poprosiła o ewentualną przysługę będzie w stanie realnie aż tyle dla niej poświecić?  Zobacz także:  Jest decyzja w sprawie "Hotelu Paradise"! Czy widzowie zobaczą kontynuację show? "Hotel Paradise": Koniec związku Ivana i Ani?  Relacja Ivana i Aty robi się coraz bardziej gorąca. Oboje czują, że się ze sobą świetnie dogadują, jednak nie chcą pozwolić na rozwój tej sytuacji ze względu na Anię. Z kolei Ania czuje się zdradzona i oszukana przez Ivana. Odważyła się nawet na użycie określenia:  Jesteś skreślony już. Tuż po zakończeniu zadania w nowych duetach, wrócono do starego porządku. Ivan postanowił przeprowadzić poważna rozmowę z Anią na temat ich relacji. Zapytał o sens ostatniej awantury:  Moje zachowanie było pokierowane twoim zachowaniem. Wróciłeś z randki, po której powiedziałeś, że chcesz odskoczni, że masz zmęczenie materiału. To jakbyś w życiu codziennym poszedł z inną koleżanką i powiedział: "Sorry Ania, to nie to". To najgorszy cios jaki można komuś powiedzieć i nie liczysz się z tym.  Powiedziała również, że z takim podejściem nie dziwi ją fakt,  że od kilku lat Ivan nie był w stanie zbudować związku.  Przykro mi, to co koniec? - zapytał. Ostateczne deklaracje jednak nie...

Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek? 
"Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek? 

Ata zagrozi miłości Ani i Ivana w " Hotelu Paradise 2 "? Początkowo to miał być tylko spisek jednak seria niefortunnych zdarzeń podczas dzisiejszego odcinka sprawiła, że Ania wcale nie jest już taka pewna czy genialny plan rozkochania w sobie Aty przez Ivana nie przybierze niespodziewanego zwrotu akcji.  Skąd wiesz, że nie zacznie sobie spędzać z nią więcej czasu a ja jeszcze mu tak do*****oliłam, że pomyśli sobie, ze jestem je*nięta - zwierzyła się Dominice.  Co takiego wydarzyło się, że Anię przeraził własny spisek?  Zobacz także:  Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka Spięcie w związku Ani i Ivana w "Hotelu Paradise" Kolejne "rajskie rozdanie" zbliża się wielkimi krokami. Na dzień przed Ata zdecyduje, którą parę będzie chciała rozbić. Wiadomo, że będzie wybierała pomiędzy Arturem a Ivanem, ponieważ o tym zadecydowała konkurencja siłowa, w której nowa zmierzyła się z pozostałymi uczestniczkami.  Ata wie, że ma wolną drogę u Artura, który oficjalnie ogłosił, że jego związek z Dominiką to już przeszłość. Jednak najbardziej podoba jej się Ivan, czy zaryzykuje rozbiciem najmocniejszego związku w programie?  Okazuje się, że Ania i Ivan będą chcieli wykorzystać słabość Aty. Ich pomysł polega na tym, że Ivan umyślnie przekona nową uczestniczkę do tego, że ma u niego szansę, a następnie, gdy ona wybierze go na "rajskim rozdaniu", odeśle ją do domu. W ten sposób udałoby im się pokrzyżować plany Artura, który chciałby próbować wejść do finału właśnie z Atą.  Niestety tego samego dnia pomiędzy Anią a Ivanem doszło do poważnego spięcia. Uczestnik zażartował, że jego partnerce przybyło kilka kilogramów, na co ta...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner