Party Stories
Ania z Hotel Paradise
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise": Ania całuje się z Mattem jednak później ma wyrzuty sumienia... O co chodzi? 

Dzisiejsza "pandora" w "Hotelu Paradise" nieco zasmuciła Anię. Uczestniczka zrozumiała, że znajomi z programu posądzają ją o udawaną relację z Mattem. Faktem jest, że rzeczywiście mają układ ale Ani bardzo ciężko jest w nim trwać i okłamywać ludzi, których naprawdę polubiła. Ma również obawy, że zostanie źle odebrana. Czy słusznie? 

Zobacz także: Hotel Paradise: Łukasz i Martyna na linii ognia! Padły ostre słowa "On jest jakimś psychopatą!"

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

"Hotel Paradise": Uczestnicy przejrzeli układ Ani i Matta? 

Ania z Mattem mają niewinny układ. Chcą dzięki swojej nieco "zagranej" relacji znaleźć się w finale. W programie uchodzą za jedną ze zgodniejszych par, którym ciężko jest zagrozić. W rzeczywistości Ani jest ciężko ciągle udawać przed ludźmi, którym naprawdę zdążyła polubić. 

Przyznała, że układ jaki zawarła z Mattem jest doskonały i wie, że może ich zaprowadzić wysoko, ale coraz ciężej jest jej udawać przed pozostałymi uczestnikami:

Coraz bardziej mnie to przytłacza, dlatego, że ja zaczynam bardzo lubić tych ludzi i ja nie chce ich oszukiwać... Alę tę intrygę mamy rewelacyjną musimy tak grać... tylko, że bardzo mnie to boli. - mówiła jeszcze niedawno. 

Na dzisiejszej "pandorze" okazało się jednak, że uczestnicy mogą coś podejrzewać. Matt dostał pytanie, w którym musiał opowiedzieć jaka jest prawda, jeżeli chodzi o relację z Anią: 

Od momentu, kiedy Ania weszła do programu to już zaiskrzyło. I jest coraz lepiej. 

Ania jednak nie mogła uwierzyć w to, że uczestnicy myślą, że ona wymyśliła tę relację: 

Wymyśliłam? Naprawdę tak myślcie? - zapytała zmartwiona.

Następnie nastąpił wieczór, w którym uczestnicy rzucili sobie wyzwanie na pocałunki. Ania całowała się z Mattem ale później wyznała mu, żeby nie podkręcał takich wyzwań, bo jest jej ciężko: 

Nie chce grać w te gry, nie chce robić tych macanek, nie chciałam się tu nigdy całować. W prywatnym życiu takie decyzje są mega ważne. I jest mi ciężko przekraczać te zasady. Boje się, że ludzie źle nas odbiorą. Myślisz, że oni uwierzą w to, że mamy tylko układ? 

Myślicie, że Ania słusznie się martwi? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Ania zdradziła swój sekret! "Nie chcę ich dłużej okłamywać..." O co chodzi?

Ania bardzo przejmuje się swoim wizerunkiem w programie. Martwi się, że przez układ z Mattem zostanie źle zrozumiana. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Jak dalej potoczą się losy Matta i Ani? Czy ich relacja zaprowadzi ich do finału? Czy pozostali będą mieli im za złe, że obrali taką drogę w walce o wygraną? A może faktycznie się domyślają i zmartwienia Anią są niepotrzebne? 

Ania z Hotel Paradise w bikini
Instagram

Mat i Ania z programu
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi o dzieciach
Newsy
Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?
Modelka odważyłaby się na udział w reality show!?

Klaudia El Dursi jeszcze niedawno była jedną z uczestniczek programu " Top Model " i z racji tego, zapytaliśmy ją czy sama wzięłaby udział w " Hotel Paradise ", który sama prowadzi. Okazuje się, ze odpowiedź modelki jest dosyć stanowcza. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co powiedziała Klaudia El Dursi na temat udziału w reality show. Jest szansa na to, że zobaczymy ją w kolejnej edycji w całkiem nowej roli!? Posłuchajcie, co ma do powiedzenia prowadząca na temat udziału w "Hotel Paradise"!? Co na to uczestnicy? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi!    

Ania z Hotel Paradise w bikini
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ania zdradziła swój sekret! "Nie chcę ich dłużej okłamywać..." O co chodzi?
Związek Ani i Matta przechodzi kryzys? Na jaw wychodzą nowe fakty! Pozostali uczestnicy są przez nich oszukiwani?

Ania w "Hotelu Paradise" jest stosunkowo niedługo. Pomimo tego, że spędziła na rajskiej wyspie dopiero kilka dni to zdecydowanie nawiązała pozytywne relacje z pozostałymi uczestnikami. Aktualnie jest w związku z Mattem, którego uratowała na rajskim rozdaniu. Od tamtej pory są nierozłączni i wyglądałoby, że tworzą zgraną parę, pomiędzy którą rodzi się uczucie. Okazuje się jednak, że Ania nie może już dłużej wytrzymać w relacji z Mattem i przyznała, że sytuacja zaczyna ją przytłaczać. Co jest powodem takiej zmiany nastawienia? Zobacz także:  W "Hotelu Paradise" na jaw wyszedł sekret Matta! Spodziewaliście się tego? "Hotel Paradise": Ania ma kryzys w relacji z Mateuszem. Dlaczego?  Wieczorem Matt zauważył jak Ania siedzi w samotności i wydaje się być smutna. Uczestniczka wytłumaczyła, że mimo sympatii i bezpiecznej pozycji w " Hotelu Paradise"  ciężko jej się odnaleźć na wyspie, ponieważ nie potrafi udawać kogoś kim nie jest.  Źle się czuję, bo to nie jestem ja. Ja tak nie kłamię ludzi prywatnie... I coraz bardziej mnie to przytłacza, dlatego, że ja zaczynam bardzo lubić tych ludzi i ja nie chce ich oszukiwać... Alę tę intrygę mamy rewelacyjną musimy tak grać... tylko, że bardzo mnie to boli.  Przyznała, że układ jaki zawarła z Mattem jest doskonały i wie, że może ich zaprowadzić wysoko, ale coraz ciężej jest jej udawać przed pozostałymi uczestnikami: Tobie tak z łatwością przychodzi granie tego, że między nami coś jest a nic nie ma - powiedziała do Matta.  Matt stwierdził jednak, że to najlepsze rozwiązanie, aby przetrwać w programie. Ania przyznała mu rację, twierdząc, że nie potrafiłaby się zaangażować emocjonalnie, dlatego cieszy się, że nikogo nie skrzywdzi. Na pytania Matta, czy wolałaby być w parze z kimś...

Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami!
Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył wielu emocji. A wszystko za sprawą powrotu Sandry i Oli do programu.

Powrót Oli i Sandry do "Hotelu Paradise" nieźle namieszał wśród uczestników show! W tym odcinku Sandra otrzymała tajemniczy list - musiała wybrać dwóch chłopaków, z którymi wybierze się na randki. Ostatecznie zdecydowała się na spotkanie z Latino i Mattem! List otrzymały także Ania i Martyna, które musiały wykonać specjalną misję! Co jeszcze wydarzyło się w programie? Zobaczcie! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ania zdradziła swój sekret! "Nie chcę ich dłużej okłamywać..." O co chodzi? "Hotel Paradise": Sandra bez skrupułów miesza pomiędzy uczestnikami, a Ola chce rozbić związek Violi i Adama! Sandra razem z Blondino spędziła romantyczny czas na basenie. Jednak ich randka była obserwowana przez... Anię i Martynę! Chociaż dziewczyny początkowo były przekonane, że wyruszają do spa, to jednak ich misją tego dnia, było obserwowanie randek Sandry z Blondino i Mateuszem. Uczestniczki dzięki temu dowiedziały się kilku ciekawych rzeczy. Latino szczerze przyznał, że nie wyobraża sobie, żeby Sandra kiedykolwiek mogła być jego partnerką. Martyna bardzo ucieszyła się, że Blondino okazał się tak lojalny wobec niej.  A czy Matt zdał test lojalności wobec Ani? Raczej nie! Mateusz przyznał, że chce, aby Sandra została w programie i może liczyć na jego pomoc! Wygląda na to, że chłopak rozważa zostawienie Ani dla uczestniczki, która dopiero co powróciła do show. Uczestnik jednak nie wiedział, że Ania wszystko słyszy. Dziewczyna nie kryła swojej wściekłości na Matta i była bardzo rozczarowana jego nielojalnością.  Następnie odbyło się spotkanie "świętej trójcy". Ola oznajmiła Violi, że zrobi wszystko, aby być z Adamem i na rajskim rozdaniu, stanie za chłopakiem. Marietta i Viola nie kryły swojego...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner